NWO – Niewolniczy System Gospodarczy

        Poniżej przedstawiam obraz jaki kreuje Alex Jones z blogu prisonplanet.com.

Jest to osoba bardzo popularna w tej branży i przedstawia wiele ciekawych informacji.

Alex prezentuje ciemną wizję świata z którą należy zapoznać się aby zrozumieć co siedzi w głowach tych dziwacznych ludzi.

Czy jest realna ?

NWO = New World Order = Nowy Porządek Świata1

NWO jest to system ekonomiczno-gospodarczy, którego celem jest zniewolenie człowieka.

Nie wierz w propagandę NWO

        Wielcy tego świata przedstawiają nam NWO jako system, który będzie lepszy od demokracji, kapitalizmu, wolnego rynku, komunizmu czy faszyzmu. Brzmi to jak reklama produktu w telewizji, a u dołu reklamy powinien pojawić się napis „Nie dotykać – produkt toksyczny”. 

O NWO mówią wszystkie sławne osoby. Od Alberta Pike, Alberta Einsteina, Adolfa Hitlera, Winstona Churchilla, do Fidela Castro, Michaila Gorbachowa, Toma Blaira,  prezydentów Bushów, Obamy czy Janusza Palikota.

John Kennedy2 na siedem dni przed śmiercią powiedział:

”Istnieje w tym kraju spisek mający na celu zniewolenie wszystkich mężczyzn, kobiet i dzieci. Zanim ustąpię z tego zaszczytnego stanowiska zamierzam go ujawnić”.

 Początki wprowadzenia NWO

        W książce „Secrets of the Illuminati” Doc Marquis opublikował list wpływowego masona Alberta Pike3 do Mazziniego. List ten był dostępny przez pewien okres w Muzeum Brytyjskim. W 1871 roku Pike planował Nowy Porządek Świata, w którym wszystkie narody byłyby podporządkowane jednej władzy.

Oto co zamierzali osiągnąć w 1871 roku:

 •  pierwsza wojna światowa miała mieć na celu obalenie carów Rosji, protektorów prawosławia i stworzenie ateistycznego państwa komunistycznego,
 •  celem drugiej wojny światowej miało być wzmocnienie komunizmu i powołanie do życia państwa syjonistycznego w Izraelu,
 •  trzecia wojna światowa miała być wojną środkowego wschodu, w którą uwikłany miał być Judaizm i Islam. Miała rozprzestrzeniać się na inne narody.

Mazzini razem z Pike opracowali plan trzech wojen światowych. Wszystko po to, by każdy kraj zrzekł się suwerenności na rzecz jednego rządu.

Zobacz ile z tych planów zrealizowali.

 Unie państw – część planu NWO

        Zbudowanie czterech Unii stanowi bardzo inteligentny pomysł wdrożenia NWO. Żaden kraj nie zgodziłby się oddać swojej suwerenności obcej sile militarno-politycznej. Dlatego do zbudowania NWO utworzyli Unie. Już teraz kraje będące w danej Unii tracą część niezależności i suwerenności. Korzyścią z wstąpienia do Unii miały być pieniądze na finansowanie krajów biedniejszych.

Utworzyli: Unie Europejską – Unie Północno-Amerykańską – Unie Afrykańską – Unie Azjatycką.

Unia Północnoamerykańska nigdy nie była oficjalnie ogłoszona w USA. Została zawarta w 2005 roku przez meksykańskiego prezydenta Foxa, kanadyjskiego premiera Martina i prezydenta Busha.

Informacja o tym wydarzeniu pojawiła się tylko w CNN. Nagłośnił ją znany dziennikarz Lou Dobbs. Powiedział:

”To jest nadzwyczajna dla mnie arogancja, ten pomysł – prosty sposób, aby wyrzucić narodową suwerenność. Ale oni próbują to zrobić…to Nowy Porządek Świata, który próbują stworzyć”

Jak ma funkcjonować NWO

        Na pierwszy rzut oka idea wprowadzenia NWO wygląda znakomicie. Mamy jeden rząd, który panuje nad całym światem. Jedną potężną armię, która kontroluje wszystkie narody i wspólny system ekonomiczny. Brzmi to fantastycznie.

Powstaje tylko jedno potworne zagrożenie dla nowego świata. Jaką mamy gwarancje, że nie powstanie kolejny hitleropodobny tyran, który przejmie kontrole nad światowym rządem ?

Skoro ci sami ludzie, którzy finansowali wojny światowe, niszczą gospodarkę światową, przejęli siłowo złoża w Ameryce Południowej – chcą uczestniczyć w nowym rządzie, to czego możemy się po nich spodziewać ?

Tak naprawdę to grupa osób, która planuje globalny rząd ma dwa pragnienia: rządzić i kontrolować. Oczywiście pieniądze są dla nich zawsze ważne. Mogą dodrukować każdą ilość pieniędzy i zrealizować dany cel. Są właścicielami centralnego banku amerykańskiego – FED. Mają cały system monetarny świata w garści. Mogą prawie każdy kraj doprowadzić do bankructwa. Decydują o wybraniu danej osoby na określone stanowisko w kartelach międzynarodowych.

Mimo wielkiego bogactwa celem finansjery jest ściągnięcie jak największej ilości pieniędzy z rynku poprzez różne podatki (podatek węglowy).

Oto wizja finansjery, którą marzą zrealizować:

Utworzą światowy rząd w obrębie którego dawne państwa będą księstwami. Będzie jeden bank centralny, który administruje wszystkimi transakcjami finansowymi. Światowa waluta nie będzie papierową walutą, a zapisem elektronicznym. Wszystkie zakupy będą odbywać się w sposób bezgotówkowy. Światowa armia będzie podlegać scentralizowanej kontroli. Poszczególne armie innych krajów zostaną rozbrojone pod pretekstem pokoju. Populacja zostanie zaczipowana i w pełni kontrolowana.

W 2005 roku kongres USA pod pretekstem kontroli emigracji zatwierdził ustawę „Real ID”. W tej chwili jest to karta magnetyczna z danymi. Następnie zostanie ona zamieniona na czip RFID5. Będzie on wykorzystywał fale radiowe do śledzenia człowieka. System ten jest wprowadzony do nowych paszportów amerykańskich.

Ostatecznym krokiem jest wszczepienie chipa do ciała człowieka. Chip ma być rodzajem centralnej wiedzy o danej osobie. Mają znajdować się w nim: dane personalne, konta bankowe, dane o stanie zdrowia, numery kart kredytowych, dane o pracy zawodowej itd.

Już od kilku lat są rodziny w USA, które wszczepiły sobie i swoim dzieciom czip RFID.

Te plany potwierdził między innymi Aaron Russo5, który był werbowany do uczestnictwa w nowym systemie przez Nicka Rockefellera.

Chip RFID jest to bardzo niebezpieczne rozwiązanie z dwóch powodów. Po pierwsze – nie ma na świecie bezpiecznego programu, którego hakerzy nie rozpracują. Po drugie – w momencie, gdy dana osoba będzie miała inne zdanie o rządzie, będzie działała w opozycji, to natychmiast można wyłączyć takiego chipa. Wtedy osoba traci dane o swoim bycie. Nie może używać kart, leczyć się, starać się o pracę itd. Rząd blokuje wszelkie dane o niej. Jest to całkowita i niebezpieczna kontrola tyranów nad obywatelem.

Czy wizja NWO jest realna ?

        Dla wielu osób wizja ta jest nierealna, niedorzeczna i niemożliwa w realizacji. Wielu ludzi nie wierzy w tak zorganizowaną skalę oszustwa.

Zgadzam się z opinią niedorzeczności, jeżeli pierwszy raz słyszysz o tym bałaganie. Jest to szokujące. Jeżeli głębiej wejdziesz w temat, zrozumiesz szybko, jak elementy zazębiają się i tworzą całość. Osoby takie jak: Alex Jones czy Daniel Estulin od kilkunastu lat mówią o planach finansjery. Jeżeli przeczytasz ich archiwalne artykuły sprzed 10 lat, to zrozumiesz, że tu nie ma konspiracji. Zrozumiesz, że to jest prawda.

Poznając historię zwróć uwagę, że również Biblia mówi o czterech mocarstwach, które pojawiły się na ziemi. W księdze Daniela opisany jest posąg przedstawiający pojawienie się: Babilonu, Medo-Persji, Grecji z Aleksandrem Wielkim i Imperium Rzymskiego. I dokładnie tak stało się. Z Księgi Objawienia 13 rozdziału dowiadujemy się, że jedna z głów bestii została śmiertelnie zraniona, ale ożyła. Jest to symbol odnowienia się Imperium Rzymskiego w postaci NWO. 

Niestety, ale wszystkie opisane technologie i systemy są od dawna testowane i używane nie tylko w USA. Ameryka jest krajem testowym nowego systemu. Od lat społeczeństwo żyje w niewiedzy. Telewizje amerykańskie są właścicielami finansjery, dlatego żadna niepożądana wiadomość nie jest publikowana.

Wszystkie systemy ekonomiczne zostały doprowadzone do bankructwa. Najlepszy z nich „wolny rynek” bardzo szybko doprowadził do zubożenia społeczeństw, poprzez wprowadzanie drastycznych reform. Były one bardzo korzystne z punktu ekonomicznego, ale odrzucone przez społeczeństwa. Friedman wprowadzał w jednym czasie bardzo dużo zmian, które poprawiały wyniki finansowe, ale drastycznie zwiększały i bezrobocie i zubożenie społeczeństwa. Rolą Friedmana było pokazać światu, że ten z natury najlepszy system jest katastrofą. Udało mu się to w 100% zrobić, ponieważ do dzisiaj jest wiele publikacji zachwalających Friedmana i jego szkołę chicagowską.

 Dlaczego NWO jest niebezpiecznym systemem ?

        Ponieważ, główne założenia czerpie od faszystów i komunistów. To po drugiej wojnie światowej w operacji „spinacz”6 sprowadzono do USA 80 hitlerowskich naukowców. Wielu z nich było zbrodniarzami wojennymi. To oni założyli NSC, a później CIA. To faszyści szkolili agentów służb bezpieczeństwa – CIA. Ludzie, którzy wzorowali się na systemie Hitlera, dzisiaj wdrażają jego metody, tylko w wolniejszy sposób zabijają ludzi.

Kontrolują i trują nas na wszelkie możliwe sposoby. Od toksycznego fluoru po zmodyfikowaną żywność i opryski chemiczne z samolotów do podatku węglowego CO27.

Podatkiem obarczono wszystkie kraje, które będą płacić za spowodowanie ocieplenia klimatu poprzez nadmiar CO2. Jest to kolejne oszustwo finansjery, ponieważ były takie okresy na ziemi, kiedy mieliśmy dziesięć razy więcej dwutlenku węgla niż dzisiaj, a nie było przemysłu i samochodów. Oczywiście, że człowiek zanieczyszcza planetę, występują cieplejsze lata, ale i srogie zimy. Natomiast te uwarunkowania nie mają nic wspólnego z nadmiarem dwutlenku węgla w atmosferze, od którego finansjera pobiera kolejny podatek. Finansjera wymyśliła branże służącą do okradania państw. W 2017 roku ma być gotowa satelita „Carbon SAT”, która będzie szpiegować państwa i obywateli w celu wykrycia największych trucicieli. Mało tego, zbudowali rynek kredytów węglowych. Za tym potężnym oszustwem stoi  Edmond de Rothschild. Rynek CO2 wart jest 100-150 miliardów dolarów.

Kiedy zrozumiesz ich działania, okaże się że tu nie ma przypadku, ani błędu. Oni mają chorobę na punkcie planowania. Dlatego dużo wiemy o ich planach, ponieważ wydają tajne raporty z rozkładem na 20 – 50 lat.

Kontrolowanie społeczeństwa nie jest ich najgorszym pomysłem. Jest jeszcze coś gorszego….

Osoby, które wymyśliły ten system są bardzo wpływowe i konsekwentnie realizują swoje plany. Należą one do kilku organizacji, które …czczą szatana.

Amerykańscy dziennikarze nakręcili film w którym osoby z pierwszych stron gazet spotykają się w lasach Bohemian Grove i odprawiają modły do szatana. Wszystkie organizacje, z których wywodzą się te osoby, mają podobne dziwne rytuały. Badając ich historie okazuje się, że ich przodkowie robili to samo.

Konkluzja

       Uważam, że powyższą wizję powinniśmy brać poważnie, ale…

Wiele ludzi ekscytuje się NWO, chipami czy jednym wspólnym państwem.

Natomiast zapominamy o jednym ważnym aspekcie: w Europie ramieniem NWO jest Unia Europejska.

Uważam, że nie powinniśmy skupiać się na wizjach chorych ludzi, tylko obserwować obecne wydarzenia na świecie. Wizję tę należy rozumieć, aby patrzeć szeroko, ale musimy skupiać się na Polsce i Unii Europejskiej.

To Unia jest realnym zagrożeniem dla interesów Polski.

Jeżeli, skierujemy cały swój wysiłek na NWO, to zatracimy cały realizm dzisiejszego świata. Koncepcja NWO jest bliższa sprawą USA. Nie wiadomo czy w ogóle dojdzie do wdrożenia chipów. Wcześniej będzie oddłużenie państw i wprowadzenie elektronicznej waluty. Piszę o tym w artykule – „Finansjera przygotowuje się do oddłużania krajów”

Nie zgubmy po drodze czegoś co realnie dotyczy Polski – uzależnienie się od Unii Europejskiej.

O to walczmy, a NWO zostawmy Ameryce….

 

1 – Zapraszam do oglądnięcia filmu, który pomoże zrozumieć idee NWO – http://filmy.robertbrzoza.pl/wezwanie-do-przebudzenia

2 – John Kennedy został zamordowany przez finansjere. W zasadce filmowanej przez tv oddano co najmniej 7 strzałów. Kennedy chciał wyjawić prawdę o ich oszustwach oraz próbował ominąć FED i przywrócić niezależność USA.

3 – Albert Pike jest uznawany za najbardziej wpływowego masona wszchczasów. Jego książka „Moralność i dogmat” jest lekturą obowiązkową każdego członka, każdej loży. W książce pisze otwarcie o wzorowaniu się na kabale i religiach starożytnych. Na stronie 624 pisze w nauczaniu dla 28 stopnia „Masoneria jest tożsama ze starożytnymi misteriami. Odtwarzamy spekulacje filozofów, mistrzów kabały, mistyków i gnostyków”. Wszystkie te religie i organizacje oddają cześć Lucyferowi.

4 – RFID czip – jest technologią wykorzystującą małe komputerowe chipy wielkości ziarnka piasku. Połączone są miniaturowymi antenami transmitującymi informacje na odległość. Wykorzystwane do tego są fale radiowe, które przechodzą przez ściany, drewno, rzeczy. Na przykład portfel, plecak , kieszeń – wszystko w cokolwiek będziesz ubrany.

5 – Aaron Russo jest byłym producentem filmowym i aktywistą politycznym. Wyprodukował „Nieoczekiwaną zmianę miejsc” z Eddie Murphym czy „Różę” z Bette Midler. Wywiad z nim umieściłem pod tym linkiem – http://filmy.robertbrzoza.pl/aaron-russo

6 – Artykuł o operacji „spinacz” – http://wiadomosci.onet.pl

7 – Zapraszam do oglądnięcia filmu opisującego prawdę o CO2  http://filmy.robertbrzoza.pl/oszustwo-klimatyczne

.

. . ekonomia Robert Brzoza

Formularz z NeTeS


25 Odpowiedzi do artykułu - “NWO – Niewolniczy System Gospodarczy”

 • Mariola

  Fajny artykuł.
  Strasznie to wszystko pesymistyczne.
  Aż się nie chce wierzyć.
  Czy naprawdę planują nam tak masakryczną przyszłość ?

 • tomek

  Tak Mariola dużo jest informacji na ten temat w sieci.
  To są psychole. Wszystko nadciąga ze stanów. Kłamią jak nic.

 • ila

  Makabryczne i jeszcze ten szatan.
  Co tu się dzieje ?
  Tyle żyje, a nic takiego nie słyszałam. Nic nie mówią w telewizji, ani w dzienniku.
  Dlaczego =

 • Robert Brzoza

  Wiem Mariola, że jest to pesymistyczne. Ale to nie ja wymyśliłem. :)
  Badam tę sprawę od jakiegoś czasu. Im głębiej w to wchodzę tym czarniej.
  Czy planują ?
  Niestety, ale tak. Te same informacje napływają z różnych źródeł. Jeden polityk powie jedną rzecz drugi inną. A my to sklejamy w całość.
  Są również przecieki z Grupy Bilderberg.
  Od co najmniej 10 lat potwierdzają się prawie wszystkie fakty z przecieków. Oni wszystko planują na wiele lat.
  Skoro są dowody to dlaczego mamy nie wierzyć.

 • W telewizji nikt Ci nie wyjaśni o co tu chodzi.
  Pojawiają się tylko zdawkowe informacje.
  O NWO mówią od wielu lat.

  W USA wszystkie media są wykupione przez korporacje – grupę rządzącą. W Polsce jest lepiej, bo mówi się przynajmniej o Smoleńsku. W USA wszelkie informacje które podważają 11 września są niedopuszczane w mediach.

 • Marcin

  Wojna była jest i będzie-tajne wojny trwają na świecie zawsze i od zawsze.Powołajmy do życia organizację,która będzie miała te cele:
  1.Obrona narodowej waluty(złotówki)
  2.Obrona przed dalszym rozszerzaniem się systemu płatności bezgotówkowych
  To są cele mało kontrowersyjne w polskim społeczeństwie i mało ideologiczne,wokół nich powinien zarysować się ruch na rzecz ekonomicznej suwerenności.

 • Na pewno masz rację Marcin.
  Tu trzeba działać.
  Tylko jest problem, bo mało nas jest.
  Najpierw uświadamiajmy ludziom jak nas kłamią. Co chcą zrobić.

  Ale marzy mi się taki marsz w Polsce z hasłami „Nie dla NWO”. Nasi politycy myślą, że Polska śpi.

  Teraz 6 -9 czerwiec w Watford w Wielkiej Brytanii był zjazd największych tego świata – Grupa Bilderberg. Na tym zjeździe globalistów był nasz minister finansów Jacek Rostowski.
  Czy media o tym informują ?
  Po co on tam jedzie.
  Wprowadzać NWO w Polsce ?

 • Tadeusz

  bardzo mnie dziwi ludzkie zdziwienie, choć rozumiem ,że dla przebudzających się światło może powodować strach i ból, niestety świat wygląda dokładnie tak jak opisuje go Pan Robert. Sam prowadzę niezależne obserwacje i próbuję poszukiwać prawdy na własny koszt i muszę przyznać, że w moich oczach wygląda on niemal identycznie. Łączy nas pragnienie prawdy i wolności a różnimy się tylko zakresem zainteresowań. Podstawę stanowi wiara i Pismo Święte jako źródło siły, wiedzy i prawdy.
  Prawdziwie wierzący i bliscy Boga nie mają powodu do smutku i zmartwień, On zawsze dotrzymuje a czas Jego królestwa jest bliski. Alleluja radujcie się bracia!!!

 • Tadeusz

  Alex Jones to sprawdzone anglojęzyczne źródło informacji, jest przykładem rzetelnego i zaangażowanego społecznie dziennikarstwa. Dla znających angielski wręcz nieocenione w temacie niecnych postępków władzy a propos NWO i postępującego zniewalanie ludzkości. Dzięki Alexowi i pracy całego jego zespołu jestem stale na czasie z wiadomościami zza oceanu bez filtra mainstreamu …
  Serdecznie polecam poszukiwaczom prawdy.

 • admin

  Na pewno Alex Jones przedstawia orginalne informacje, robi ciekawe wywiady. Dokładnie tak jak piszesz Tadeuszu.

  Trochę tylko zapominany, że przedłużeniem NWO w Polsce jest Unia Europejska. DLatego powinniśmy kierować wysiłki, aby partie polityczne wiedziały, że jesteśmy przeciwnikami tej organizacji.

 • Chris

  ciemno wszędzie, głucho wszędzie, co to będzie, co to będzie…

 • Witam,
  jeden wspaniały świat, europejczycy, RFID-y…
  = równa się jeden wielki przekręt i doprowadzenie do niewolnictwa.
  Wypada mi prosić nieprzekonanych do treści tego portalu, sprawdźcie fakty w alternatywnych źródłach.
  Tutaj nie ma kłamstwa. Niestety społeczeństwa liczą na to, że ktoś za nich stworzy im Eden.
  Okłamywani od wieków, kilkusetletni niewolnicy nadal poddają się kłamstwom. Ta postawa jest wynikiem skutecznej indoktrynacji, głównie przez różne telewizje, prasę.
  Dzisiaj Tusk na konwencji znowu obiecuje złote gruszki na wierzbie. Wręcz grzmi, a wszystkie zarzuty jakie stawie powinien skierować do siebie. Pozdrawiam.

 • Ale,,
  jeżeli właściwie interpretujesz PISMO ŚWIĘTE, to przemyśl jeszcze raz- przypowieść o TALENTACH………..,jaką kierował Jezus do apostołów.
  Bierność to nic innego-jak Grzech zaniedbania?!
  Tak odbieram słowa Jezusa.
  Doskonałe wskazówki znajduję również w „KSIĘDZE SYRAHA”
  To ponadczasowy dowód na dialog Mojego BOGA z człowiekiem.

 • Bo telewizja jest po to by nas bombardować specyficznymi impulsami,”między klatkami kadrów”,-których choć umysł nie kontrotuje-to oko przetwarza i kumuluje w podświadomości.

 • LemBron

  Wszystkie systemy ekonomiczne zostały doprowadzone do bankructwa. Najlepszy z nich „wolny rynek” bardzo szybko doprowadził do zubożenia społeczeństw, poprzez wprowadzanie drastycznych reform. Były one bardzo korzystne z punktu ekonomicznego, ale odrzucone przez społeczeństwa. Friedman wprowadzał w jednym czasie bardzo dużo zmian, które poprawiały wyniki finansowe, ale drastycznie zwiększały i bezrobocie i zubożenie społeczeństwa. Rolą Friedmana było pokazać światu, że ten z natury najlepszy system jest katastrofą. Udało mu się to w 100% zrobić, ponieważ do dzisiaj jest wiele publikacji zachwalających Friedmana i jego szkołę chicagowską.

  Jakiś przykład?

 • Mateusz

  Witam widze tu dorosłych ambitnych i swiadomych ludzi… cos z tym trzeba zrobic napewno nie wolno biernie stac i sie przyglądac jak illuminati masakruje bydło i robi z nas niewolnikow jakies propozycje? czy czekacie az ktos inny to za nas zrobi bo do pracy trzeba isc? wiecie kiedy zaczyna sie niewolnictwo… w poniedziałek…

 • Ale kogo lub czego przykład ?

 • LemBron

  Państwa z systemem wolnego rynku. To co Pan napisał w zacytowanym przeze mnie fragmencie jest bardzo, bardzo mocnym nadużyciem, przede wszystkim teoria Friedmana nie została jak dotąd nigdzie wprowadzona, Friedman wzorował się na klasycznych liberałach z XVIII i XIX w. – USA przed wojną secesyjną, a także kilkanaście lat po niej są przykładem państwa zbliżonego do założeń leseferyzmu, mimo to wciąż był temu systemowi daleki.

  Poza tym – jakie Friedman wprowadzał reformy? Gdzie? Co to za bzdury? Przecież to jest naukowiec, teoretyk, nie działał politycznie.

  „Chilijski cud”, jeśli o tym Pan słyszał, bardzo szybko doprowadził do dużego wzrostu gospodarczego Chile i stopniowego wzrostu bogacenia się społeczeństwa.

  To raczej socjalizm, a nie leseferyzm jest niewolniczym systemem i de facto prowadzi do zubożenia społeczeństwa – to socjalizm zakłada państwo opiekuńcze, chociaż sytuacja Polski w tej kwestii jest specyficzna, ponieważ trzeba tę sytuację odnieść do Unii i jej dyrektyw, które uderzają w interesy polskie.

  Tak czy inaczej – w zacytowanym fragmencie – brednie.

 • LemBron

  Nie można edytować postu, więc chciałem przeprosić za ten wpis o bredniach, ale po prostu poprosiłbym o jakieś źródło, bo wiele rzeczy nie zgadza się z wiedzą, którą posiadam. Zakładam, że moja wiedza może być błędna, dlatego jeśli to nie są informacje podane nie do końca rzetelnie, proszę o potwierdzenie.

 • Niestety, ale powtarza Pan informacje po pseudo ekonomistach i tych co się sprzedali.
  Wystarczy odrobina wiedzy i analizy, aby stwierdzić, że Friedman był oszustem i człowiekiem finansjery.

  Zgadzam się z książką i opiniami Naomi Clein, która opisała ten cud chilijski. Polegał on na wypracowaniu świetnych wyników ekonomicznych jak: niska inflacja kosztem biedy społecznej.
  To samo próbowano zrobić w u nas w latach 90-tych.
  Słynny plan Sorosa.
  Tylko co ma inflacja czy stopa oprocentowania do zamożności obywateli ?

  Zadaniem Friedmana było zniszczyć jeszcze najbardziej sensowny system gospodarczy.

  Wystarczy zadać sobie proste pytania ?
  Czy Friedman wykorzystywał walutę chilijską do wyrównania podaży pieniądza ?
  Czy Chile zaciągało kredyty od bankowców ?
  A jeżeli tak to jakim prawem, skoro wystarczy wydrukować odpowiednią ilość własnej waluty ?
  To wystarczy.

  Niech Pan się zastanowi czy ekonomista ma prowadzić budżet dla cyferek czy dla zamożności społeczeństwa ?
  Friedman nie był tylko naukowcem, ale również politykiem, skoro swoich chłopców chicagowskich wprowadzał do rządu.

 • LemBron

  Dzięki za odpowiedź. Więc co jest rozwiązaniem? W Polsce mamy pomieszanie wolnego rynku z socjalizmem, wysokie podatki – to również prowadzi do zubożenia społeczeństwa.

 • Rozwiązanie znamy od lat.
  Musimy odrzucić wszelkie systemy, które proponuje tzw. zachód.
  Wdrożyć NIDPI, PSM i PSB.

  Tutaj jest znaczenie tych skrótów:
  http://wiadomosci.robertbrzoza.pl/wolna-polska/poradnik-jak-przekonac-politykow/

 • Natalia

  Nie dla NWO? Ale takie hasło nic nie mówi. Takie hasło tylko śmieszy ludzi. Ludzie nie łączą tego ze sobą, nie łączą informacji ze świata z teoriami spiskowymi. Słyszą o nich, nawet nie wiedząc dokładnie o co biega i to trywializują. Zobaczą protest i machną ręką „nawiedzeni, ponosi ich fantazja”. Od razu trzeba I W MIARE TRESCIWIE powiedzieć o Uni Europejskiej, o informacjach ze świata, że robią wszystko, by nas uciszyć., by zniszczyć naszą kulturę. Co ja mogę zrobić? Ja chcę działać! A jak? Możesz napisać mi na maila? Nie jest to niebezpieczne? Wszelkie działania?

 • Napisałem emaila.

 • Uwaga!

  Komentowanie artykułu zostało wyłączone.

  Jeżeli chcesz porozmawiać to zapraszam tutaj:

  http://tajemnice.robertbrzoza.pl/ilumianci/gwiazdy-iluminatow-satanisci/