Kim jest finansjera ?

        Dzisiaj możesz usłyszeć wiele nazewnictw dotyczących „mocarzy” tego świata. Wiele osób zdaje sobie sprawę, że od wielu lat władzę nad światem przejęła grupa ludzi. Przez to, że rozpraszamy ich na wiele organizacji czy nazw, zacieramy ich prawdziwy obraz. Nie identyfikujemy ich prawidłowo.

Możesz spotkać się z takimi określeniami:

 • iluminaci,
 • masoni,
 • Grupa Bilderberg,
 • jezuici,
 • Komisja Trójstronna,
 • bankowcy,
 • finansjera,
 • żydowski system finansowy,
 • system finansowo-religijny1

Finansjera

        Wszystkie powyższe nazwy spokrewnione są z grupą rządzących, ale nie wszystkie bezpośrednio kierują nas do adresatów.

Za całą machiną zbrodni historii świata i współczesnych oszustw stoi grupa bankierów, która w 1913 roku w USA przejęła władze nad pieniądzem. Manipulowanie finansami światowymi, a przede wszystkim zadłużenie większości krajów świata, dało im prawdziwą i realną władzę nad każdym narodem. Te kraje, które sprzeciwiają się lub mają potrzebne im surowce są militarnie podbijane.

Jeżeli chcemy określić trzon grupy decyzyjnej, to powinniśmy ich nazywać:

 • bankowcy,
 • finansjera,

Dlaczego ?

Ponieważ, najważniejsze rodziny, które przejęły władzę są bankowcami:

 • Europa: Rothschild- bank, Warburg – bank, Schiffowie – bank.
 • USA : Rockefeller – bank, Morgan – bank, Aldrich – bank.

Najważniejsze i najbardziej wpływowe rodziny to: Rothschild i Rockefeller.

 System finansowo-religijny

Jeżeli chcemy określić system, który zbudowała finansjera to adekwatne nazwy to:

 • żydowski system finansowy,
 • system finansowo-religijny,
 • system finansjery.

Pierwsza nazwa mówi nam o dużym znaczeniu żydów w kreowaniu światem. Choćby dlatego, że Rotschild to rodzina żydowska i reprezentuje judaizm.

Druga nazwa mówi nam, jak ważna jest religia dla tych ludzi. Dlatego organizacje takie jak masoneria, a obecnie przejmujący prym iluminaci są nową religią ukrywającą swoje satanistyczne korzenie.

Uważam, że błędem jest zakładać, iż finansjera tylko skupia się na pieniądzach i władzy. To, że są tak skonsolidowani i podążają od wieków w jednym kierunku wynika nie z ich genialności, a kierownictwu lucyfera. Okazuje się że, kiedy sprawdzam którąkolwiek z organizacji niepolitycznych czy niefinansowych do których oni należą, to wynik jest ten sam. Członkowie tych organizacji – zakonów, wykonują nienormalne rytuały i odprawiają modły do sowy czy różnych egipskich starożytnych bożków, których znakiem równości jest szatan. I dopiero teraz dużo łatwiej nam zrozumieć jest, ich dotychczasowe zbrodnie. Między innymi są to:

 • finansowanie upadku cara i powstanie komunizmu,
 • finansowanie największych zbrodniarzy w historii świata; Lenina, Stalina, Hitlera,
 • zbudowanie potęgi III Rzeszy i ZSRR,
 • rozpoczęcie i finansowanie I i II wojny światowej,
 • mają na sumieniu miliony zamordowanych ludzi,
 • setki milionów ludzi straciło przez ich decyzje prace, dom, zdrowie, rodzinę,
 • użycie kredytów i odsetkowości w kredytach, doprowadziło do zniszczenia światowych gospodarek,
 • poprzez regulację ilością pieniądza, wywołują każdy światowy kryzys ekonomiczny,
 • poprzez swoje kartele finansowe (Unie Europejską, Bank światowy czy MFW), siłowo zadłużyły kraje świata. Ten fakt daje im realną władzę nad nimi.

Milton Friedman, ekonomista powiedział:

„Nic nie wiem o żadnej poważnej recesji w jakimkolwiek kraju i o jakimkolwiek czasie, która nie zostałaby spowodowana poprzez gwałtowne skurczenie się pieniędzy w obiegu i tak samo nie wiem o żadnym gwałtownym zmniejszeniu się pieniędzy w obiegu, któremu nie towarzyszyła poważna recesja”.

Najważniejsze organizacje finansjery

Finansjera powołała kilka organizacji, które pomagają im realizować plany.

Najbardziej wpływowe dla Polski są:

 • Unia Europejska,
 • Bank światowy,
 • Międzynarodowy Fundusz Walutowy,
 • Europejski Bank Centralny (bank Unii Europejskiej)
 • Większość instytucji Unii Europejskiej.

Jednodolarówka – symbole finansjery

        Symbole na banknocie jednodolarowym pokazują nam nieprawidłowość stosowanego nazewnictwa. Wiele osób mówi, że to masoni opracowali symbole, które obecnie należą do iluminatów, inni obwiniają iluminatów. Prawda znowu jest prostsza.

To finansjera zleciła opracowanie symboli. Grupa, która stanowi trzon decyzyjny nie bawi się w nominacje typu „mason 33 stopnia”. Te tytuły zostawiają dla osób im podległych. Opracowanie symboli zlecili bezpośrednio masonom. Zresztą są osoby, które mają masoński 33 stopień, identyfikują się z iluminatami i są marionetką finansjery. Obecnie wielu polityków w ogóle nie są masonami, ponieważ masoneria obecnie jest za bardzo rozpoznawalna. Dlatego za chwilę dowiemy się o kolejnym zakonie do którego należy znany polityk. 

Dlaczego ?

Ponieważ, każda osoba, która znajduje się wysoko w strukturach karteli finansowych, musi należeć do ich organizacji religijnej. To są fakty, a nie domysły czy hipotezy.

Zobaczmy jakie symbole umieściła finansjera na jednodolarówce.

Po lewej stronie w kole widzimy piramidę egipską. Nad nią znajduje się trójkąt na szczycie z którego emanuje światło. Przedstawia ono boga słońca starożytnych egipcjan – horusa. Należy wspomnieć tutaj, że Bóg niszczył wszelkie bożki Egipcjan przy wyprowadzaniu Izraela z niewoli egipskiej. Dlatego jest to kolejny dowód na ich wiekową lucyferiańską opiekę.

Jednodolarówka ma więcej ciekawych symboli: 13 warstw piramidy, 13 pasków na fladze, 13 gwiazd, które odpowiednio połączone tworzą gwiazdę dawida (symbol szatana). 13 jagód, 13 liści, 13 strzał, 32 i 33 pióra – stopnie masońskie. Wszystko jest zaprojektowane jako sekwencja liczby 13.

Na pierwszej stronie banknotu w prawym górnym rogu możesz zobaczyć sowę. Jest to symbol towarzystwa Bohemian Grove. Spotykają się corocznie w Kaliforni w ostatnich dwóch tygodniach lipca, aby odprawiać satanistyczne rytuały do olbrzymiej sowy.

Nad głową orła znajduje się 13 pięcioramiennych gwiazd. Jak się je połączy, to tworzą sześcioramienną gwiazdę. Jeśli naniesiesz tę sześcioramienną gwiazdę nad piramidę, jej ramiona wskażą litery „MASON”.

jednodolarówka - finansjera

Ludzie bez sumienia

         Bardzo smutny okres nastał dla każdej osoby uzależnionej od finansjery. Przygotowane są od dawna do wdrożenia przynajmniej trzy kolejne kryzysy: walutowy, papierów wartościowych, obligacji.

Jeżeli masz kredyt bankowy na dużą sumę pieniędzy, to możesz mieć problem. W wyniku recesji firmy będą bankrutować, stracisz pracę i będziesz miał trudność w spłacie kredytu. Wtedy bankowcy bez skrupułów odbiorą Ci dom, samochód czy jakąkolwiek rzecz, którą zastawiłeś. Schemat ten realizowany jest od ponad roku w USA.

Oczywiście nie dotyczy to każdej osoby czy firmy. Wiele z nich zmiany zniesie przyzwoicie. Cały rynek nie może zbankrutować. Ale tylko te firmy utrzymają się, które będą jak najmniej uzależnione od finansjery, które już teraz wdrażają systemy antykryzysowe. Ekonomiści mówią, że w okresie kryzysów, następuje oczyszczenie rynku ze słabo zarządzanych firm. Nie do końca jest to słuszny pogląd w obecnie ręcznie sterowanej ekonomii.

Obecnie jest to najgorszy czas na duże dwudziesto czy trzydziestoletnie pożyczki.

Również smutną sprawą jest fakt, że świat zaufał Obamie, który obiecał wyciągnąć ekonomie z recesji. Natomiast Obama przez wiele lat był przygotowywany do roli prezydenta. Zawiedzie i oszuka wszystkich, nie tylko ciemnoskórych ludzi. Akcja pod tytułem „Obama” jest okrutnym oszustwem finansjery. Jest on inteligentny, charyzmatyczny, mówi łagodnie i ludzie go kochają. Ale kiedy odsuniemy na bok jego ciepłe słowa, to okazuje się jeszcze gorszym kłamcą od obu Bushów.

W jaki sposób pokonać finansjerę ?

Na pewno nie szabelką. Oni mają za dużą władzę, aby ktokolwiek z nas z nimi wygrał.

Powinniśmy robić dwie rzeczy. Pierwsza to wiedza. Im więcej ludzi zrozumie dzisiejszy świat, tym szybciej spowolnimy zagrania finansjery w Polsce. Będziemy umieli rozpoznawać polityków na usługach finansjery. Wtedy łatwo ich odrzucimy od władzy.
Drugą sprawą jest zabezpieczenie siebie i własnej rodziny.

Jeszcze raz przestrzegam przed braniem kredytów. Teraz jest czas wchodzenia w kolejne kryzysy.

Zanim weźmiesz kredyt zastanów się co się stanie gdy stracisz pracę lub klientów ?

Polecam:

1 – Artykuł na stronie ZastopujCzas.pl – „Kto Pokona Finansjerę ?”

2 – Zobacz jaki plan ma finansjera – „Finansjera przygotowuje się do oddłużania krajów.”

.

. . ekonomia Robert Brzoza

Formularz z NeTeS


31 Odpowiedzi do artykułu - “Kim jest finansjera ?”

 • Witaj Robert

  Czytam te wszystkie informacje, maż patrzy na mnie z drwiącym uśmieszkiem. Dręczy mnie jedno pytanie więc zapytam. Skoro to wszystko prawda to dlaczego jeszcze nikt Cię nie uciszył i dlaczego pozwalają Tobie na rozgłaszaniu takich informacji?Przecież dla takiej potęgi o jakiej piszesz jesteś „pchełką”.
  Pozdrawiam
  Ania

 • admin

  Wiem Aniu, że te informacje są niewiarygodne. Zdaję sobie sprawę, że wielu ludzi czyta i nie wierzy. Na pewno wszystkich nie przekonam.
  Będę ujawniał coraz więcej namacalnych dowodów.

  Dla nich nie jestem zagrożeniem, ani ja ani „podziemie internetowe”.
  W Polsce jest kilka stron, które o tych rzeczach piszą. Na rynku angielskim ludzi o tym piszących jest setki. Kilka osób ma swoje radia i telewizje.
  Oni są tak mocni, bogaci i potężni w swoich oczach, że niedostrzegają zagrożenia z naszej strony.

  Premier Tusk, który jest odpowiedzialny za matactwo przy zbrodni Smoleńskiej, wyśmiał potęgę Grupy Bilderberg. Ale po Smoleńsku chyba nie jest wiarygodny dla nikogo.

  Gdy jest rocznica zawalenia wież w Nowym Jorku, to dziesiątki tysięcy ludzi przyjeżdża z napisami, że to Bush zrobił.

  Tylko tego nie pokazują w telewizji, a jak pokażą to w sposób karykaturalny.

  Polecam Wam Aniu poszperać trochę w internecie. A jeżeli znacie angielski to filmów na YouTube jest setki.

  Wiem, że nie wszyscy uwierzą. Ale to jest każdego indywidualna sprawa.

  Myślę, że kolejne moje książki rozjaśnią umysły, ponieważ tam będzie dokładniejsza wiedza.
  pozdr :)

 • robert

  Zastanawia mnie jedno. O ile łatwo mi zrozumieć że ludzie którzy mają nadmiar pieniędzy mogą chcieć czegoś więcej niż one same, o tyle trudniej mi zrozumieć „milczenie” rządzących grup. Zawsze gdy tylko tworzy się jakaś idea lub pewien front za którym stoi jakaś grupa ludzi po pewnym czasie następuje rozłam albo po prostu przeciek. W taki sposób wydostają się informacje które można w jakiś sposób potwierdzić lub zweryfikować. W tym jednak przypadku mamy do czynienia z garścią faktów połączonych sprytnie spekulacjami które budują pewną ciekawą całość. Nie umniejsza to faktom że owa całość nadal jest spekulacją a niepodważalnych dowodów nadal brak. Dlaczego?

 • robert

  Chciałbym też zaznaczyć że niektórzy autorzy publikacji na temat Grupy Bildenberg, Illuminati, Masonów oraz NWO posuwają się w swoich spekulacjach kilka kroków za daleko. Łącząc wszystko w całość oprócz bożków do spisku dokładają nawet incydent w Roswell. Nie jestem pewien czy czy łączenie pojedyńczych spisków bądź faktów w całość siecią NWO jest dobrym pomysłem, tym bardziej że nadal brakuje konkretnych dowodów. A te które wyciąga się na powierzchnię można by posądzić o fabrykowanie na potrzeby tej opowieści. Ludzie lubią snuć fantazje o końcach świata, światowych spiskach, kosmitach i apokalipsie. Często przy okazji tworzenia tego typu historyjek używają takich argumentów które trafiają do ludzi jednak w efekcie końcowym – opowieści nie sprawdzają się. I niestety najprawdopodobniej mamy tu do czynienia z kolejnym fermentem tego typu

 • Oczywiście, jeżeli wzorujesz się na tym jednym artykule, to możesz wysnuć takie wnioski. Ten artykuł jest podsumowaniem wiedzy o nich i to w skróconej wersji.

  Jeżeli przeczytasz artykuły archiwalne z ostatnich 10 lat takich osób jak: Alex Jones czy Daniel Estulin, to wywnioskujesz, że świat podąża dokładnie w takim kierunku jaki oni opisują.

  Grupa Bilderberg istnieje od lat sześciesiątych, a dopiero w latach dziewięćdziesiątych odkryto ją.

  Polecam Ci zdobywać wiedze na różne tematy dotyczące tych ludzi, to sam zrozumiesz że coś jest nie tak. Te same nazwiska pojawiają się w różnych branżach, które w łatwy sposób są monopolizowane.

  Zaznajom się z systemem bankowym, odsetkowością w kredytach, skąd banki biorą pieniądze na kredyty.
  Poznaj jak prowadzona jest ekonomia świata, jak drukowane są pieniądze, kto stoi za systemem bankowym.
  W jaki sposób przeprowadzone są kryzysy ekonomiczne.
  Prześledź rynke złota.
  Prześledź ostatnie katastrofy w Nowym Zorku, Bostonie czy w Smoleńsku.
  Dowiedz się dlaczego na raka nie ma lekarstwa i kto za tym stoi.

  Dochodzisz do takich wniosków, ponieważ z jednego czy kilku artykułów nie wynika nic szczególnego.

  Podchodź do tematu ostrożnie, ale zgłębiaj go, sam stwierdziasz, że wiele dróg prowadzi do tego samego źródła.

  Nie kupuj w prosty sposób wykreowanego przez nich obrazu: „wszystko co jest przeciwko nam to teorie spiskowe.”

  Zacznij to sam badać.

 • Oczywiście nie wszystko jest prawdziwe, co opisują blogowicze.

  Ja znam wiele tak zwanych teorii spiskowych, o których nie pisze, ponieważ nie ma na nich dowodów.

  Wszystkie moje artykuły oparte są na dowodach z kilku źródeł: polskich i angielskich. Obejrzałem setki godzin filmów, przeczytałem setki artykułów.

  Polecam Ci tak jak w powyższym komentarzu, śledzić, czytać i oglądać.

  Piszezsz ogólnikowo i wrzucasz wszystko do jednego worka. Temat jest za szeroki, aby wszystko opisać.

 • robert

  No nie do końca, mam pewien zarys sytuacji i nie opieram go tylko i wyłącznie na wpisach blogowiczów. Temat illuminati i NWO stał się popularny to też w dzisiejszych czasach trzeba w internecie wybierać ziarno od plew i to bardzo starannie. Komentarz dotyczył publikacji książkowej pewnego niemieckiego autora którego nazwiska nie będę tu wymieniał. Brakuje mi jednak tego ewentualnego „odłamu” od illuminati o którym pisałem. Czyli kogoś kto był z „nimi” a teraz jest przeciwko nim. W wielkich grupach społecznych taki odłam przeważnie jest swoistym standardem. Choćby ze względu na to że ludzie w ciągu swojego życia często zmieniają poglądy na konkretną sprawę.

 • Polecam wywiad z Aaronem Russo, który był werbowany przez Nicka Rockefellera http://filmy.robertbrzoza.pl/aaron-russo

  Poszukaj informacji na temat John Todd, był wysoko w masonach i iluminatach. Odszedł od nich i zostawił sporo materiałów.

  Tutaj jest też sporo info http://filmy.robertbrzoza.pl/category/nowy-porzadek-swiata

  Nie odsyłam Cię do innych strony, bo jedne materiały mają prawdziwe, a inne znowu odjechane.
  Zresztą sam musisz decydować czy Cię dany materiał przekonuje czy nie.
  Ja na http://filmy.robertbrzoza.pl umieściłem tylko takie filmy, które albo mnie przekonały albo dają dużo do myślenia.

 • robert

  No film rzeczywiście ciekawy ale nadal czegoś mi tu brakuje. Czy na przestrzeni lat zmieniały się plany wprowadzenia NWO czy pozostaje on taki sam gdyż biegnie wg ściśle określonych reguł. Wydaje się od razu że socjalizm był bliższy założeniom NWO. Może był to zwykły niewypał.
  Odnośnie systemu bankowego. Nie jestem specjalistą tej dziedziny ale z tego co pamiętam jeszcze ze szkoły. Pominięcie NBP przy spłacaniu długu publicznego ma być motorem gospodarki. Bez owego mechanizmu pieniądz z którym mamy dzisiaj do czynienia (nie wymienny na cenne kruszce) stałby się tylko papierkiem którego można byłoby sobie wydrukować tyle ile by się chciało. Myślę że w ameryce chodziło o zachowanie podobnego schematu. Każde pieniądze drukowane dla samego siebie będą bezwartościowe. No ale i bez tego wywodu i z jego pominięciem wszystko dalej wydaje się być realnym. Gdyż tak czy owak ktoś prywatny ma nad tym władzę i właśnie tą władzą może się upajać. Masz jeszcze coś ciekawego do polecenia?

 • Już Albert Pike wysoki stopniem mason, w 1871 roku planował wspólny rząd. Społeczeństwo nie było przygotowane do ich planów, jak obecnie. Nie mieli wtedy takiej władzy, którą zdobywali stopniowo.

  Moim zdaniem plan realizowali od lat ten sam. Natomiast zrozumieli, że tylko poprzez wojny, oszustwa i eliminacje ludzi zdobędą władzę. I tak też robili. Mają na sumieniu kilku prezydentów USA, którzy nie zgodili się na ich warunki. Ostatnim nieposłusznym był Kennedy.

  Wszystkie systemy ekonomiczne miały swój odrębny cel. Komunizm i socjalizm miał za zadanie zdobycie wpływów w tej części świata. Drogą pokojową nie mogli tego zrobić. Po zburzeniu komunizmu, Polska osłabiona ekonomicznie dostała się w szpony finansjery poprzez zadłużenie kraju i ich instytucje finansowe.
  Dzisiaj wystarczy, że uzależnią dany kraj od kredytu, aby później go szantażować. Metodę tą wprowadzili w latach pięćdziesiątych w Ameryce Południowej.

  Co do ekonomii masz dużo racji. Jest to bardzo szeroki temat, dlatego we wrześniu wydaję książkę opisującą drogę finansjery do władzy.
  Napiszę kilka artykułów, aby przedstawić jak banki z finansjerą otłumaniły nas.

  Polecam Ci oglądnięcie wszytskich fimów na http://filmy.robertbrzoza.pl

  Każdy film ma coś wspólnego z finansjerą. Oni są we wszystkich branżach. Trują jedzenie, powietrze poprzez zostawianie smug chemicznych po samolocie.

  Znakomity jest film o raku. G. Edward Griffin jest znakomitym gościem, który przez lata walczył o uznanie amigdaliny jako lekarstwo na raka.
  Jak znasz ang. to ma ciekawe artykuły – http://www.realityzone.com/currentperiod.html

 • robert

  Skąd takie zacięcie u Ciebie tym tematem?

 • admin

  Nie lubię być wykorzystywany. Mam jakieś wartości i idee.

  Później pomyślałem, że powinienem dzielić się wiedzą z innymi. To, że ja wiem to za mało.

  W grupie siła :)

 • robert

  przyznaję że wywiad z Aaronem Russo jest dość ciekawy i w przeciwieństwie do niektórych publikacji wnosi coś ciekawego do tematu. Moim zarzutem do publikacji w tym temacie byłby przede wszystkim brak poparcia w dowodach. Nie odwołują się one do żadnych dokumentów, powołują się na jakąś rewelację, spowinowacenie dwóch osób, jakiś związek przyczynowo – skutkowy ale nie podają informacji na temat źródła informacji tak aby szybko można było ją zweryfikować. A przecież dość często odwołują się do historii która jest w wielu miejscach opisywana z perspektywy kilku punktów widzenia. Tworząc film lub publikację w tym temacie powinno się szczególną uwagę zwrócić na niepodważalne źródła. W taki sposób aby wskazać że amerykański rząd od podstaw był zarażony „rakiem”.

 • admin

  Nie jesteśmy jeszcze w takim stanie historii, że wszystko jest podane na talerzu.

  Kilka osób jawnie mówi, że były w ich strukturach. Ale to jest kropla w morzu. Dużo filmów czy dokumentów niszczą. Przecież oni też mają swoich szpiegów w internecie.
  Czytałem, że niektóre osoby skarżą się że ich fimy są usuwane z YouTube. Ja miałem taki przypadek z tym filmem http://filmy.robertbrzoza.pl/pakt-z-diablem
  Nie pozwolili mi wrzucić wszystkich odcinków.

  Musisz trafić akurat na ten film, czy artykuł, który Cię przekona.

  Spróbuj jeszcze to: http://www.youtube.com/watch?v=Ls7Lh5DIowQ

 • robert

  Do amerykańskiego dolara rzeczywiście można by się przyczepić:) Trzeba jednak wiedzieć że ludzie mają juz taka naturę że wszystko uważają za spisek. Każde (czasem dyplomatyczne) niedopowiedzenie – może być potraktowane jako część planu. Planu którego być może nigdy nie było. Ale czasem warto się zastanowić nad intencjami „dzisiejszego świata polityki” Demokracja i prawo według jednych dają wolność według innych wiąże ręce i tę wolność odbiera. Nie ma ustroju idealnego:)
  Osobiście stwierdziłbym jednak że owy plan (który być może nigdy nie istniał) ewoluuje. Myślę że jeżeli takowy istnieje to – uczymy się my i oni się uczą (często na błędach). Wydaje mi się że na przestrzeni wieków mieli już swoje potknięcia. A może właśnie podczas wojny siłą próbowali wcisnąć NWO i nie wyszło. Może dotarło do nich że trzeba to zrobić inaczej…

  Pozdrawiam
  dzięki za podpowiedzi i linki;-)
  Wszystko biorę pod uwagę

 • Proszę oto fakty, możliwe do sprawdzenia.
  Zapraszam do poszukiwań na własną rękę, aby przekonać się, ze są ludzie – i jest ich sporo, którzy widzą realia tego świata i widzą masę kłamstw medialnych, rządowych oraz wiele zbrodni popełnianych przez owe rządy.

  http://abelikain.blogspot.com/2013/07/to-wszystko-o-czym-chciaes-dowiedziec.html

  http://abelikain.blogspot.com/2013/07/wall-street-i-dojscie-do-wadzy-hitlera.html

  http://abelikain.blogspot.com/2013/07/wojna-na-sprzedaz-wywiad-z-antonym-c.html

  http://abelikain.blogspot.com/2013/01/przesanie-do-gosujacej-trzody-niezwykle.html

  Jeśli wiedza zawarta w tych postach to wymysł mojego ” chorego ” umysłu to jak wytłumaczyć ostatnie przemówienie JFK ?

  http://www.youtube.com/watch?v=hzat1i48N18

  I odpowiedz sobie proszę jaką to zbrodnię popełnił John F. Kennedy?

  Pozdrawiam

 • robert

  Trochę tego jest – przeanalizuję i odpowiem:P Trochę to potrwa bo życie zawodowe nie pozostawia mi zbyt wiele czasu na rozrywkę…

 • nikt

  Ktoś dawno temu, tam na górze (lub jak kto woli) uśmiercił część siebie aby stworzyć wiele różnych świadomości i powiedzcie mnie czy on się pomylił ???
  Gdybyście byli Bogiem i wiedzieli, że coś takiego jak śmierć nie istnieje jest tylko istnienie jak byście urządzili świat ?
  Czy gdyby człowiek wiedział, że istnieje tylko dobro i przyjemności byłby w stanie rozróżnić cokolwiek, czy to nie nudne ?

 • Robert

  @Robert
  Na pewno Twoja ostrożność ma uzasadnienie. Nie wszystko idzie im jak po maśle. Zgadzam się z Tobą, że dużo wcześniej planowali wdrożyć swój system.
  Trzeba im przyznać, że aż do bólu są konsekwentni. Nie zbaczają ze swojej drogi.

  Najbardziej przeraża mnie to, że nie ma polityka pochodzącego z wielkich mocarstw, który by nie współpracował z nimi. Widać to bardzo wyraźnie. Tylko nie wiadomo ilu z nich robi to z przekonania, a ile ze strachu.

 • Robert

  @abel
  Masz bardzo dobre artykuły.
  Dużo pracy w nie wkładasz.

  pozdr.

 • Robert

  Uważam, że Bóg nie zaplanował tego świata w obecnej formie. To ludzie wybrali drogę na łatwiznę i zepsuli wszystko.

  Czy byłoby nudno ?

  W Edenie tak miało być. Idealnie, miło i przyjemnie. Ale znowu człowiek zdecydował inaczej. To jest efekt wolnej woli.
  Tak myślę :)

 • Tomekk

  Super stronka- ląduje w ulu. Mnie „to wszystko” zainteresowało kiedy po raz pierwszy obejrzałem film Zaitgeit.
  Tak 3maj Robert- jestem z Tobą.

 • Dzięki Tomekk :)

 • No to się narobiło,
  Tematy,które mnie na wskroś przeszywają,GRUPA BILDERBERG(wydaje mi się ,że 1957 to pierwsze spotkanie w Holandii,ale nieważne).
  Muszę się przygotować i obejrzeć Twoje polecane materiały.
  Dużo szperalem w Internecie i byłem z tym wszystkim sam!!,ale bardzo bym chciał w perspektywie wymieniać spostrzeżenia i opinie.
  Bardzo się cieszę,że Cię znalazlem Robert i mam nadzieję,że bedziemy mieli o czym klikać.

 • Jasne, włączaj się do dyskusji.
  Wszystkie tematy otwarte.
  Masz jeszcze forum, które niedawno ruszyło – http://brzozaforum.pl

 • Pala

  Witam,co do Twych art.są w 100% dobre,Masoneria i inne tajne stowarzyszenia mają jeden cel do wykonania,dobrze wiesz o czym mówię.W grudniu 23 prawdopodobnie uderza w giełde,nie wiem w jaki dokładnie sposób wpłyną ale ludzie co maja kredyty wieloletnie będą mieć przewalone.Jak dobrze wiesz illuminati uli okazywać wcześniej swoje działania,tylko trzeba się przyglądać z boku,nie dać się manipulować,ludzie dziś wszystko łykają co media pokarzą,zaczął się proces lasowania mózgów,no ale Tobie tego nie muszę pisać bo to zauważasz sam.Przykre jest to że taki los nieszczesny spotka niewinnych ludzi.Niech Bóg nas ma w opiece.Pozdro:)

 • […] Nad głową orła znajduje się 13 pięcioramiennych gwiazd. Jak się je połączy, to tworzą sześcioramienną gwiazdę. Jeśli naniesiesz tę sześcioramienną gwiazdę nad piramidę, jej ramiona wskażą litery „MASON”. (link) […]

 • Marika

  Witaj Robercie,
  to co piszesz oczywiście jest prawdą. Obejrzałam mnóstwo filmów i przejrzałam mnóstwo informacji na temat tego kto rządzi światem. To wszystko jest wstrząsające i wręcz nieprawdopodobne, że garstka ludzi zawładnęła światem – zawładnęła nami wszystkimi. Najbardziej brutalną prawdą okazała się moja uczenia, którą uwielbiałam…. po zapoznaniu się z wieloma informacjami muszę stwierdzić że przez 5 lat uczono mnie tego, czego chcą rządzący światem, zero prawdy… całe te moje finanse okazały się kłamstwem. Szkoda, że tak niewiele ludzi zdaje sobie z tego wszystkiego sprawę.

  Pozdrawiam Cię serdecznie
  Marika

 • Ebola

  Witam zainteresowałem się tematem „finansjery ” „Rządy Cieni ” po obejrzeniu filmu o Dr Stanisławie Burzyńskim , rzekomo ma bardzo dobre wyniki w leczeniu raka , i szybko stał się osobą niewygodną dla wielkich korporacji co zarabiają na raku , osobiście dało mi to do myślenia , skoro gość radzi sobie z rakiem i ma wyniki nikomu terapia nie zaszkodziła , mało tego wyleczył i są na to dowody dlaczego chcą go zniszczyć ??? nie dało mi to spokoju przekopywałem internet , szukałem :) i często też wpadałem na typowych oszołomów , lub ludzi którzy celowo z tego tematu robią kabaret , ale dotarłem do książki i programów pana Roman Nacht „Izrael – Co tu będzie jutro?” on wiele mówi o mocarzach tego świata i że ludzkość ogólnie idzie w złym kierunku , odkąd powstały religie i mamona ,jednym słowem jesteśmy oszukiwani .Osobiście skupiłem się nad własną rodzina , spłaciłem już jeden kredyt oczywiście nie bez problemów ale moja rodzina ma to już za sobą , staram się żyć powoli bez stresu unikam wyścigu szczurów , życia ponad możliwości rodzinnego budżetu .:) Pozdrawiam

 • meg

  witam . od jakiegos czasu nie mogę skupic sie na niczym, poniewaz wsiąkłam w ten temat. dużo poczytałam , poogladałam. Burzyńskiego i Aarona również. intryguje mnie jeszcze inna rzecz. mianowicie – jaka jest rola Kościoła. ? też jest w tym zanurzony? czy dlatego Jan Paweł I umarł? bo może czegos nie chciał zrobić. jakie jest Twoje zdanie na ten temat ?

 • Mam negatywne zdanie na temat KK w propagowaniu prawdy o finansjerze.

  Nie tylko, że nic nie robią w tym kierunku, to jeszcze milcząc trzymają stronę zbrodniarzy.