Kartele nie pozwalają leczyć raka – część 1

Wiele ludzi umiera i umrze na raka,

a lekarstwo na tę chorobę znane jest od wielu lat.

Jak nazywa się lekarstwo na raka ?

        Pewna część naukowców nie może zrozumieć dlaczego Eskimosi czy mieszkańcy Hunza nigdy nie chorują na raka. Również wiele innych narodowości do których nie dotarła „cywilizacyjna papka” żyją nie znając tej choroby. Nie rozumieją, dlaczego zwierzęta dzikie nie chorują na raka, a zwierzęta karmione ludzkim jedzeniem chorują.

Odpowiedź na te pytania znamy od wielu lat.

Choroba ta wynika z prostej zależności. Jedzenie obecnie kupowane jest pasteryzowane, chemizowane, koloryzowane, modyfikowane itd. Od lat ludzkość odrzuciła ważny składnik w pożywieniu, który całkowicie zapobiega tej chorobie. Jest to leatrile – amigdalina inaczej nazywana witamina B-17.

Amigdalina w oczyszczonej formie, która jest stosowana w leczeniu klinicznym raka nazywa się leatrile.

Te trzy nazwy: leatrile, amigdalina, witamina B-17 są wymienne i oznaczają tą samą substancję.

Doktor Ernst T. Krebs Junior był pierwszym człowiekiem, który odizolował leatrile, oczyścił ją do użycia i nazwał ją witaminą B-17.

Co to jest witamina B-17 ?

        Wielu ludzi pomyśli – „jak to jakaś witaminka ma zwalczyć tak potężną chorobę jak rak ?”

Przeczytaj dokładnie jaki skład ma ta „witaminka”, a zrozumiesz jej potęgę.

Molekuły witaminy B-17 zawierają cztery składniki. Dwa z nich są glukozą czyli cukrem. Jedną aldehydu benzoesowego, jedną cyjanek. Oba ciasno związane wewnątrz.

Możesz przestraszyć się cyjanku. Jest on toksyczny, ale tylko w formie gazowej i kwasowej. Kiedy występuje w wolnej, czystej formie. Natomiast, gdy cyjanek jest zamknięty w formie molekularnej razem z innymi pierwiastkami nie jest już cyjankiem. Jest to amigdalina.

Jak amigdalina działa w praktyce ?

        Spożywana żywność bogata w amigdalinę, przenoszona jest przez krew, która jest w każdym zakątku ciała. Co oznacza, że amigdalina znajduje się w całym organizmie. Gdy pojawiają się komórki rakowe, to amigdalina dostaje się do tych komórek jak do każdej innej. Wiemy już, że w środku amigdaliny znajdują się dwie toksyczne substancje, cyjanek oraz aldehyd benzoesowy. Oba te składniki razem połączone są wysoko toksyczne, ale nie zagrażają żywym komórkom, ponieważ są zamknięte. Czyli nie dostępne dla komórek.

Aby otworzyć amigdalinę i wylać całą trutkę na komórkę, potrzebna jest odpowiednia substancja zwana- beta-glukozydaza. G. Edward Griffin* nazywa ją enzymem otwierającym.

Beta-glukozydaza znajduje się tylko i wyłącznie w komórkach rakowych. Zdrowe komórki nie posiadają tej substancji.

Czyli w momencie gdy amigdalina dostanie się do komórki rakowej, beta-glukozydaza zawarta w niej otwiera amigdaline. Wtedy obie trutki wylewają się na komórkę rakową i niszczą ją.

A co się stanie gdy cyjanek z jakiegoś powodu dostanie się do komórek zdrowych ?

Nic strasznego, ponieważ komórki zdrowe chroni inna substancja – rodanaza. Przemienia ona cyjanek w produkty uboczne niezbędne dla zdrowia. Znajduje się ona tylko w zdrowych komórkach. Komórki rakowe jej nie posiadają.

Jest to znakomity mechanizm, który Bóg dał nam za darmo, chroniący organizm przed rakiem. Organizm sam chroni się przed tą chorobą. Jedynie czego potrzebujemy to trutki na komórki rakowe. Czyli diety bogatej w amigdaline, inaczej zwaną witaminą B-17.

Gdzie możemy spotkać amigdaline ?

        Amigdalina występuje w około 14 tysiącach jadalnych roślin. Największe stężenie ma w pestkach moreli. Również inne owoce z rodziny różowatych mają tę substancję jak: nasiona jabłka, śliwki, brzoskwinie i tym podobne. Mają one gorzki smak, ponieważ to co smakujemy jest efektem uwolnienia cyjanku i aldehydu benzoesowego.

Również, trawy szczególnie szerokolistne mają dużo amigdaliny. Możemy zauważyć, że właśnie te trawy instyktownie wybierają psy czy koty gdy są chore.

G. Edward Griffin w książce i filmie „świat bez raka”**, opisuje przypadek chorych na raka krów. W pewnej miejscowości rolnicy byli zdumieni dlaczego w zimie, krowy mają narośla rakowe na ciele, a w lecie nie. Rozwiązaniem była amigdalina, która znajduje się w trawach. Krowy w lecie zjadały ją w dużych ilościach, a w zimie jadły samą paszę. Co powodowało zachorowania tylko zimą.

W mediach co jakiś czas pojawiają się informacje o zakazie jedzenia pestek moreli. Twierdzi się że są trujące.

Co mówi na ten temat G. Edward Griffin ?

Faktem jest, że zjedzenie w jednym czasie pięć czy dziesięć pestek moreli, może doprowadzić do objawów zatrucia organizmu. Objawia się to bólem głowy, wymiotami itd.

Natomiast zjedzenie do pięciu pestek moreli, nie powoduje żadnych zachorowań. Zależy to oczywiście od organizmu, wieku, masy ciała itd.

G. Edward Griffin poleca jeść pestki moreli, bo tam jest największe stężenie amigdaliny.

Cywilizacyjne jedzenie

        Im bardziej nowoczesna staje się cywilizacja, im bardziej żywność jest ulepszana by otrzymać jak najlepszy smak, tym wyższy jest wskaźnik zachorowań na raka.

Ogólnie twierdzi się że przyczyną zachorowań na raka są papierosy czy zanieczyszczenie środowiska. Są one tylko katalizatorami rozpoczynającymi proces. Prawdziwą przyczyną zachorowań na raka jest niedobór witaminowo-enzymowy.

Obroną przed rakiem nie jest tylko witamina B-17. Ważną rolę odgrywają tutaj: enzymy trzustki, natlenienie krwi, poziom ph, a nawet temperatura ciała.

Nie w każdym stanie pacjenta, kuracja B-17 osiąga zdrowotne rezultaty. Jeżeli pacjent ma wyniszczony organizm poprzez stosowanie naświetleń, leków, to kuracja B-17 nie zawsze przyniesie pozytywny skutek. W takim stanie przeżywa tylko około 15 % pacjentów. To i tak dużo biorąc pod uwagę, że osoby przechodzą na tę metodę dopiero, gdy tradycyjne prześwietlenia i leki nie dają im żadnych szans przeżycia.

Zakaz leczenia amigdaliną

        Leatril został opracowany w 1952 roku. Niestety, ale do dzisiaj terapia leatrilem nazywana jest znachorstwem, a lekarze używający tej substancji – znachorami.

Czy ktokolwiek widzi w tej metodzie coś co ma wspólnego ze znachorstwem, zaklęciami, magią czy czarami ?

Dopóki nasza wiedza będzie minimalna z tej tematyki jak i wielu innych, dopóty kłamstwa będziemy przyjmować za prawdę. A bezduszni ludzie będą decydować co mamy robić i w co mamy wierzyć.

Ale dlaczego leczenie raka przy zastosowaniu B-17 jest zabronione ?

Dlaczego lekarze są ośmieszani i pozbywani dyplomów ?

Komu na tym zależy ?

Kto boi się amigdaliny ?

Wspomnę tylko jedno nazwisko, które stoi za przemysłem farmaceutycznym w USA. Jest to rodzina Rockefellerów.

Zapraszam do drugiej części 

 

*G. Edward Griffin jest producentem filmowym i pisarzem. Został poproszony przez swojego przyjaciela – doktora Richardsona o napisanie i nakręcenie tej histori. Doktor Richardson (nie żyje) miał klinike leczenia raka w okolicach San Francisco. Przeprowadzał tam leczenie raka z olbrzymim skutkiem. Pacjenci przyjeżdżali do niego z całego świata. Griffin z Richardsonem w latach siedemdziesiątych walczyli o uznanie amigdaliny lekarstwem na raka.

Doktor John A. Richardson napisał książkę „Laetrile Case Histories: The Richardson Cancer Clinic Experience”. Opisał w niej swoje badania i wyniki leczenia, używając amigdaliny.

**Film G. Edward Griffin „świat bez raka” oraz wywiady z nim umieściłem na serwisie – http://filmy.robertbrzoza.pl

.

. . ekonomia Robert Brzoza

P.S. Nie chcesz stracić na inwestycjach? Chcesz dowiedzieć się co będzie z rublem, frankiem, dolarem? Nie wiesz jak założyć e-biznes? => MonitorowanieRynku.pl

 

 Chcesz otrzymywać informacje o nowych artykułach?

  Wpisz w poniższy formularz swoje imię, e-mail i kliknij przycisk „Uzyskaj Dostęp”, a ja będę wysyłała Ci info o wielu ciekawych rzeczach.

Twoje dane są bezpieczne

38 Odpowiedzi do artykułu - “Kartele nie pozwalają leczyć raka – część 1”

 • Ala

  Czy faktycznie ta metoda jest zbawienna ?
  Masz jakieś konkretne dane ?

  Jestem sceptyczna do wielu wynalazków. Słyszałam coś o tym, dlatego zainteresowałam się.

 • Cóż Ala nie jestem lekarzem. Nie mogę przedstawić Ci badań.
  Napisałem ten artykuł, ponieważ nie mogłem przejść spokojnie obok wiedzy jaką zdobyłem.

  W mediach alternatywnych (internetowych) dużo jest informacji na ten temat. Jak czytam i oglądam filmy to mam przeczucie, że internauci (anglojęzyczne strony) stosują amigdaline od wielu lat.

  Nie tak dawno koleżanka mojej żony wysyłała do Polski z USA B-17 z amigdaliną. Historia jest ciekawa, ponieważ lekarz tej osoby chorej na raka, powiedział jej nieoficialnie o tym leku.

  Za dużo jest pozytywnych informacji, aby negować amigdaline.

  Polecam oglądnąć filmy na http://filmy.robertbrzoza.pl/category/pokonaj-raka i samemu dalej badać temat.

 • Wiesia

  Leczenia tą metodą w Polsce jest zakazane. Lekarze stosują hemoterapię i leki. Więc do kogo mam pójść, aby stosować amigdaline ?
  Kto ma mi przepisać ten lek ?
  Lekarz nie daje wyboru.

 • Robert Brzoza

  To na pewno jest problem.
  Tak jak pisałem wyżej nie jestem lekarzem i każdy musi sam decydować co zrobić.

  Na pewno każdy powinien jeść jabłka z pestkami czy pestki moreli. Im szybciej będziesz jeść tym lepiej dla Ciebie.

  Wiem, że pacjentom z mocnymi przerzutami serwują leki z amigdaliną. Podają różne koktejle. Wtedy same pestki nie poprawią stanu.

  Pestki owoców powinno się jeść profilaktycznie i w początkowym stanie choroby.

  Gdy jesteć w ciężkim stanie i lekarze nie dają Ci szans wtedy tylko pozostaje profesjonalna terapia.

 • Wiesia

  Jest problem jeżeli masz do wyboru tradycyjne leczenie, albo amigdaliną. Chory człowiek, kiedy widzi śmierć przed oczami nie zrezygnuje z lekarzy.

 • Tak to jest trudna decyzja.
  Zgodzić się na chemie czy wybrać amigdaline.
  Wiele ludzi wybierze tradycyjną metodę.

  A to lekarze powinni dbać o nasze zdrowie. Pacjent powinien mieć wybór pomiędzy jedną i drugą metodą. Wtedy by się okazało, która metoda jest lepsza.

  A oni nie dają szans amigdalnie. Może pacjenci powinni edukować lekarzy, wpływać na nich.

  To jest ciężki temat.

 • Tomek

  Ile ludzi umiera na raka, a oni liczą zyski.
  Okropne to jest.
  Musimy sami mówić o tym innym. Skoro sam organizm broni się przed rakiem, to wystarczy jeść owoce z amigdaliną.
  Ale wielu ludzi będzie się śmiać i pukać w głowę.

 • Robert Brzoza

  Nic dodać nic ująć Tomek.
  Czy będą się śmiać ?
  Oczywiście, że tak.

  Ja przyjąłem sobie cel informowania ludzi. Mogę wymieniać argumenty z drugą osobą, ale nie kłócić się. Każdy ma wolny wybór, więc sam decyduje o swoim życiu.
  Dlatego nie jest moim celem nikogo uszczęśliwiać na siłę.

  Czy będę przy tym śmieszny ?
  Dla wielu tak.
  Ale nie dbam o podobanie się im.
  Robię to zgodnie z moimi zasadami.
  Nie myślą się przypodabać wszystkim.

 • Janosiq

  Hmmm…nie rozumiem dlaczego Rockefeler miałby blokować takie informacje? Przecież mogliby zarobić miliardy na leku na raka! Skoro są tacy chciwi to dlaczego blokują takie badania i rewelacje??

 • Ale oni właśnie zarabiają miliony dolarów na lekach rakowych.
  Co jakiś czas wymyślają nowe leki, które są rozchwytywane przez chorych na raka. Tylko te leki nie leczą raka. Jak zatrzymają przerzuty to już jest sukces.

  Przekręt Rockefellera polega na tym, żeby dostarczać leki, które są nieskuteczne. Ludzie to kupują, bo nie mają innej opcji. To jest jego biznes. On dobrze wie o amigdalinie.

  Gdyby nagle powiedział, że raka można leczyć amigdaliną, to zbankrutowałby przemysł rakowy. Ponieważ amigdalina jest między innymi w pestkach owoców, w naturze, w zdrowym odżywianiu.
  Są szpitale na świecie, które podają mikstury z amigdaliną.

  Sukces Rockefellera to negatywna kampania amigdalinowa.

 • drfrankovich

  Niepisalbys takich bredni autorze bo dajesz chorym na raka zludna nadzieje, a co naiwniejsi zrezygnowac moga ze sprawdzonych naukowo metod przyspieszajac postep choroby

 • Czyli Ty jesteś zdania, że tak jak Rockefeller, należy kłamać i oszukiwać ludzi.
  A ja uważam, że każdy powinien mieć pełną wiedzę podaną na temat metod leczenia raka.

  Chory powinien razem z lekarzem pochylić się nad dwoma metodami. Biorą pod uwagę stan pacjenta, zaawansowanie choroby i wybierają, która opcja jest dla nich najlepsza.

  NAtomiast obecnie okłamuje się ludzi nie mówiąc o innych metodach.

  Ciekawe jakby Twój bliski umarł na raka. Później dowiedziałbyś się że była inna alternatywa. Można było ją wyleczyć. Nie miałbyś pretensji do siebie ?

  Ty jesteś za tyranią słowa, ja za wolnością wyboru.

 • michał

  a co sądzisz o innych metodach alternatywnych np. soda z syropem klonowym, metoda Gersona

 • admin

  Doktor Gerson wprowadził ciekawą terapię. Leczy miksturami z soków i różnych dodatków, ale również kawą i lewatywą.

  Kawa ma właściwości rozszerzające drogi żółciowe, pobudzające produkcje żółci a przez to detoksykuje wątrobe. To właśnie ten organ kumuluje w sobie toksyny.

  Lewatywa oczyszcza i odtruwa organizm.

  Wiele ludzi leczy się w ośrodkach prowadzonych przez jego córkę Charlotte.

  Moim zdaniem każdy chory na raka powinien pójść do lekarza, który sam wybierze najlepszą metodę dla niego. Dzisiaj metody alternatywne są zabraniane.

  Kartele boją się skuteczności odpowiedniej diety. Zapewne okazałoby się że wielu chorych nie potrzebuje chemii.

 • drfrankovich

  Wszystkich majacych jakiekolwiek zludzenia chce polnformowac nie ma alternatywnego leczenia ani alternatywnych metod. Jest tylko medycyna i oszustwo , szarlataneria oraz wyludzanie pieniedzy od naiwnych.
  Istnieje tylko evidence based medicine scitificly prooven

 • drfrankovich

  Scientyfic przepraszam za literowke

 • drfrankovich

  Proven not prooven

 • admin

  Szanuje Twój pogląd.

  Nie twierdzę, że medycyna alternatywna jest dobra na wszystko. Natomiast odpowiedz mi dlaczego lekarze nieoficjalnie mówią pacjentom o amigdalinie jako leku na raka.

  Znam realne przypadki.

  Dlaczego kartele tak boją się alternatywnych metod leczenia ?
  Jeżeli znasz się trochę na ekonomii, to przypomina mi to alternatywne pieniądze, które w historii dowiodły, że leczą ekonomie. A finansjera zabrania.

  Powtarzam konsekwentnie lekarz powinien być związany nie z firmą farmaceutyczną a z pacjentem. Jego zadaniem jest leczyć ale również doradzać.

  Skoro są przypadki, kliniki które skutecznie leczą raka nie używając chemii, to dlaczego zamyka się tą drogę.

  Dzisiaj mamy za dużo informacji z różnych źródeł o sukcesie alternatywnych metod.

 • drfrankovich

  Bo niestety wsrod lekarzy jak i spoleczenstwie spotykamy szarlatanow , oszustow i w koncu zwyklych nieukow

 • z wykstałcenia jestem inżynierem elektrykiem i magistrem elektronikiem. Z zawodu biofizykiem, pracowałem 33 lata w Akademii MEDYCNEJ W WARSZAWIE W ZAKLADZIE BIOFIZYKI, a z zamiłowania jestem psychocybernetykem, Całeżycie zajmowałem siemodelowaniem elekreycnym różnego rodzaju przepływów: cieczy, pradu , ciepła i w końcu informacji i emocji. Wszystkie te przepływy posiadają identyczne prawa określajace ich istotę. Stworzyłem teorię pola informacyjno-emocjonalnego i chciałbym ją zastosować do zbiorowisk ludzkich. Wyprowadziłem rownie ż na zasadzie analogii do fizycznego pojęcia dobroci (kondensatora, cewki indukcyjnej i obwodu rezonansowego) wzór na szcęście , z którego wynika, ze człowiek dobry dla innych jest ownież dobry dla siebie ,ale nie wszyscy o tywiedzą i dlatego jest tak jak jest. Mój wzór na szcżęście jest wzorem ekumeicznym, zgadza sie w zasadzie z różnymi wierzeniami.Szczegóły opisane są na podanej stronie internetowej. Pragnę zapoznać wszystkich ludzi z moim wzorem na szczęści, ponieważ szczęście ważniejsze jest od zdrowia , bogactwa i urody. Na tytaniku wszyscy byli zdrowi i bogaci, natomiast nie wszyscy mieli szcęście, a Piękna sOFIA lOREN TWIERDZIŁA, ŻE KAŻDA KOBIETA SZCZĘŚLIWA JEST PIĘKNA, NATOMIAST WIADOMO, ZE NIE KAŻDA PIĘKNA JEST SZCĘŁIWA..

 • admin

  Panie Jerzy
  Nie opublikowałem Pana drugiego komentarza, ponieważ wkleił Pan część długiej książki czy raportu.

  Proszę go streścić własnymi słowami i podać link do niego.

  Dziękuję
  Robert Brzoza

 • Łukasz

  Witam. Co prawda dopiero zagłębiam sie w ta strone ale temat walki z rakiem (i ukrywanie sprawdzonych metod leczenia) mam ostatnio na tapecie w zainteresowaniach i natrafilem na cos ciekawego. Mianowicie czy ktos slyszal o osobie Raymonda Rife ? W latach 30 wyleczyl ok 10 000 ludzi z raka i innych chorób nie bedąc lekarzem za co słono zapłacił. Polecam przejrzeć ten artykuł
  http://www.igya.pl/polecana-literatura/troche-historii/276-raymond-rife-genialny-naukowiec.html
  Całkowicie inne podejście do tematu ;)
  Jednoczesnie zgadzam sie z przedstawiona wyzej teoria ze dobroc wraca, rowniez na płaszczyznie pro zdrowotnej. Chyba kazdy zaobserwuje to na sobie po chwili zastanowienia i przeszukiwania pamieci vide leczenie smiechem.
  Pozdrawiam

 • Robert

  Dzięki za info,
  bardzo dobry artykuł :)

 • Daniel

  cześć.
  Jest aż kilkadzesiąt prac w postaci artykułów z lat 50-ch i 60-ch (i parę z poczatku 70-ch). Wszystkie znajdziecie pod hasłami w drukowanych Index Medicus (można zamówić kserokopie stron z Index Medicus w GBL). Pytanie, dlaczego informacje o tych pracach usunięto w INDEX Medicus w wersji elektronicznej (aktualna nazwa bazy danych: PubMed) ? Kto usunął te dane? Co ciekawe wszystkie te prace potwierdzają wysoką przydatność amigdaliny.
  Jest też austriacki lekarz, ktory leczył amigdaliną zaawansowane formy raka z przerzutami przez 19 lat, ponad 1000 przypadków i osiagnął wynik:
  ponad 60% wskażnik wyleczeń przy zaawansowanym raku z przerzutami
  ponad 80% wskaznik wyleczeń przy raku bez przerzutów. …Nie chiało żadne szacowne czasopismo opublikować jego wyników, więc wydał grubą ksiązkę w 1985 roku. Wszystkie historie chorób tam zamieszczone są udokumentowane. !

 • Daniel, jeżeli masz ciekawe dane o amigdalinie czy innych alternatywnych metodach, to zapraszam na forum do zakładki „zdrowie”.
  http://BrzozaForum.pl

  Chcę tam umieścić wszelkie alternatywne sposoby leczenia raka. Tak, aby osoby poszukujące informacji o chorobie, znaleźli je w jednym miejscu.

 • mia

  Mój dziadek 6 lat temu zmarł na białaczkę.
  Co go najbardziej wykończyło?

  …Oczywiście chemioterapia.

  Teraz mam 19 lat i gdybym mogła cofnąć czas, gdybym wcześniej sie przebudziła i znała metodę leczenia witaminą b-17 …

  Teraz obwiniam się za to, że nie mogłam mu pomóc

 • polak

  http://www.geekweek.pl/aktualnosci/18192/pokonano-obrone-raka
  http://www.geekweek.pl/szukaj?query=lek+na+raka
  http://www.geekweek.pl/aktualnosci/11023/brakuje-leku-na-raka-produkcja-sie-nie-oplaca
  Pewien naukowiec wymyslił ponoć lek na raka, wirus który niszczy komórki naukowe, ale koncerny farmaceutycznie nie pozwolili mu przetestować na ludziach i nie dali wsparcia finansowego, jak widać muszą zarobić na chorych to im się lepiej opłaca, sami wymyslili raka więc depopulacja trwa na całego.

 • Ciekawe informacje :)

 • Seb

  Rak dla koncernow farmaceutycznych jest jak ropa naftowa !!!
  Jest kilka pytan na ktore nikt nieodpowiada tak glosno i wyraznie jak na B17 i leczenie alternatywne tak zwane .
  Dlaczego jest taki wzrost zachorowan na raka?
  Dlaczego rak byl rzadkoscia w przeszlosci?
  Dlaczego nawet zwierzeta choruja?
  W telewizji powiedza nam ze to od slonca ;)
  A co by sie stalo gdyby powiedzieli ze jedzenie i kosmetyki sa rakotworcze?
  (Pojedynczo moze nie ale nalozone na siebie?)
  Co by sie stalo gdyby powiedzieli ze przy pomocy warzywniaka zza rogu mozna leczyc raka?
  Dlaczego pojawiaja sie odmiany jablek bez pestek?
  Znajoma pracuje w firmie produkujacej leki na raka . Chyba co niektorzy tytaj niewyobrazaja sobie jaki tam sa pieniadze i budged
  To tego typu firmy rzadza w krajach i nikt nie stanie im na drodze!!!
  Latamy w kosmos od wielu lat znamy genom czlowieka klonujemy organizmy a niema leku na raka ? , OBUDZCIE SIE!
  Wiecej raka wiecej kasy !
  Kampanie jak wczesne wykrywanie raka mozna przetlumaczyc jako wczesne pozyskiwanie klienta ,dluzsze leczeni wiecej kasy.
  Natura jest doskonala i umie bronic sie sama jesli sie w nia nie ingeruje a zmiana skladu pozywienia (np GMO i inna chemia)jest powazna ingerencja a to sa skutki
  Pozdrawiam

 • Bardzo fajny wpis :)

 • Daniel

  Opinie dr Frankesteina nie zawierają nic poza beszczelnością i skrajnym cynizmem.
  Proponuję sprawdzić, jak poprawia przeżywalność chorych na nowotwory chemioterapia i radioterapia. Według WTO – raport z 2014 roku – o 2%. Potwierdził to chory na nowotwora prof. Religa. Zanakomitą lekturą jest też raport prof. Jonesa, który porównał przeżywalność chorych na nowotwory – leczonych i nieleczonych. Niewielkie są tu różnice. Czy warto więc dręczyć chorych i wyłudzać ogromne pieniądze z ubezpieczeń – czy NFZ.
  Pozdrawiam hieny z FARM – MEDU

 • darek2015

  Krótko i na temat ! :)

 • darek2015

  Amigdalina jest jednym z wielu skutecznych elementów,
  przy raku vita D bardzo ważna- wysoki poziom OH(25)D,
  i Vita C – są protokoły dożylne skuteczne, MMS i H2O2 – duzo by wymieniać :)

  W razie co polecam to:
  ( tez nielegalne :) )
  nie zawahałbym się ani chwili – bez względu na konsekwencje ! – polecam obejrzeć .

  1. https://www.youtube.com/watch?v=Waj_2J2tK1Q
  2. https://www.youtube.com/watch?v=VG4Z3FYZ-eg
  3. https://www.youtube.com/watch?v=kE9NzD42hmk
  4. https://www.youtube.com/watch?v=VryS05DPR7E

  podana przez Ciebie strona jest niedostępna..

 • darek2015

  ”Czy warto więc dręczyć chorych i wyłudzać ogromne pieniądze z ubezpieczeń – czy NFZ.
  Pozdrawiam hieny z FARM – MEDU”

  jak to czy warto ?
  Toż po to właśnie ten kill-system został stworzony !
  Jesz zatrutą pestycydami paszę – chorujesz – rakujesz – najpierw golą z funduszu ubezpieczeń przymusowych – potem ograbiają z oszczęczędności – i do piasku. Koniec problemu – kasa się zgadza.
  To jest jedna firma – monsanto – pasza – apteki – ”leczenie” – depopulacja..
  Gates oficjalnie to mówi..
  Dr Mengele to przy nich przyzwoity gość.

  a trollowi nie odpowiadać – sam się wysuszy – oni gina od obojetności – braku afirmacji i miłości – proszę sprawdzić – przemilczeć robaczka. :)

 • darek2015

  Alu – poczytaj o tym..

  http://www.cheops.org.pl/viewtopic.php?f=17&t=456&hilit=mms

  http://www.earthclinic.com/remedies/hydrogen_peroxide.html

  a wyżej masz o oleju z konopi..
  a pestki dodatkowo oczywiście wskazane..

  pozdrawiam

 • Daniel

  Opinie dr Frankensteina i innych najemników, nie zawierają nic poza bezczelnością i skrajnym cynizmem.
  Proponuję sprawdzić, jak poprawia przeżywalność chorych na nowotwory chemioterapia i radioterapia. Według WTO – raport z 2014 roku – o 2%. Potwierdził to chory na nowotwór prof. Religa. Znakomitą lekturą jest też raport prof. Jonesa, który porównał przeżywalność chorych na nowotwory – leczonych i nieleczonych. Niewielkie są tu różnice. Czy warto więc dręczyć chorych, budzić w nich złudne nadzieje i wyłudzać ogromne pieniądze z ubezpieczeń – czy NFZ.
  Pozdrawiam hieny z FARM – MEDU żywiące się ogromnymi zyskami z ludzkiego cierpienia i śmierci.

 • Mika

  Co do Raymonda Rife`a to chyba od niego wywodzi się stosowana dziś technologia „Soft Laser” czy „Low-level Lasers”

  więcej tu:
  http://www.lubecki-chiropractic.com/?page_id=176

 • Dobrze byłpby zapoznać się z linkiem:
  http://www.projektkudowa.pl/aktualnosci/gender-kontynuacja-idei-rewolucji-bolszewickiej/
  aby wiele zrozumieć co się obecnie i dlaczego dzieje nie tylko w medycynie ,a le i chęci bogacenia się za wszelką cenę i do czego to prowadzi. Jest to odpowiedz na na wcześniejszy mój komentaż, aby podać link zamiast długiego artykułu.
  Jerzy Lechowski