Czy Donald Tusk jest masonem ?

        W Polsce masoneria i masoni są tematem tabu. Wiele mówi się o służbach specjalnych, agentach PRL-u, donosicielach. I dobrze. Natomiast jest wielka cisza na temat masonów trudniących się takimi zawodami jak: polityk czy dziennikarz.

Kto to jest mason ?

        Dla mnie mason jest znacznie gorszym typem człowieka od donosiciela czy agentów PRL-u. Masonów powinniśmy traktować na równi z agentami obcych wywiadów.

Dlaczego ?

Bo najpierw służą swoim panom, a dopiero później swojemu krajowi.

Uważam, że nikt z obecnych i byłych masonów nie powinien pełnić służby w  urzędach państwowych, ani pracować w niezależnych mediach.

Jeżeli nie wiesz kim są masoni, to zapraszam do artykułu – „Prawdziwy obraz masonerii”

Masoni w organizacjach międzynarodowych

       Dzisiaj masoni ściągnęli swoje fartuszkowe ubranka i przebrali się w garnitury. Mamy kolejnych „przebierańców”. Dawniej przynajmniej odważnie pozowali do zdjęć.

Dzisiaj rozpoznamy ich po różnych detalach, jak ubranie masońskie i „masoński uścisk dłoni”.

Skąd wiemy, że są to element identyfikujące masonów ?

Z ich historii. Kiedyś nie chowali się tak jak dzisiaj, ale dumnie prezentowali ordery i przynależność do organizacji. Dzisiaj jest większa świadomość społeczeństwa, dlatego wielu z nich uciekło do podziemia. Niekoniecznie jest to przenośnia.

Zdjęcie dwóch masonów z ONZ:

 Czy „zimna wojna” była prawdziwa ?

        Poniżej przedstawiam zdjęcie Michaiła Gorbaczowa z Ronaldem Reaganem. Panowie pozują do zdjęcia ściskając swoje dłonie „uściskiem masońskim”.

Od razu nasuwa się pytanie czy ci panowie należeli do masonerii ?

A jeżeli tak, to czy „zimna wojna” była teatrem dla ludu, czyli straszakiem społecznym, tak jak dzisiaj są terroryści ?

Należy zaznaczyć, że masoneria jest organizacją międzynarodową, nie znającą granic. Nieważne do jakiej loży należy dany mason i w którym kraju. Wszyscy oni mają te same zasady, te same poglądy i w dziwny sposób uczestniczą w znanych z religii starożytnych rytuałach. A mowa o organizacji biznesowej jest tylko tą lepszą połową prawdy.

Więcej dowodów o masońskich konstruktorach drugiej wojny światowej (Churchill, Stalin, Roosevelt) przedstawiam w raporcie – „Polska Sprawa.”

 gorbaczow reagan - duze

Czy Donald Tusk jest masonem ?

        Mało jest dokumentów na temat polskich masonów w kręgach polityki. Natomiast poniższe zdjęcie jest bardzo zastanawiające.

Dlaczego Donald Tusk ujmuje dłoń szefa Komisji Europejskiej Jose Mauel Barroso w masoński sposób ?

Czy jest to przypadek ?

 tusk uscisk masonski 2

 Czy Donald Tusk udaje kogoś innego czy faktycznie jest masonem ?

Moim zdaniem nie udaje, ponieważ uroczystość nie ma miejsca przy ognisku i kiełbaskach, tylko panowie znajdują się na bardzo ważnym spotkaniu: podpisanie traktatu lizbońskiego (oglądnij ten fragment filmu, a być może sam/sama stwierdzisz, że tu nie było przypadku).

Przy tak ważnych osobistościach w strukturach finansjery, nie można udawać błazna ani pajaca. Donald Tusk jak i wielu polityków z jego otoczenia marzy o stołkach w kartelach finansowych (NATO, Unia Europejska). Dlatego udawanie masona na tak wysokim szczeblu jest niemożliwe. 

Być może teraz dużo łatwiej nam zrozumieć osobę, która bez mrugnięcia okiem prowadzi Polskę pod topór Unii Europejskiej. Osobę, która kiedyś walczyła o niepodległość Polski, a dzisiaj poddała się całkowicie obcym interesom. Na co wskazuje Smoleńsk i droga gospodarcza w stronę Grecji.

Refleksja

        Mimo wszystko mam nadzieję, że powyższy uścisk dłoni był niesmacznym zbiegiem okoliczności. Tak samo jak osoba pana Andrzeja Olechowskiego, który zakładał Platformę Obywatelską.

Uważajmy jednak na masonów i nie zgadzajmy się na ich upublicznianie.

 

1 – Zapraszam do działu z filmami  – „Masoni w Polsce” oraz do wykładu Stanisława Krajskiego na temat powstania masonerii w Polsce – http://filmy.robertbrzoza.pl/masoneria

2 – Więcej na temat masonów, którzy dotarli do Polski dzięki służbą specjalnym, znajdziesz w darmowym raporcie – „Polska Sprawa”

4 – Sprawdź kto jest masonem – „Lista Masonów.”masoneria, iluminaci, nwo, nowy porządek świata Robert Brzoza

 

 

Darmowe Info na Twojego Maila !

  Wpisz w poniższy formularz swoje imię, e-mail i kliknij przycisk „Uzyskaj Dostęp”, a ja będę wysyłał Ci najświeższe info o kłamstwach historycznych, sprzedawczykach polskich, zakłamanej ekonomii i wiele więcej…

Twoje dane są bezpieczne
11 Odpowiedzi do artykułu - “Czy Donald Tusk jest masonem ?”

 • Tadeusz

  Oczywiście,że Tusk jest masonem i zdrajcą swojego rodu, tak jak większość z nich na szczytach władzy na całym niemal świecie. Służą mamonie i bestii, podnieca ich władza i zniewalanie ludzi, są bezwzględni i pozbawieni wyższych . To klasa pasożytów, która aktualnie przekonuje się, że nie będą dłużej tolerowani.

 • BOB

  no może jest chłopak na 1 czy 2 stopniu..
  jakby nie było, na 100% jest na ich smyczy

 • no-TV

  albo jest po prostu pożytecznym głupcem na etacie,
  wykonuje polecenia i tyle

 • darek

  TO KREATURA KTÒRA W IMIE ZDOBYCIA STOLKA POD DUPE DLA SIEBIE WYKONAL WSZYSTKIE ROZKAZY BRUKSELSKICH SZUBRAWCÒW KTÒRZY NAD SOBA MAJA BILDENBERGÒW, TO ZNACZY ZE TO TYLKO NEDZNY KASZUBSKI KNECHT CZYLI PACHOLEK DOPROWADZIL DO ZNISZCZENIA WIELU GALEZI POLSKIEJ GOSPODARKI WYPEDZIL POLAKÒW NA ROBOTY DO NIEMIEC BEZ WOJNY! !!, ZADLUZYL KRAJ SWOJA SZMATLAWA POLITYKA Z ROSTOWSKIM CZOSNKOWCEM MOZNA MNOZYC W NIESKONCZONOSC, GADAC OD TEGO NIE MA ZMIANY I NIE BEDZIE, JEZELI TO PADLO LUDZKIE POLACY NIE OSADZA I NIEROZLICZA TEJ BANDY W CALOSCI, TO NARÒD POLSKI NIE JEST GODNY NASZYCH PRZODKÒW I ISTNIEC JAKO POLSKA, JESZCZE TO, JAKIE KOLWIEK FILOZOFJE GOSPODARCZE SA ZBEDNE, TRZEBA POLSCE CZLOWIEKA TYTANOWEGO Z CHARYZMA DOTAD NIEZNANA KTÒRY CHWYCI TO WSZYSTKO ZA MORDE A PRZEDEWSZYSTKIM TE MAFIE GRASUJACE PO KRAJU Z WSZYSTKICH AGENTÒR, WYRZNAC TO W PIEN, TO JUZ DOSZLO ZA DALEKO, JUZ ROZKRADAJA POLSKA ZIEMIE! !!!!!!! TO OSTATNI DZWONN!!!!!!! ! !!!

 • darek

  W STOCZNI PÒLNOCNEJ PRACOWALEM NA PRZYMUSOWYCH ROBOTACH JAKO ZOLNIERZ, LASY SADZILEM DOSTAWALISMY NA CALY DZIEN JEDNA MALA BULKE DO JEDZENIA WSZYSTKO ZA DARMO W IMIE PARTJI, SZLAK TRAFIA Z BEZSILNOSCI PATRZAC JAK ROZGRABILI TEN KRAJ CO MÒGL BYC PERLA EUROPY, NAJGORSZE ZE POLACY CZEKAJA NA ZNAK Z NIEBA INACZEJ SIE NIE OBUDZA Z LETARGU ZAPEWNE IM DOBRZE Z TYM, TO JEST TAKZWANY MORD RYTUALY NA POLSCE.

 • kazi

  tak jest, ale wypierdkiem mamuta

 • Sebastian

  Ciekawe jest to, że autor nie przedstawia żadnych potwierdzonych faktów, a jedynie w każdym artykule, tym również, snuje oskarżenia, nie poparte niczym. Przykładem jest jedno z pierwszych zdań. Kim jest mason, wyjaśnienie pojęcia przez autora: „mason jest znacznie gorszym typem człowieka od donosiciela czy agentów PRL-u. Masonów powinniśmy traktować na równi z agentami obcych wywiadów”. Więcej o masonach można dowiedzieć się z wikipedi, niż z artykułów autora. Na Pana miejscu zaczął bym od wyjaśnienia sobie pojęcia rzetelność, a później dopiero od pisania artykułów.
  Pozdrawiam

 • Sebastian, czy Ty widzisz cztery linki w tekście?
  Każdy jest o masonerii, czyli materiał, który wcześniej przygotowałem.

  W pierwszym linku jest cały artykuł o masonerii.
  Nie piszę dla prostych ludzi. Nie zamierzam w każdym artykule pisać kto to jest mason.

  Potrudź się trochę i poklikaj w tej linki.
  Tam jest cała masa wiedzy.

 • Sebastian

  Gdybym nie przejrzał całej strony, to bym się nie wypowiadał w ten sposób. Ale to widzę i tak nie istotne. Zaangażowanie w temat oczywiście podziwiam, ale co do rzetelności tego samego powiedzieć nie mogę. Tyle w temacie. Pozdrawiam i życzę sukcesów w dalszej pracy!

 • dusza

  ni chce nikogo oceniac i umoralniac , ale ktos tutaj smiedzi masonem”:)

 • CzesŁaw

  Nie wiedziałem że tUSK ma syna o imieniu Sebastian… ;)

Dodaj komentarz