Iluminaci – religia satanistyczna

        Nazwa „Iluminaty” oznacza oświeceni, pochodzi od lucyfera czyli niosącego światło. Iluminaci są oświeceni, ale nie w rozumieniu biblijnym, tylko doktryny okultyzmu.

Powstanie Zakonu Iluminatów

        W  1773 roku Mayer Amscheld Rothschild zgromadził u siebie na tajnym spotkaniu, kilkunastu swoich najbardziej wpływowych przyjaciół i zapoznał  ich ze swoim planem: jeżeli wszyscy połączą swoje pieniądze, wpływy, mogą przejąć władzę nad światem. Mogą stworzyć tajny światowy rząd.

Na tym spotkaniu Rothschild zawiadomił ich, że znalazł idealnego kandydata do kierowania tajną organizacją, tworząc sieć elity intelektualnej.

Człowiekiem tym okazał się Adam Weishaupt (1748 – 1839) – który w pierwszy dzień maja 1776 roku, założył tajne stowarzyszenie  – „Zakon Iluminatów”.  Weishaupt wnikliwie studiował okultyzm. Wiele znaków satanistycznych zostało przeniesionych do tej organizacji.

 Prawdziwy cel Iluminatów

        Weishaupt był aktywny w lożach masońskich w Niemczech. Z masonów rekrutował członków do swoich obrzędów satanistycznych. Uznał, że niewtajemniczonych rekrutów będzie prowadził przez trzy drogi:

 • deizm czyli wiara w Boga jako stworzyciela. Oznacza nie przejmowanie się Bogiem, ponieważ zostawił On człowieka, nie interesuje się nim,
 • ateizm czyli całkowite odejście od Boga,
 • satanizm czyli przyjęcie wierzeń w szatana jako prawdziwego boga.

Celem tych działań jest wciągnięcie dobrych ludzi na złe ścieżki.

Profesor John Robinson w „Proof of a Conspiracy” napisał:

“Prawdziwym celem organizacji była władza nad światem. Aby to osiągnąć, należało zniszczyć wszelkie religie, obalić wszelkie rządy i znieść własność prywatną.”

Iluminaci zakładają sobie cel ostateczny – ustanowienie Nowego Porządku Świata, rządu światowego.

Cel ten rozpisali na siedem kierunków:

 •    zniszczenie wszystkich istniejących rządów,
 •    likwidacja postaw patriotycznych,
 •    likwidacja własności prywatnej,
 •    likwidacja prawa dziedziczenia własności,
 •    likwidacja rodziny jako podstawowej komórki ludzkiej,
 •    zniszczenie wszelkiej religii,
 •    stworzenie na gruzach tych sześciu fundamentach cywilizacji, wszechwładnego rządu światowego.

Weishaupt nie wskazywał kierunku w organizacji. Został wybrany przez Rothschilda nieprzypadkowo. Odzwierciedlał dokładnie ich wierzenia. Weishaupt był tylko marionetką, przykrywką, która miała odwrócić uwagę od prawdziwych „mocodawców”.

Na tym przykładzie widzimy jakiego rodzaju ludzie przejęli władzę w wielu obszarach politycznych, ekonomicznych, bankowych itd. Rothschild jest żydowską, jedną z najważniejszych rodzin bankierów, która ma największy wpływ na ekonomie świata.

Skoro oni oddają cześć szatanowi, to jak organizacje typu iluminaci mogą nieść pozytywne wartości dla człowieka ?

 Fałszywy obraz iluminatów

        Coraz więcej ludzi słyszało nazwę – iluminaci. Nie wiedzą jak na ten problem spojrzeć. Dlatego połykają kolejny haczyk propagandowy.

Dzisiaj iluminaci mają swoje filmy, piosenki, teledyski, ramówki, gadżety. Wszystko nowoczesne, ładnie podane i coraz bardziej popularne. Ale nie jako coś złego, ale jako trandy.

Czy to przypadek ?

Nie sądzę. Od jakiegoś czasu trwa kampania, która ma przekonać społeczeństwo, że iluminaci to nowoczesność. Chcą powtórzyć atmosferę z lat 60 czy 70-tych czyli hipisi, wolność, dzieci kwiatów.

Powinniśmy pamiętać o korzeniach tej organizacji. Iluminaci to organizacja satanistyczna. Jest to religia zwolenników NWO. Można się tylko zastanawiać, dlaczego właśnie ta nazwa została wypromowana przez świat. Ponieważ jest wiele innych zakonów satanistycznych o których nie wspominają, a do których należy grupa włodarzy.

Odchodzą oni od bezpośredniego identyfikowania się z nazwą „Iluminaci”, którą sami zbudowali i wypromowali. Chcą aby zamieniła się w ruch społeczny, a cele satanistyczne będą ujawniać stopniowo. W taki sposób, aby każdy przyjął je w sposób naturalny, gubiąc prawdę po drodze.

Ważne jest abyśmy nie wpadli w kolejną pułapkę świata i nie kupili produktu pod nazwą „Iluminaci”. Dzisiaj iluminatami nazywa się znanych muzyków, aktorów, sportowców. Lansuje się tę nazwę, aby zbudować nową markę, modę, nowoczesną religię i fajną organizację z wszystkimi najlepszymi gadżetami.

 

Oto kilka zdjęć przedstawiających symbole iluminatów:

BAJKA1

Firma „Illumination Entertainment” produkuje bajki dla dzieci z symbolami iluminatów. Po lewej stronie możesz zauważyć maskotkę z jednym okiem. Jedno oko symbolizuje iluminatów. Rodzice nieświadomie kupują te maskotki dla swoich dzieci, nie zdając sobie sprawy z zagrożenia. Dzieci będą identyfikować się z różnymi gadżetami, nazwami, historiami iluminatów, w których przemycane są tematy satanistyczne.


Beyonce - iluminaci

Beyonce prezentuje znak iluminatów. Złożyła ręce w kształt trójkąta. Jej koncerty przepełnione są symbolami satanistycznymi. Młodzież naśladuje ją nie znając intencji akcji pod tytułem: „Beyonce”.

Tom Criuse iluminaci

Tom Cruise i Kanye West prezentują ten sam znak.

Rinanna - rogata dłoń

Rihanna robi znak „rogata dłoń”. Jest to najpopularniejszy symbol, który przedstawiają muzycy, politycy, artyści. Po tym znaku rozpoznasz prawdziwych iluminatów.

Oko horusa - iluminaci

Tutaj widzimy piramidę, a nad nią wszystko widzące oko horusa – typowy znak iluminatów. Po prawej stronie Lady Gaga robi ten sam znak w postaci cyfry sześć.

Dzisiaj świat Hollywood1 rządzi się jednym prawem. Aby zaistnieć w świecie „gwiazd” musisz podporządkować swoje życie organizacji. To jest główna przyczyna dlaczego polscy artyści nie są w stanie zrobić światowej kariery. Hollywood nigdy nie wypromuje chrześcijan.

Tak naprawdę, to zapewne nie chciałabyś/chciałbyś znać takiej „gwiazdy” prywatnie. Oni przepełnieni są całkiem innymi wartościami, niż te które my znamy. Czyli seksualne – homoseksualne wyuzdania, narkotyki, alkoholizm, zadufanie w sobie. Takie zachowania nie wynikają z nietypowego charakteru danej osoby. Jest to normalny rodzaj bytu w świecie iluminatów. Często osoby te nie mają wybitnych talentów, dlatego muszą dwoić się aby być atrakcyjnym. Ponieważ, nawet w tamtym świecie istnieje konkurencja.

Dzisiaj w łatwy sposób możemy zidentyfikować przynależność znanej osoby do iluminatów, poprzez prezentowanie przez nią różnych znaków satanistycznych jak: rogata dłoń, znak trójkąta czy szóstki.

Upadłe gwiazdy iluminatów

       Wiele artystów próbowało odejść od iluminatów i przekazać światu prawdę. Kończy się to zazwyczaj w ten sam sposób. Eminem jest raczej pozytywnym przykładem wyjścia z tego świata. Nie wiadomo czy do końca mu się to udało, ale jego ostatnie teksty piosenek przepełnione są opisami walki.

Inną osobą, która przegrała swoją walkę jest Michael Jackson. Niewątpliwie należał do świata Iluminatów. Wskazują na to symbole, którymi posługiwał się przez wiele lat kariery.

Natomiast od 1990 roku Jackson próbował uwolnić się od nich. W internecie można oglądnąć jego teledysk do piosenki „Black or White”. Ostatnie cztery minuty teledysku wskazują na próbę odejścia od tej organizacji. Później tę część teledysku wycięto.

Widać na nim jak niszczy napisy, którymi posługują się iluminaci. Zaczyna się od miejsca w którym pantera przemienia się w Michaela. Rozbija ukryte znaki satanistyczne jak: 666, KKK – Ku Klux Klan, zniszczył znak królewskiej broni „Royal Arms”. Royal jest rodziną wchodzącą w skład iluminatów. Nie ma takiej możliwości, aby jakikolwiek artysta mógł nakręcić teledysk niszcząc znaki satanistyczne.

Dzisiaj żadna osoba nie ma możliwości zrobić kariery bez uzależnienia się od przemysłu muzycznego czy Hollywood. Amerykańscy artyści swobodnie opowiadają o tym w wywiadach. Aby zrobić karierę w Stanach musisz podpisać pakt z diabłem. Mówi o tym otwarcie Bob Dylan.

Kilka późniejszych wypowiedzi Michaela wskazują na to, że ostrzegał świat przed zorganizowanym spiskiem. Natomiast robił to bardzo nieudolnie, ponieważ żaden jego fan, zakochany w nim jako artyście nie zrozumiał tego przekazu. Twierdził w wywiadach, że nie miał nic wspólnego z homoseksualizmem czy seksem z dziećmi. Znając sposób niszczenia ludzi przez iluminatów, możemy w pewnym sensie zaakceptować tę prawdę. Nikt nie ma prawa odejść z tej organizacji, gdy posiadłeś określoną wiedzę.

Michael przez ostatnie lata życia ukrywał się przed ludźmi. Mieszkał w różnych częściach świata. Był uzależniony od leków, lekarzy i potwornej depresji. Próbował wyjść z nałogów. Przed śmiercią miał wszczepioną tabletkę pomagającą wyjść z uzależnienia. Co ciekawe jego osobisty lekarz, który został oskarżony o jego śmierć, nic o tym fakcie nie wiedział.

W życiorysie Michaela za dużo jest niewyjaśnionych spraw. W obecnym toczącym się procesie jest dużo …pieniędzy do zarobienia i wydania. W dziwny sposób świadkowie odwołują wcześniejsze zeznania. Proces ten ma za zadanie pokazać homoseksualną stronę Jacksona. Zniechęcić jak najwięcej ludzi do niego. Tylko dlaczego nieżywy Michael Jackson jest dla nich tak niebezpieczny ? Dlaczego wciąż go niszczą ? Czego się boją ?

Światowa religia – iluminaci 

      Iluminaci będą rozszerzać swoje wpływy na cały świat. Ich muzyka i filmy docierają wszędzie. Głównie za pomocą mediów promują swoją organizację. Ich zadaniem jest zapanować nad umysłem człowieka. Planują prowadzić dziecko od przedszkola do dorosłości.

Dzisiejsza ekonomia upada bardzo szybko, co doprowadzi do sytuacji w której rodzice, aby utrzymać swoją rodzinę będą pracować po 10-12 godzin. Po pracy przychodząc do domu nie będą mieli czasu dla swoich dzieci. I to jest cel iluminatów. Wychować swoje pokolenie.

Planują skopiować pomysły nazistów i komunistów. Naziści oparli się na fałszywych zasadach biologii. Chcieli by nowa rasa aryjska miała niebieskie oczy i blond włosy, bez niepełnosprawnych osób i żydów. Komuniści oparli się na fałszywej socjologii. Natomiast iluminat ma być krzyżówką nazisty i socjalisty. Osoby, która idzie przez życie bez skrupułów, realizując cele organizacji.

Taki sposób postępowania został wdrożony w korporacjach. Pracowałem kilka lat w dużej korporacji międzynarodowej, gdzie schemat postępowania jest bardzo prosty i sprawdzony. Należy wybrać prostych ludzi, dać im większe pieniądze i władzę. Szef kieruje nimi jak psem na smyczy. W wyniku czego doskonale niszczą psychicznie każdą osobę.

Sprawdzone schematy w świecie „gwiazd” czy korporacjach, są wdrażane do społeczeństwa pod nazwą iluminaci. Będą niepostrzeżenie akceptowane przez ludzi. Przykładem tutaj jest homoseksualizm. Bóg w Biblii potępia homoseksualizm i lesbinizm, a świat oburza się sytuacją,  gdy ktoś ich krytykuje.

Należy pamiętać o jednej rzeczy: iluminat to jest ta sama osoba co nazista i socjalista.

 

Polecam:

Zapraszam do oglądnięcia filmu o scenie muzycznej iluminatów => http://filmy.robertbrzoza.pl/category/muzyka-pakt-z-szatanem 

Nergal wraz z grupą Behemoth propaguje czysty satanizm

Obecnie promują satanistyczną płytę  „Satanista” („The Satanist”) i takie piosenki, jak:  Lucyferze, módl się za nami („Lucifer Ora Pro Nobis”).

 

W ostatnim czasie bardzo mocno atakują mnie za artykuły o iluminatach i masonach, dwie grupy. 

Jest to bardzo ciekawe doświadczenie, które odnotowałem od jakiegoś czasu.

Pierwsza grupa to masoni. Oczywista rzecz, bronią swojego podwórka, ponieważ nie chcą dłużej się ukrywać. Chcą być akceptowani przez społeczeństwo. 

Druga grupa to osoby powiązane z okultyzmem, czyli praktykujące podróże astralne, wróżbiarstwo, czakry, oobe, słuchające muzyki ciężkiej itd.

Te praktyki są zakazane w Biblii.

Dlatego mój wniosek jest następujący: świadomie lub nieświadomie bronią swoich mocodawców.

Dowodów na  zacieranie granicy pomiędzy masonerią, iluminatami, a religiami starożytnymi jest bardzo dużo. Kompletnie ich nie opisuję w tym artykule, ponieważ skupiam się na tematach ekonomii i gospodarce.

Te dwa tematy (masoneria, iluminaci) powinny dać impuls osobom otwartego serca do poszukiwania prawdy. Ja powiązałem ich z satanizmem (bardzo ich to boli), a Wy drodzy Czytelnicy rozwijajcie te tematy i piszcie do mnie

Uwaga!

Komentowanie na tej stronie zamknięte.

Zapraszam tutaj – tajemnice.robertbrzoza.pl

.

. . ekonomia Robert Brzoza

Formularz z NeTeS


243 Odpowiedzi do artykułu - “Iluminaci – religia satanistyczna”

 • adam

  nie ma się co bać
  są tak samo nieudolni jak wszyscy inni ludzie
  więc skończą tak samo
  jak wszyscy
  w niebie!

 • Nie wyczułem Twojego sarkazmu.
  Piszesz, że skończą wszyscy w niebie… ?
  Napisz coś więcej :)

 • Nieźle pojechałeś Adam.

  Przedstawie swój punkt widzenia.
  Oczywiście, że Bóg był zadowolony z tego co stworzył, tylko co ma to wspólnego z obecną rzeczywistością ?

  ten świat zniszyczyli ludzie, a nie Bóg.
  Czy myślisz, że Eden tak wyglądał ?

  Przecież Bóg nie każe nikomu zabijać, kraść czy oszukiwać. Moim zdaniem każdy ma własną wolę i może wybrać życie z szatanem i jego światem, albo z Bogiem.
  Możesz być iluminatem i czcić szatana, albo stać po stronie Boga.
  To Ty sam o tym decydujesz, więc gdzie tu jest wina Boga ?
  Bóg nie stworzył człowieka jako robota zaprogramowanego, który nie może wybrać zła.
  Jest taki ktoś jak szatan i dużo miesza, ale każdy może powiedzieć mu „NIE”.
  Ja nie obwiniam za ten bajzel Boga, ale ludzi, którzy wybrali szatana. Jest ich dużo, mają wladzę i robią co chcą.

  Tak ja myślę :)

 • Ludwik

  Satanizm nie ma nic wspólnego z wyznawaniem Szatana, jet to bardziej filozofia życia ‚Żyj i pozwól żyć innym’.
  Innymi słowy Sataniści olewają ciepłym moczem wszystkie wiary.
  Iliminaci, nie wierzą w żadnego Boga, ponieważ są to ludzie ;oświeceni; Ale nie przez potęgę Boga, a Naukę, nauka jest bogiem Iluminatów.

 • Satanizm należy rozdielić na dwie grupy. Dla wielu jest to moda, cool i wygłupy.
  To jest grupa, która bawi się w satanizm, jak młodzież na przykład. Dopinają swoje filozofie i nie traktują tego jak relige. Chociaż takie zabawy czasami nieciekawie kończą się. I tutaj zgadzam sią z Tobą Ludwik.
  Natomiast prawdziwi sataniści nie tylko czczą szatana, ale uczestniczą w krwawych rytuałach.

  Co do iluminatów czy prawdziwych masonów, to za dużo jest dowodów, aby temu zaprzeczać. Wystarczy popatrzeć na historie założenia tych organizacji. Wiele jest książek byłych wyznawców.
  Nawet Bronisław Wildstein w wywiadzie, powiedział że nie może mówić wszystkiego o masonach. Mają oni swoje tajemnice. Wildstein jest masonem.
  Iluminaci to typowa organizacja satanistyczna, która powoli przekonuje do swoich symboli dzieci i młodzież.
  i oczywiście tak jak piszesz iluminaci jak każda religia satanistyczna traktuje naukę i siebie samych jak bożków.

 • adam

  masz rację, Ludwik – nauka jest bogiem Iluminatów
  Podstawą tej „nauki” jest matematyka, a jednym z podstawowych jej dogmatów jest punkt. A co to takiego? wyjaśniłem wyżej. Bardziej skomplikowanym (też wyżej wyjaśnionym elementem) jest linia. Czym w takim razie jest płaszczyzna? Czystym urojeniem do kwadratu!
  Dlatego nie ma się co bać tych „luminatów” bo to ciemniaki optyczne.

 • Adam rozmawiamy i wymieniamy poglądy, więc nie masz się co obrażać :)
  Przy wymianie poglądów czasmi jestem niedelikatny i piszę wprost, ale uważam że jak rozmawiamy na dany temat to tylko szczerze.

  Tak teraz iluminaci mają swoje pięć minut, ale nieważne jak zaczynasz tylko jak kończysz. A tej walki nie wygrają, jedynie duży krwi napsują.

 • adam

  żeby wymieniać poglądy, trzeba się nad poprzednim……
  ach, co tam….. wolniej go tylko przelecieć :-)

  nie liczą się „cele” pośrednie, cel drogi jest tylko jeden – POWRÓT DO TATY !
  a jest nim dla wszystkich! Bo inaczej jakiego Ty sobie Boga wyobrażasz? Odrzuć „dobro” i „zło”, przestań zajadać się tymi trującymi jabłuszkami (wien, że smacznymi) i ZROZUM to, dlaczego wszystko JEST DOBRE !

 • Ludwik

  Nie wiem czy to żartem było pisane czy nie, ale jestem maniakiem teori spiskowych i wiem że Iluminatów nalezy się bać. Wiemy nie od dziś, że masoneria kontroluje wszystkie najwazniejsze banki i media na świecie, większości są to telewizyjne stacje amerykańskie.

 • admin

  Ludwik, to nie żart, po prostu nie znamy swoich poglądów.
  To wszystko :)

 • adam

  trochę żartem, Ludwiku ;-) ale nie tym obśmiewającym ale rozjaśniającym (przynajmniej co nieco ;-)
  Nie żebym Cię oceniał, ale: jeżeli jesteś maniakiem, to już tego bym się bał na Twoim miejscu. Jednym z narzędzi Lumisiów jest zniewalanie (jest to odbieranie woli poprzez paraliżowanie – przyjrzyj się swojej przyczynie tej maniakalności) Efekt już widać: WIESZ, że trzeba się ich bać. Bojąc się zarażasz innych. Chyba rozumiesz, że taki efekt jest im bardzo potrzebny.
  Oczywiście, że kontrolują i to owiele więcej. Ale cały ten system ma swoje cele. DOBRE !

 • adam

  Robercie, doskonała odpowiedź!
  Aż żałuję, że nie moja :-)

  Ale jest jeszcze gorzej: my ich nie mamy!
  To ONE nas mają!

 • admin

  możesz Adam dokończyć swoją myśl. Ciekawy jestem co z tego wyjdzie :)

  Powiedziałeś: „Oczywiście, że kontrolują i to owiele więcej. Ale cały ten system ma swoje cele. DOBRE !”

 • adam

  Muszę na nią poczekać.
  Nie wiem kiedy przyjdzie. :-)

 • ALEX

  i dlatego Rihanna tak okropnie się czuła w Polsce ….

 • ALEX

  ja też się interesuje masonami i illuminatami szczególnie lubię zbierać zdjęcia ludzi bardziej przekonują np. breyvik w fartuszku masońskim …..ale ja dla przeciwwagi jestem katoliczką praktykującą …i stąd wiem że im się nie powiedzie do końca świata będą mieszać i nęcić kłamać i motać ludzi ale JEZUS jest panem także szatana i ma nad nim władzę i to on ZWYCIĘŻYŁ….(temat rzeka) …,,NIE LEKAJ SIĘ,, …tak naprawdę to oni tylko SOBIE robia krzywdę ,przyjrzyj się bliżej i nie daj się zwieść jachtom czy luksusowym apartamentom , nad długowicznością czy wieczną młodością ani nad smiercią nie zapanuja ….są trzy tylko rzeczy pewne na tym swiecie ŚMIERĆ ,SĄD,PIEKŁO ALBO NIEBO,,oni sie tego boją my nie ;);)

 • ALEX

  ach tak ,teraz przeczytałam wasze komentarze i znalazłam link do dyskusji od strony ,,biblijnej,,….extra .pozdrawiam

 • Ja myślę, że oni się nie boją Boga.
  Oni uważają nas za głupców. Mają swojego lucyfera, a Boga traktują…
  Masoni czy Iluminaci mają inne myślenie.
  Spaczone, przesycone ideami satanistycznami. Uważają się za panów, my dla nich jesteśmy nieudacznikami i kpią z nas.
  Mogę zgodzić się z faktem, że w Polsce mason nie jest tak satanistyczny jak w USA. Nie nazywają tego po imieniu. Jeżeli się ich pyta o te sprawy to mówią, że to ich tajmenica.

 • Oj ona to już przechodzi samą siebie.
  Taki jest jej wyborów, tylko żeby osoby które jej słuchają wiedziały, że przekazuje idee satanistyczne.
  jej znaki czy słowa piosenki mówią same za siebe.

  Kiedyś był konkurs chyba w radio ZET i puszczali piosenki od tyłu, a słuchacz miał zgadnąć co to za piosenka. Byłem w szoku, nie wiem czy specjalnie ZET to zrobiła czy przypadkowo. SŁychać było wyraźnie chwalenie szatana.

 • Lena

  Przepraszam że napisze to na forum, a nie w prywatnej wiadomości.
  1/3 informacji zamieszczonych na tej stronie to bzdury i „propaganda, wynikająca z uogólnień i braku wiedzy.

 • admin

  Proszę o konkrety Lena.
  Jakie jest Twoje zdanie.
  Trochę zdawkowo napisałaś.

 • Malwina

  Witam powiem szczerze ze chyba po raz drugi otworzyły mi sie oczy-wszedzie czycha zło!moje 1,5dziecko bardzo lubi mtv,vive i chyba raczej napewno bede dobierac jej muzyke….ciekawi mnie jeszcze historia kotka hello kity

 • admin

  Malwina
  Szczerze to nie oglądałem tej bajki, natomiast opinie ma nieciekawe.
  Wiele blogowiczów zalicza ją do zabawek High Monster czyli demonicznych.
  Musisz sama oglądać bajkę i podjąć decyzje czy to jest miły kotek czy jednak monster.
  pozdr :)

 • Marcin

  Witam ,tak sobie czytam i wg Was tam gdzie „gruba kasa” tam iluminaci.a co z Rydzykiem ,Natankiem a z resztą Watykan to też mają forsy i jeszcze jedno nie za duża przesada porównywanie satanisty do nazisty albo co gorsza socjalisty do narodowego socjalisty? pozdrawiam

 • admin

  Marcin wymień mi różnicę pomiędzy satanistą, nazistą czy typowym socjalistą.
  Przypominam, że socjaliści mordowali i uczyli nazistów zabijania. Hitler był okultystą.
  Osobiście nie widzę różnicy pomiędzy wymienionymi typami.

 • Marcin

  cześć Robert ja na blog trafiłem przypadkowo i jest ciekawy może nie powinienem się udzielać,ale owszem Hitler był okultystą a nie satanistą ,sam słuchałem Kata i jest to jedyna grupa satanistyczna w Polsce. Co do socjalizmu było by mi lepiej niż teraz(chodzi o pracę) ale to nie blok polityczny przecież…:)

 • Marcin

  cześć Robert ja na blog trafiłem przypadkowo i jest ciekawy może nie powinienem się udzielać,ale owszem Hitler był okultystą a nie satanistą ,sam słuchałem Kata i jest to jedyna grupa satanistyczna w Polsce. Co do socjalizmu było by mi lepiej niż teraz(chodzi o pracę) ale to nie blog polityczny przecież…:)

 • admin

  Marcin, bardzo dobrze, że udzielasz się. O to chodzi :)

  Między okultystą, a satanistą nie widzę różnicy.

  Grup satanistycznych jest chyba więcej, a Behemoth – Nergala ?

  Zapewne mówiąc o socjalizmie, masz na myśli komunizm w Polsce. Tak, dobrą stroną komunizmu była praca dla każdego. Chociaż, zarabiało się mało i nie było dużo towarów w sklepach.

  Tutaj wiele tematów jest dozwolonych, polityczne również. Także śmiało możesz pisać co Ci leży na sercu.

 • Marcin

  cześć Nergala uważam za celebrytę a nie za satanistę , okultyzm to magia a satanizm filozofia życia (La Vey) oczywiście Crowley to też okultysta ,ogólnie chętnie bym zgłębił temat ale nie znam kompetentnego człowieka możesz pomóc?pozdrawiam

 • admin

  Zgłęb Nergala, to typowy satanista.
  Wystarczy oglądnąć jego wypowiedzi u Wojewódzkiego. A jego koncerty, łącznie z paleniem Biblii to oddawanie czci Bogu ?
  Chyba nie bardzo.

  Crowley – jak najbardziej jest typowym wyznawcą szatana.

  Okultyzm i magia to jest to samo. Kompletnie nie widzę tutaj różnicy. Jeżeli masz inne zdanie, to podaj proszę argumenty.

  O jaką pomoc Ci chodzi ?

 • szymon

  Moim zdaniem illuminki przejęły władzę, czego dowodem może być pokojowe rozwiązanie kryzysu kubańskiego… oczywiście widać ich wpływy w muzyce ale czy Kat wyznaje szatana? Kostrzewski mówi że jego satanizm to po prostu bunt przeciwko zły w Kościele… a nergal jest raczej ateistą a nie satanistą (to tylko otoczka, jak w Black Sabbath czy Slipknot) … i Kościół został przez luminków opanowany,a przynajmniej zinfiltrowany, już oks czasu temu…Stad symbole Oka… i być może krzyża… obejrzyjcie film illuminati przemysł muzyczny. Ostatnie części są na vimeo (yt jest kontrolowane w większym stopniu i usuwa)

 • szymon

  Illuminki zabiły. 2paca i MJ. I zniszczył wiz. DMXa kiedy zaczął mówić o ilach. Otwarcie … MJ od 1990 ukrywał się.. Eminemowi już grożą … przypadek?

 • wojtek

  Wracając do wypowiedzi adama. Mówisz, ze wszystko jest dobre, bo takim stworzył to Bóg i że Ci którzy szukają prawdy o Illuminatach jedzą z Drzewa poznania dobra i złą – tak przynajmniej zrozumiałem Twoja wypowiedź. Według Biblii świat nie jest już całkowicie dobry odkąd Adam i Ewa skosztowali owocu z Drzewa poznania, tym samym łamiąc umowę z Bogiem. To był przełomowy moment kiedy w świcie ludzi narodził się grzech, więc nie wszystko może być dobre, skoru Bogu nie spodobało się w jaki sposób Adam i Ewa wykorzystali swoją wolną wole, którą im dał.

 • admin

  Nie chyba złe wnioski wyciągnąłeś Wojtek.

  Tutaj nie ma wątpliwości – świat jest zły. Szatan częstuje człowieka wieloma pułapkami życia.

  Adamowi próbowałem wyjaśnić, że to co obecnie dzieje się na ziemi, Bóg nie stworzył.
  Każdy ma wolną wolę wyboru. Wybiera pokusy szatana lub nauki Boga.

  Dlatego nie można winić Boga za Stalina, Hitlera czy obecny zepsuty świat.

 • wojtek

  W mojej wcześniejszej wypowiedzi nie ma nic sprzecznego z tym co Pan napisał Panie Robercie :) Staram się wskazać niedokładność wniosków jakie wyciąga adam.

 • admin

  To miło, że zgadzamy się :)

 • adam

  do PRAWDY że wszystko JEST dobre dochodzi się (albo i nie ;-)
  Jeżeli będący alfą i omegą Bóg stwarza świat, który widzi jako dobry to:
  1. wojtek nie rozumiejący za bardzo o co mi chodziło jest też dobry
  2. Adam i Ewa ze swoją wolną(?) wolą(?) też dla Boga są elementem tego świata
  3. złamana umowa była jednym z celów stworzenia świata
  4. stwarzając „szatana” nie widział go po za, TYLKO jako niezbędny element

  Robert, jeszcze raz powtarzam, to że Bóg stworzył H. i S. nie uważam za jego winę.
  Po prostu zaczynam widzieć (troszeczkę), na czym to Jego poczucie się opierało, kiedy mówił „to jest dobre”

 • Stanek

  A co sądzicie o gwiazdach którzy są posądzani o to że są iluminatami np. eminem ???
  Pytam się co o nim sądzicie bo zawrze uważałem go za swojego idola (wiele przeżył i wogóle) a teraz sam nw…

 • lola

  ciekawy tekst i myślę że nie są to historie wyssane z palca tylko coś w tym jest tylko mam jedno ale – z tego wynika że większość znanych gwiazd to iluminaci?

 • lola

  jestem katoliczką, nie toleruję znaków jak oko horusa, 666 i trójkątów ale podobają mi się inne znaki szczególnie z buddyzmu, ying i yang, pacyfka – nie wierzę w ich moce po prostu podobają mi się , czy jest to jakieś zagrożenie dla mnie i czy to źle??

 • admin

  Eminem jakiś czas temu walczył z nimi. Chciał być niezależny.
  Ale chyba mu nie udało się…

 • admin

  Wszystkie amerykańskie gwiazdy muszą popierać iluminatów. Widać to na koncertach, filmach i zdjęciach. W Hollywood satanizm jest bardzo poważnie traktowany. Zapewne niektóre „gwiazdy” szczególnie filmowe, iluminatują się tylko na poczet kariery. Ale muszą w tym uczestniczyć. W przeciwnym razie nie będą ich promować i zatrudniać.

  W Polsce iluminaci mają mały wpływ na artystów. Czasami pojawiają się koncerty satanistyczne (Doda) czy okładki z wizerunkiem oka w różnym wydaniu.
  Szczególnie te nowe gwiazdy używają rogatej dłoni.

 • admin

  Jeżeli je nosisz, to się z nimi identyfikujesz.
  Moim zdaniem raczej nie możne dzielić zła na: lepsze zło i gorsze zło.
  To jest właśnie skuteczna broń satanizmu. Zrobić coś ładnego, fajnego i podać ludziom jako niewinną rzecz.
  Ale to oczywiście Twój wybór.
  pozdr :)

 • Tomek

  Duzo czytam o iluminatach, masonieri i innych organizacjach SATANISTYCZNYCH, kilka slow o Eminemie na poczatek jezeli zaczal z tym walczyc to dlugo nie pozyje. Przeczytałem wszystkie wasze wypowiedzi i mam wrazenie ze jeden koles ktory sie tu wypowiada jest powiazany z innym postrzeganiem swiata, oczywiscie sam sobie wybierasz los jaki cie czeka po smierci… Twoje wypowiedzi i proby udowodnienia ze swiat jest DOBRY mnie rozsmieszaja… Bog dal ci wolna wole wiec albo jestes dobrym czlowiekiem albo nie, albo zyje zgodnie z Dekalogiem albo jestem grzesznikiem… NIe ma sciezki po srodku, kazdy ma wybor… Nawet z najgorszej sytuacji jest wyjscie. Pozdrawiam Admina strony oby bylo wiecej takich ludzi ktorzy otwieraja oczy innym. Zlych ludzi to boli ze prawda wychodzi na swiatlo dzienne.

 • admin

  Dzięki Tomek za miłe słowa :)

 • leinad

  Adam na tym forum podał pewne zaprzeczenie i zgadzam się z nim. Niezaprzeczalnie Bóg jest wszystko wszechmogący i WSZYSTKOWIEDZĄCY więc i pewnie wiedział co się stało i co będzie się jeszcze dziać. Dlaczego więc dał ” wolna wolę ” ??? skoro wszystko jest ustalone z góry… jest jakaś furtka dla nas ?? nikt z nas nie zrozumie tego planu i można tylko spekulować :) Osobiście wierzę w własny wybór sąd i że dano nam odczuwać dobro i zło nie tylko dla zabawy. Adam jeśli ktoś w nocy o północy wpadnie Ci do domu i z terroryzuje Ci rodzinę, okradnie ( dorzuć sobie jeszcze coś z pakietu) to powiesz sobie w myśli ” jest super przecież to jest dobre ” :/ jak czytałem twoje komentarze to miałem wrażenie że Bóg ( w Twoim mniemaniu ) to gość który ma uśmiech jak jocker i ma na wszystko wy…….. co do wprowadzania zła za pomocą trendy jak najbardziej się zgadzam :D” Miejcie się na baczności przed fałszywymi prorokami, którzy przychodzą do was w okryciu owczym, ale wewnątrz są drapieżnymi wilkami. 16 Rozpoznacie ich po ich owocach. Czyż zbiera się z cierni winogrona albo z ostu figi? 17 Podobnie każde drzewo dobre wydaje owoc wyborny, ale każde drzewo spróchniałe wydaje owoc bezwartościowy; 18 drzewo dobre nie może rodzić owocu bezwartościowego ani nie może drzewo spróchniałe wydawać owocu wybornego. 19 Każde drzewo nie wydające wybornego owocu zostaje ścięte i wrzucone w ogień. 20 Rzeczywiście więc rozpoznacie ich po ich owocach. „

 • Paolo

  Od pewnego czasu interesuje się iluminatami i ich działalnością przeszłą i teraźniejszą. Cała ta sprawa niewątpliwie śmierdzi. Moim zdaniem to jest tak że tylko tak zwana elita jest w pełni świadoma tego co robi i do czego dąży mam tu na myśli Nowy Porządek Świata. Od wielu pokoleń czerpią oni siłę właśnie z tej diabolicznej mocy szatana i to on znajduje się na szczycie tej piramidy i on jest tym okiem. I w całej tej grze pozorów, kłamstw manipulacji, otumanienia a w końcu opętania nie rozchodzi się do końca o kase. Pieniądze są narzędziem do tego żeby grać. A nam wmawia się że my musimy grać. W telewizji pokazywane są te niby dobre wzorce zachowań, w które ludzie wieża i ufają. A są manipulowani przez to że idą na łatwizne i nie zadają sobie samym pytań dlaczego tak jest, czy na pewno…….. . Także w tym momencie toczy się walka o nas o nasze zniewolenie poprzez pozory. A oni zaczynają wykładać coraz więcej kart na stół. Najgorsze jest to że tak naprawdę do końca nie wiemy ile tych kart jeszcze zostało.

 • Robert

  Dokładnie tak samo myślę.
  Na pewno przewidzieć ich ruchy nie jest łatwo. Ale dzisiaj przy znajomości historii zdobywania władzy przez nich, możemy dość precyzyjnie określić ich przyszłe ruchy dzięki ekonomii.

  Dla tego staram się analizować gospodarkę, korporacje, banki, organizacje finansowe, mocarstwa. To są ich narzędzia, którymi zdobywają kolejne zakątki świata. Dzięki internetowi jest dużo łatwiej zdobyć wszelkie informacje.

 • Paolo

  To jest fakt internet jest bardziej dynamiczny i nieprzewidywalny od telewizji i nie do końca da się go kontrolować „na razie”. A wracająć do elity- to co goście muszą mieć zryty beret to jest miazga.
  Mam takie pytanie czy jest ktoś w ogóle w Polsce kto zajmuje się tym tematem w sensie jakiegoś poważnego działania nie polegającego tylko na wymianie poglądów??

 • Robert

  W internecie jest sporo wiedzy na ich temat.
  Natomiast radio, tv, dziennikarze czyli to co nazywamy głównym nurtem, milczą.
  Wynika to raczej z faktu nie przynależności do nich, ale z niewiedzy i strachu przed ośmieszeniem.
  Aby pokazywać ich jak niszczą ekonomie, to już potrzebujemy polityków odważnych i oświeconych. A do tego świadomego społeczeństwa. Z tym jest coraz lepiej. Chociaż wiele osób mówi jednoznacznie: to są bzdury, kolejna teoria spiskowa.

 • Paolo

  I teraz jest taka bania, czy lepiej wiedzieć- szukać odpowiedzi czy żyć dalej z dnia na dzień akceptując ten stan. Tylko że jest jeden mały szkopuł, jeśli ktoś liźnie ten temat wszystko okazuje się jednym wielkim absurdem który nie daje spokoju. Wystarczy wyobrazić sobie tych wszystkich „mędrców” , ludzi którzy są wykształceni piastują wysokie stanowiska posiadających milionowe zaufanie społeczne, którzy skaczą krzyczą wydają jakieś nie zrozumiałe odgłosy w lesie przy wielkiej sowie. Z boku to może wyglądać komicznie ale jeżeli nie byłoby to dla nich ważne to by tego nie robili, moim zdaniem są masakrycznie zniewoleni. Także myśle że że trzeba o tym rozmiawiać bo sytuacja jest napięta jak plandeka na żuku. Tyle że sam wiem że ciężko zainteresować tym tematem nawet najbliższe osoby. Dla mnie telewizja stawała się w miare dorastania coraz bardziej niezrozumiała i zawiła. Często jak oglądałem jakiś film to widziałem go z perspektywy kamerzysty i tego całego „niezbędnego” sprzętu i przeważnie wydawało mi się to strasznie idiotyczne. A potem jak lizłem temat i wypierd…. telewizor z pokoju mama spytała sie mnie co teraz będziesz wiedział o świecie. Tak mi się wydaje że grom ludzi postrzega wszystko z pespektywy szklanego ekranu.

 • Robert

  Tak, to prawda. Znając mechanizmy tego świata, ciężko oglądać wiadomości w tv. Większość to kłamstwa.

  Wydaje mi się że lepiej być świadomym wszystkiego, ale bardzo nie przejmować się tym. Dzięki wiedzy często można dokonać lepszych wyborów w życiu, głosować na mądrzejszą partie, rozmawiać w towarzystwie używając mocnych argumentów.
  Ale nic na siłę.

 • szymon

  Niestety media manipulują nami… Na dobrą sprawę każde jest z jakimś stopniu kontrolowane. I wbrew temu co pisał Paolo Internet też jest zarządzany przez Illuminków… Jakiś facet, zapomniałem nazwiska, opowiadał o tym co się dzieje w przemyśle fonograficznym, m.in. o tym że pierwszą kopię płyty wykorzystuje się podczas seansów spirytystycznych, aby wezwać demona który będzie powiązany z tą płytą, aby prać ludziom mózgi i ich kontrolować.. Potem wszystkie egzemplarze komercyjne illuminki tworzą z tej właśnie taśmy… Rozpisałem się, więc do sedna… Nie ma w internecie informacji o tym człowieku, nawet jeżeli jakieś się pojawią to są one natychmiast usuwane… Nie sądzę aby był to przypadek…

 • leinad

  Dzięki adam za lekturę w wolnym czasie na pewno poczytam nie ukrywam, fajnie by było jak byś coś jeszcze napisał bo szymon, Robert i Paolo zgadzają się ze sobą ale w pracy nauczyłem się że kiedy są odmienne zdania w grupie to zawsze wyjdzie prawda albo wytworzy się fajny pomysł

 • adam

  baardzo Ci dziękuję, ale to teraz my się zgadzamy i tworzymy grupę, (na razie jeszcze małą:-) moich admiratorów

  Jak mnie tylko coś najdzie, to nie omieszkam się tu podzielić

 • Paolo

  Oglądnijcie sobie: Przerażające wyznania: Marcin Boczek Gość opisuje tam swoje doświadczenia z okultyzmem. To co on doświadczał duchowo, to aż ciary przechodzą. Tyle że on nie chciał żeby się to z nim działo, a wyobraźcie sobie ludzi którzy odnajdują się w tym wszystkim i czerpią z tego siłę. Takie rzeczy jak obee mi osobiście nie są obce przez co myśle że gość mówi prawde i przedstawia to w zbliżony sposób do tego co ja odczuwałem. Bo na prawde zobaczenie siebie leżącego na łóżku z perspektywy sufitu- ciężki temat. Także na pewno nie jesteśmy tylko kawałkiem mięsa i kości a co za tym idzie duchowość jest bardzo ważnym elementem składowym każdego człowieka. A iluminaci na tym właśnie bazują.

 • Emila

  Trochę zdziwiły mnie te informacje o Michaelu Jacksonie! Bardzo lubię tego artystę. Słyszałam o tej sprawie wcześniej, wiec zainteresowałam się Iluminatami, ale uważam, ze to co „zrobili” z Michaelem to przesada! Rozumiem tych ludzi. Ja mocno wierze w Boga, a oni maja swoje idee i wierzą w szatana…. Czytając to śmiałam się dość głośno. Rozumiem dużo spraw i oskarżeń co do MJa, ale to jest aż.. zabawne. Wiem, za Jackson kochał dzieci i dziękował Bogu za swoje uzdolnienia, zatem był wierzący. W homoseksualizm nie wierze a seks z dziećmi tym bardziej. Jaka jest prawda on sam na pewno nam już nie powie… Mówiąc coś jeszcze o samej religii to według mnie KAŻDY ma prawo wierzyć w co chce. Moze i postępowanie Illuminatow nie jest prawidłowe, powiem wręcz straszne!, ale to tez ludzie. Ja osobiście to potępiam i uważam za nie sprawiedliwe. Z szacunkiem dla wyznawców….

 • Robert

  Ja również skłaniam się do takiej hipotezy, że Jacksona wrobiono w cały seks z dziećmi.
  Tylko mam pewne zastrzeżenia.
  Jeżeli to prawda, to dlaczego nie zostawił książki – listów, które opisują działalność tych ludzi. Mógł to zrobić całkowicie sam, i w formie „pdf” wrzucić do internetu. Nikt by nie podważył wiarygodności książki, gdyby były w niej odpowiednie szczegóły z jego życia.

 • Emila

  W sumie masz sporo racji. W ten sposób łatwiej by było fanom Michaela i ogólnie w uwierzenie w jego niewinność. Ten człowiek wiele przeszedł przez swoje życie i może dlatego nie zrobił tego o czym wspomniałeś. Wraz z moja koleżanką trochę dyskutowałyśmy o tej sprawie i o Zakonie Iluminackim. Doszłyśmy jednak do wspólnego wniosku, ze Iluminaci mogą, a może i nawet wręcz powinni wierzyć w to co czuja. Ja głęboko wierze i dlatego nie wypowiem nic więcej na ten właśnie temat. Razem tez stwierdziłyśmy, że Michael nigdy by się jednak nie posunął do tak wręcz głupiego i obrzydliwego czynu (wiadomo o co chodzi…). Nie chce go teraz „bronic”, chociaż mam troszkę powodów, ani nikogo obrażać. Moim skromnym zdaniem ta sprawa z 1990 roku ze strony Iluminatów była bezsensowna i nawet PRZERAŻAJĄCA. Na koniec dodam, ze naprawdę bardzo się ciesze, ze odp na mój komentarz i uważam Twoja stronę za całkiem ciekawą! Moje zdanie na ten temat znasz i wiesz kogo „popieram”. Szczerze uwielbiam Jacksona, ale do nikogo już teraz nie możemy mieć pretensji…. :)

 • Robert

  Jackson pozostanie chyba już zagadką.
  Możliwe, że chroni swoje dzieci….
  Dzięki za miłe słowa :)

 • Salv

  ten artykół to zbiór przesądów i naginania rzeczywistości tak jak inne terorie spiskowe zniekształca dalece obraz rzeczywistości.

 • Robert

  Nie sztuka napisać jedno zdanie nic nie znaczące.
  Podaj argumenty jakie masz na swoje zdanie.

  Wszystko co pisze na tym blogu jest prawdą zgodną z rzeczywistością.

 • adam

  a mógłbyś powiedzieć, zkąd tak dobrze ją widać?

 • adam

  to było do Salv’a

 • Daria

  Ohhh wszystko wsakzuje na to że Jezus przyjdzie na świat ! przecież WSZYSTKO się wypełnia. te czipy itd. Piszecie tu o iluminatach, ale prawda to że Jezus NAPRAWDĘ istnieje i on jest żywym Bogiem, nie jest fikcją ani bajką. Świat powoli będzie schodzić na psy, już to robi. Jak napisane jest o tych iluminatach. No dobrze. ale to sprawka GRZECHU. i będzie jeszcze gorzej . Jezus niebawem przyjdzie na świat i to jest to co ludzie powinny wiedzeć i powinni się upamiętać.

 • Romantyk

  Myślę sobie, że dyskusja na tym blogu jest nawet ciekawsza niż sama treść od autora. Ja po prostu z tą tematyką dosyć dobrze się już zaznajomiłem. Dobrze porozmawiać z paroma osobami, które dysponują zdolnościami krasomówczymi i oderwać się czasem od bełkotu pod filmami na YT.

  Artykuł całkiem ciekawy, tylko brakuje mi tutaj, powiązania z banksterami, unifikacją rządów [która już się dzieje], wywoływaniem duchów, halloween jeśli dobrze napisałem. To wszystko sprawia, że do naszego Słowiańskiego, świata napływa zachodni laicyzm. Teraz ciężko w towarzystwie jest podnieść rękę i powiedzieć, „ja czytam pismo święte”. Tutaj nawiązując do relacji ustrój polityczny – satanizm, Hitler i Stalin siłą próbowali ludźmi rządzić. Iluminaci powolnie, ale metodycznie postępują by narzucić pętelki na szyje.
  Brakuje mi też puenty czyli „największą sztuczka szatana jest sprawienie by ludzie myśleli, że go nie ma”.

 • Weronika

  chciałabym zwrócić uwagę na tytuł artykułu. dlaczego miesza Pan pojęcie „religia” z iluminatami i satanizmem?

 • Robert

  Moim zdaniem nie ma tu żadnego błędu.
  Słowo religia używane jest do prawdziwej religii jak i do fałszywej. Na pewno nie jest to żadne święte słowo.
  Iluminaci są organizacją społeczną, którą chcą zamienić w religie. Ich wierzenie przejęte są od masonów i religii starożytnych, które wielbiły wielu bożków.
  Za bożkami stoi szatan z demonami.
  Czyli jest to typowy satanizm.

  Nie bardzo rozumiem co tutaj mieszam ?
  Proszę sprecyzować.

 • Anna

  Witam was.
  Obecnym tematem również jestem zainteresowana,ponieważ już teraz nawet ciężko jest nie widzieć tego co się dzieje.
  Gdzieś przez nasze media już przeplata się ten temat,ale myślę,że polska jest pod zbyt wielkim naciskiem i oczywiście jako jedynym krajem jesteśmy mniej zdominowani przez ELITĘ niż inni.Np Niemcy: prostytucja,znaki iluminatów w kościołach,imigranci,którzy sieją zamęt pośród ludźmi oraz robią dług państwa tak jak inni obywatele – są źle traktowani bo tak bardzo posuneliśmy się z chęcią posiadania do przodu,że bije nas po oczach gdy ,,ciemnoskóry,, ma więcej od nas.
  Pieniądze niestety rządzą nami,światem,wszystkim-ale nie zapominajmy,że to tylko nic nie warty papierek bez którego,nie potrafimy przeżyć -i uważam,że to oni nas tego nauczyli.
  Zaczynając od TV,radiu itp kończąc na kontroli umysłu,znęcania się nad ludźmi pokazywania nam kto jest górą a kto dołem nauczyli nas znieczulicy.Bo czy jako szanowany człowiek podejdziesz do bezdomnego podasz mu rękę i zapytasz się czy może potrzebuje pomocy?Nie.Nie zrobisz tego bo cię na to nie stać,a jak już cie stać to masy milion innych pseudo wydatków jak kromka chleba dla potrzebującego.
  To przez ILUMINATI dzieci w afryce głodują,nie muszę szukać tak daleko owszem..bo w naszym kraju również.
  Religia?jakimi byśmy byli my Polacy teraz ludźmi gdyby nie wiara?Wiecie ,że to jedyny problem,który stoi im na drodze do przejęcia władzy?nie zapomnij,że tak długo jak Bóg jest w Tobie ,i nie ważne czy jest urojony czy nie-to twoja sprawa,ale tak długo pozostajemy ludźmi i nie stajemy się zwierzętami,które chcą z nas zrobić. Pracujemy za marne grosze owszem..ale jesteśmy tu w domu!
  czy byłeś kiedyś za granicą?pomieszkać trochę?
  ja byłam..i dopiero teray wiem co oznacza dla mnie mój dom,bo pieniądze w obecnym świetle powoli stają się nic nie warte ..a ludzie? ludzie przez to wszystko obrócili się od siebie nie podając jeden drugiemu ręki,
  człowiek stworzył straszne rzeczy,tylko po to by móc zawładnąć innym człowiekiem np pieniądze w postaci kredytu>>> zaciągasz się i spłacasz dług,którego nigdy nie spłacisz,..żeby tylko mieć i to więcej i więcej.wiecie co będzie jak się skończy ropa? tragedia bo bez tego nawet jedzenia nie ma a będzie zbyt późno żeby ratować naturę bo będzie zbyt zniszczona.Tragedia a boli mnie sam fakt,że jesteśmy znieczuleni na to i nikt o tym głośno nie mówi!

 • Robert

  Bardzo dobre Anno, głębokie, szczere i prawdziwe…

 • Magda

  Cóż, może i Jackson wrzucił do internetu parę słów prawdy..ale co z tego, skoro internet jest kontrolowany przez illuminatów którzy mogliby usunąć stamtąd ten plik zanim ktokolwiek inny by go przeczytał.. prziecieź wszyscy wiemy że oni nie chca żebyśmy znali prawdę i zapobiegają temu. ;)

 • Robert

  Teoretycznie jest to możliwe, ale takie nagranie czy książka pdf rozeszłaby się wirusowo. Momentalnie powstałoby tysiące kopii.
  W takiej sytuacji iluminaci są za słabi, aby zatrzymać taki proces.

  Tutaj zdecydowanie Jackson mógł więcej zrobić. Chyba, że tak jak pisałem chroni swoje dzieci.

 • kasia

  Natrafilam przypadkiem na Twoja strone i jestem pod wrazeniem. Masz racje, u nas w Polsce ICH zbytnio nie widac ale we Wloszech gdzie czesto jestem to istna plaga. Tam zycie i smierc ludzi nalezy do nich i co gorsze osiagneli juz tak silna pozycje duchowa i wladze (patrz: tez bezposredni kontakt z ich Panem), ze potrafia czynic okrucienstwa. Szkoda mi Wlochow, bo pamietam ich sprzed lat kiedy krolowala u nich niemal tylko niewinna suma sumarum lokalna mafia. Pozdrowienia dla wszystkich wiernych czytelnikow z florenckiego salonu iluminatow :-)

 • Robert

  Powiem szczerze, że nie znam spraw Iluminatów we Włoszech.
  Zaskoczyłaś mnie ich zaawansowaną działalnością w tym rejonie.
  Fajnie byłoby Kasiu gdybyś napisała coś więcej na temat sytuacji we Włoszech.

 • kasia

  Wlosi mieli i maja wciaz bardzo wielkie powiazania ze Stanami Zjednoczonymi, i nie tylko. Moje doswiaczenia lacza sie bezposrednio z Florencja, ale podejrzewam, ze to tylko wierzcholek gory lodowej.
  Tam dzieja sie dosc dziwne rzeczy, o ktorych wolalabym sie nie rozpisywac. W tej kwestii warto przyjrzec sie slynnemu domowi mody z podwojnym G w logo (polecam fotki z pokazu damskiej kolekcji jesien-zima 2013/14 do poszukania w internecie – wspomnie, ze stylistka podczas jej tworzenia byla w zaawansowanej ciazy). Nie bez przypadku wloska prezentacja najnowszego bestselleru Browna „Inferno” (ktorego akcja dzieje sie tez we Florencji) odbyla sie we florenckim ratuszu Palazzo Vecchio. Warto wspomniec tez o katastrofie statku wycieczkowego Concordia (Zgoda) u wybrzezy toskanskiej wyspy Giglio (Irys – symbol Florencji, wyspa nalezaca w przeszlosci bezposrednio do Republiki Florenckiej) …ecc.ecc.

 • Łukasz

  oki… miałem nie pisać ale co tam… naciągane historyjki i tyle. dla chcącego można znaleźć symbole satanistyczne i pentagramy na każdym zdjęciu. mieszane są tutaj pojęcia religijne z naszymi trendami, które sami tworzymy. piosenkarze i celebryci są znani i lubiani bo sami ich słuchamy i oglądamy a nie dlatego że strzelają symbolami satanistycznymi na prawo i lewo. co do USA… najwięcej sprzedaje się tam nie żadna Rihanna czy Eminem… tylko muzyka gospel!!!! no chyba że tam też na koncertach w kościołach strzelają „króliczkami” z reki :)… miejmy trochę zdrowego rozsądku i nie mieszajmy pojęć i subkultury z jakimiś sekciarskimi gadżetami. Bójmy się Islamu w Europie a nie pajaców na scenie

 • Tylko, że te pajace świadomie czy nie świadomie przekazują na koncertach czy teledyskach typowo okultystyczne znaki i symbole.
  Później młodzież ich kopiuje nieświadomie akceptując świat, którzy stworzyli.
  Jeżeli ktoś to akceptuje, to jego sprawa. Ale wiele osób robi to nieświadomie, dlatego piszę o tym.

  To nie ja mieszam religie z muzyką.
  Popatrz dokładnie, rozglądnij się…

  Taka postawa, którą prezentujesz jest akceptacją na ich przemyt satanizmu.

  Jeżeli muzyka nie ma nic wspólnego z satanizmem, to dlaczego kopiują od nich symbole ?
  Są na tyle kreatywni, że mogą sami wymyślić własne.

  Muzyka gospel mnie nie interesuje i kościoły.
  Skąd masz takie dane że gospel najlepiej sprzedaje się ?
  Propaganda ?

 • Łukasz

  dane ze statystyk z amerykańskiego rynku :) powszechna wiedza z internetu. poza tym, to że strzelę króliczka na koncercie Metalliki nie znaczy, że co rano zjadam na śniadanie małe dziecko. to że ktoś wygląda jak wygląda czy gra taką a nie inna muzykę nie znaczy, że propaguje satanistyczne treści. taka np Sepulutra… dla przeciętnego Polaka synowie diabła. dlaczego? bo wyglądają i grają ostra muzykę. tylko że ci sataniści tak naprawdę w swoich utworach przeciwstawiają się wojnom i ludzkiej głupocie. organizują koncerty gdzie zamiast biletu trzeba przynieść kilogram żywności i rozdają je biednym. i czy to propagowani satanizmu? wszędzie mamy oznaki satanizmu. a w kościele? pedofilia przepych i maskowanie ludzkich słabości. co mi po kazaniu księdza, który z ambony głosi o życiu w czystości a sam ma dwójkę dzieci? niestety żyjemy w czasach gdzie wartości zostały zmarginalizowane… uwaga… właśnie przez tych którzy je głoszą! nie ma autorytetów, nie ma wartości, które mogłyby się przeciwstawić wszędobylskiemu luzowi. niestety właśnie głównie przez internet, który służy teraz do kontaktu między nami wszystko się zmieniło. nie trzeba wychodzić z domu żeby z kimś porozmawiać, coś kupić czy gdzieś być. dzisiaj dzieciaki nie szaleją na placach zabaw czy trzepakach. dzisiaj siedzą przed monitorem do nocy. takie czasy. człowiek z natury jest zły i leniwy i tutaj Machiavelli już wiele setek lat temu miał rację. a co do symboli to na czym polega przemyt satanizmu? strzelam króliczkami na prawo i lewo… i co z tego? to że lubię ostra muzykę, że mam koszulkę z czaszką, czy coś w tym stylu nie znaczy,że jestem zły, że to właśnie te symbole wpływają na moje życie. troszkę to naciągane. tak na marginesie… niejaki Trynkiewicz o którym tak się trąbiło jest powszechnie znany jako pedofil… ale nigdzie nie wyczytasz, że także jest homoseksualistą! dlaczego? bo to niepoprawnie politycznie. jak ścięto brytyjskiemu żołnierzowi głowę w centrum Londynu to nie mówiono że zrobili to islamiści. dlaczego? bo to niepoprawnie politycznie. tutaj jest problem, że nie wypada nazywać już rzeczy po imieniu. napisz mi proszę co w takim razie ze mną jest nie tak, że lubię muzykę ostrą, mam koszulkę z czaszkami, gram w brutalne gry, oglądam horrory? z drugiej strony… poczytaj sobie pierwsze lepsze portale, pooglądaj obojętnie jakie informacje… i co?… same mordy, gwałty, głód itd. wszędzie jesteśmy zalewani negatywnymi informacjami. a to czy ktoś ułoży ręce tak czy siak nie ma nic do tego. zresztą w dzisiejszym świecie główne założenia Iluminatów to mrzonka… niewykonalne marzenia i tyle. i tak jak już pisałem wcześniej… szukamy ukrytych symboli a otwarcie Europa jest Islamizowana. co o tym sądzisz? to ważne bo w Islamie za poruszanie takich tematów już oddzielono by nam głowy od reszty ciała. pozdrawiam… najnormalniejszy na świecie Łukasz :)

 • Dzisiejszy satanizm ten sprzedawany na koncertach nie ma nic wspólnego ze zjadaniem dzieci, piciem krwi kota itd.
  Teraz robią to bardziej inteligentniej.

  Oczywiście, zgadzam się z Tobą muzyka nie równa się satanizmowi. Każdy zespół jest inny i samemu należy decydować co goście prezentują.

  Wiele religii nie ma nic wspólnego z Bogiem o czym staram się przekazać na swoich blogach.

  Również masz rację co do poprawności politycznej. Polityka jest wielkim dużym mafijnym przekrętem.

  Sam musisz zdecydować czy koszulki, gry, filmy, znaki satanistyczne, które na koncertach pokazujesz mają wpływ na Ciebie czy nie. To jest Twoja decyzją co z tym zrobić.
  Natomiast dzisiaj satanizm ma całkiem inną barwę niż kiedyś.
  Na swoich blogach próbuję zmienić definicje tego słowa. Ponieważ kojarzy się tylko z mszami cmentarnymi, grupą na czarno ubranych metalowców, niszczeniem Biblii itd.

  To jest stary wyświechtany model.

  Dzisiaj satanizm, to ukryte symbole religii starożytnych w grach, filmach, muzyce czy sztuce. Niewinne pokazanie rogatki jest świadomym czy nieświadomym akceptowaniem tych rytuałów.
  W jaki sposób ?
  Jeszcze nie dawno nikt nie wiedział o homoseksualistach, dzisiaj nie wolno ich krytykować chociaż wszyscy wierzący w Boga nie powinni tego nurtu akceptować. Bóg w Biblii porównuje homoseksualistów czy lezbinizm do pijaków, bałwochwalców itd.

  Za niedługo będziemy akceptować wychowanie dzieci przez takie pary.

  Ten przykład obrazuje jak szybko akceptujemy „niewinne” trendy światowe.
  Pisze o nowej definicji satanizmu, ponieważ możemy śmiało nazwać, że nurt jakim jest homoseksualizm pochodzi od szatana. Bóg wyraźnie go potępia. Możemy wnioskować, że został wdrożony przez szatana, dlatego śmiało jest to satanizm.

  Według Biblii za homoseksualizm odpowiedzialne są demony, które zmieniają człowieka w odmienną płeć.

  Akceptowanie niewinnie wyglądających znaków, wierzeń, nurtów, muzyki jest powolną drogą do satanizmu. Indoktrynacja trwa latami, ale jest bardzo skuteczna.

  Tutaj widzę Łukasz niebezpieczeństwo, dlatego o tym piszę.
  To co robisz jest niewinne, ale Twoje akceptowanie świata satanistycznego jest powolnym krokiem w tym kierunku. Osobiście tego nie zauważysz.

  Jakie ma konsekwencje wejście w ten świat ?
  W tej książce jest jeden dział na ten temat – http://brzozasklep.pl/wiedzaszokuje/kto-rzadzi-swiatem-bog-czy-szatan

 • Kamil

  Wypowiadając się w sposób myślę naturalny w Wierzęw jednego Boga napiszę tak Bóg jest Dobry te wymyślenie pentagramu o ile się nie mylę na Banknocie Amerykańskim wzięło siępo prostu z tego że ktoś rozwodził się nad tematem Boga i szatana po prostu spostrzegł w świecie że ludzie łatwiej wierzą w złe rzeczy myśląc że jest to dobre w świecie kręcącym się w okół pieniądza i stworzył takie coś po to by pokazać że ludzie z łatwością wpadają w sidła zła łatwiej tam się trafia i z tąd łatwiej się wierzy w satanizm magia ?? Bóg jest magią wybrali zło bo jest łatwiejsze po prostu chcą swoimi wyobrażonymi planami dotrzeć do władzy po to bo łatwiej i m w to wierzyć żeby czynić dobro trzeba posiadać wiarę siłę zaparcie w wierze a także szacunek do bliźniego bo pytam czy siłą jest krzywdzić ludzi czy zdobyć się na wybaczenie w najgorszej wyrządzonej krzywdy zło jest złe straszne etc. A dobro jest przyjemne a przede wszystkim naturalne więc Bóg jest od zawsze a ludzie trwający zmuszający się do wierze w kłamstwo ciągle szukając w tym prawdy to jest głupota prawda jest jedna co najwyżej znajdziesz fałszywą prawdę jeśli sie by do tego oczywiście przekonać całym sobą co jest tak czy inaczej kłamstwem
  Mam 16 lat więc proszę o wyrażanie swoich opinii szanuję każde zdanie choć niekoniecznie muszę się z nim zgadzać.
  Kamil G.

 • Czytam ten komentarz w nocy i chyba jestem trochę zmęczony, ponieważ nie rozumiem puenty.
  Piszesz Kamil oczywiste rzeczy, ale nie wiem czego się utrzepić, aby wejść w Twój tok myślenia.
  Napisz, proszę jeszcze raz swoją myśl :)

 • Teresa

  Witam Zgadzam się we wszystkim z Robertem . Natomiast uważam że Adama filozofia jest tylko filozofią i to błędną. Pana Boga ani nią nie przechytrzysz ani kupisz ani nie oszukasz . Jesli wiesz coś mądrego to tylko z łaski Jego . Na Sądzie Ostatecznym Twój sarkazm i filozofia na nic Ci się nie przy dadzą. Pozdrawiam

 • Klaudia

  Robercie! Rewelacyjny tekst. Rzeczywiście jest tak, jak piszesz. Pokazujesz prawdę i mam nadzieję, że niektórym otwierasz oczy. Bardzo dobrze że o tym piszesz w taki ciekawy i wyczerpujący sposób. Z jakimikolwiek sektami nie ma żartów i musimy się im przeciwstawiać i działać. Bóg wygra a my musimy jemu w tym pomóc! Trzymaj się i powodzenia.

 • Dzięki Klaudio za miłe słowa :)

 • ewa

  dopiero po przeczytaniu tekstu zobaczyłam „drugie dno” teledysku Katy Perry do piosenki Dark Horse, której słuchałam czytając… tam roi się od wszelkiego rodzaju symboli

 • Tak, kolejna gwiazdeczka.
  Mam kilkunastoletniego syna, który co chwile przekazuje mi „gwiazdy” afiszujące się z symbolami satanistycznymi.

  Jest tego pełno.

 • Przemo

  Witam wszystkich chciałbym Robercie żebyś wypowiedział się trochę o wyjściu z ciała tak zwane oobe ja kiedyś się w to przez bardzo krótki okres czasu bawiłem i raz miałem sen jak kobieta której nie widziałem mówiła mi żebym wyszedł z ciała że to jest bardzo dobre odmieni to moje życie mówiła to bardzo dobrym i ciepłym głosem ja jej odpowiadałem że nie chcę bo nie jestem na to gotowy ona cały czas nalegała i podnosiła ton głosu na końcu zaczęła wrzeszczeć na mnie i mówiła że mnie zabije i takie tam bzdury potem tak jak by sen się urwał i już widziałem swoje ciało jak leży na łóżku spanikowałem po chwili nie wiedząc jak wróciłem do ciała otworzyłem oczy to przed nimi widziałem piramide i znak słońca na której była twarz i myśle że to był rodzaj próy opętania mnie przez demony i ludzie w to nie powinni się bawić tak samo jak w magie horoskopy czy czakry sorki że w taki byle jaki sposób to napisałem bez ładu bez składu ale zmęczony już jestem a ty Robercie co o tym myślisz

 • Przemo, zapraszam Cię do ściągnięcia bezpłatnej książki – „Kto rządzi światem Bóg czy człowiek ?” – http://brzozasklep.pl/wiedzaszokuje/kto-rzadzi-swiatem-bog-czy-szatan
  Tam jest rozdział – „Demony i wróżki”.

  Wiele Ci wyjaśni.

  Co myślę na ten temat ?
  Wszedłeś w świat demonów.
  To nie jest zabawa.
  Będą Cię dręczyć w snach i na jawie.
  Dotknąłeś materii do której nie powinien zbliżać się żaden człowiek. Tak samo jak do horoskopów, wróżek, znachorów, uzdrawiaczy, jogi, czakrów, wschodnich sztuk walki i całego tego demonicznego dziadaństwa.

  Teraz czeka Cię walka.
  Pozostała Ci modlitwa do Boga i nie możesz dać się złamać, czyli wystraszyć.
  Przestaną Cię straszyć kiedy będziesz twardy.
  Bez Boga nie da rady. Nie odczepią się.

  Jakby co pisz do mnie na e-maila.

 • Przemo

  Witaj Robercie ostatnio poznałem w pracy kolegę który też się nawrócił i dał mi parę wskazówek jak postępować zaczełem się szczerzę modlić do Boga i czuję że to mi zaczyna pomagać ale i tak mam czasami taki lęk i nie pokój ale cały czas z tym walczę jeszcze nie tak dawno jak słyszałem słowo Bóg to dostawałem szału o Bibli już nie wspominając a z tym wejściem w świat demonów nie chciałem wejść specjalnie po prostu w tedy kiedy się tym interesowałem nie wiedziałem że to jest demoniczne wierzyłem w to co było napisane w internecie na ten temat że to jest pozytywne najgorsze w tym wszystkim jest to coraz więcej ludzi w to wierzy i zaczyna się w to bawić

 • Tak teraz czeka Cię walka, one nie odpuszczą.
  Ale naciski będą słabnąć jeżeli wytrwasz.
  Tylko modlitwa Ci pomoże i zrozumienie Biblii.

  Wiele ludzi opętanych mniej czy bardziej nie daje rady.
  Nie szukają pomocy u Boga i kończy się to tragicznie.

  Jeżeli masz ochotę, mógłbyś opisać, jak wszedłeś w świat demonów ?
  Wiele ludzi klika w ten artykuł w internecie.
  Zapewne opowieść osoby, która przez to przeszła, dałaby światło i zrozumienie tematu.

  Jeżeli jesteś w stanie to opisz swój przypadek.

 • Przemo

  Do mnie zainteresowanie okultystyką przyszło samo tak narodziło się to w głowie nie wytłumacze w jaki sposób ale na pewno przez siły nieczyste zaczełęm czytać bardzo dużo o oobe medytacji odblokowaniu czakr i innych dzisiaj dla mnie już bzdur zaczełem słuchać magicznej muzyki która była pomocna przy wychodzeniu z ciała zaczełem wierzyć w tak zwaną nową erę czyli new age zaczełem się przez bardzo krótki okres czasu modlić do róznego rodzaju duchów któe ponoć był dobre i zsyłały wymodlone rzeczy najczęściej się to odnosiło tylko do rzeczy materlianych i własnie po pewnym czasie bardzo krótkim zdarzyło mi się to co opisałem wyżej to zło próbowało mnie opętać i ciągnie się to do teraz kilka dni temu miałem dziwny sen demoniczny że próbowały mi zrobić krzywdę ja cały czas biegłem ręce miałem złożone do modlitwy i modliłem się do Boga żeby mnie ratował stamtąd i co kilkadziesiąt minut budziłem się i miałem bardzo dziwne uczucie dokładnie nie umiem tego opisać ale było to demoniczne ja tak na prawdę zaczełem się modlić dopiero od kilku dni ale robię to szczerze biblie dzisiaj przeczytałem 1 raz ewangelie św:Jana wcześniej też podejmowałem próby modlitwy sam jak byłęm w domu to miałem uczucie jak by ktoś mnie z tego powodu wyśmiewał i wstydziłem się modlić teraz jak się modlę czuję zmianę w samym sobie ale też zaczełem mówić o tym co mnie boli wcześniej to na takiej stronie lub forum to osobie bym nawet nie napisał zdania co mi dolega bo bym się po prostu wstydził tego modlitwa bardzo mi pomaga i ostrzegam wszystkich którzy chcą wierzyć w jakieś dziwne religie czy praktyki medytacji wychodzenia z ciała to jest czyste zło pod przykrywką nowego lepszego świata gdzie każdy ma stać się człowiekiem oświeconym czyli tak na prawdę iluminatą żołnierzem szatana ale to jest moje zdanie nie każdy musi je podzielać jak macie jeszcze jakieś rady albo chcecie opisać swoje przeżycia to piszcie śmiało i wszystkich serdecznie pozdrawiam

 • black

  Przemo dziękuje,że to napisałeś tutaj bo właśnie chciałam robić podobnie jak Ty..
  Robert dziwie się,że skoro ostrzegasz ludzi przed złem to illuminaci jeszcze nie usunęli Ci tej strony :)

 • kasia

  Problem w tym, ze z reguly osoby ktore zblizaja sie do new age i innych podobnych pojec sa wrazliwsze niz przecietni ludzie co czyni ich w pewnym sensie bezbronnymi i podatnymi na wszelkie wplywy. Sama n.p. cwicze joge bo pomaga mi na problemy z kregoslupem a w trakcie sesji nie mysle o czakrach itp. tylko o Bogu. Zdaje sobie sprawe, ze to trudny temat i nie kazdy jest na tyle silny w swej wierze, aby nie dal sie poniesc w zlym kierunku. W zyciu mialam kilka dosc bliskich spotkan ze zlem i wtedy pomogla mi zarliwa modlitwa. Mysle, ze to jedyny skuteczny sposob a najgorszy to postawa oderwanej od wiary walki, ktora jest z gory skazana na porazke. Zycze wszystkim silnej wiary.

 • Przemo

  black illuminaci też nie są w stanie zabić czy zniszczyć każdego jeżeli wierzysz w Boga i modlisz się do niego to on będzie cię mieć pod swoją opieką on też jest bardzo potężny tylko ty musisz uwierzyć w jego potęgę bo gdyby tak nie było to dzisiaj nie siedział byś na tej stronie bo na świecie istniało by tylko zło czyli wojny obozy śmierci i obozy pracy a ty byś nie miał żadnych praw tylko byś był zwykłym gojem jak my wszyscy ich się nie trzeba bać tylko walczyć z nimi i z organizacjami takimi jak masoneria ale to jest tylko moje zdanie

 • black

  a co myślicie na temat loży wolnomularskich ( loża masońska) ? Czy to jest czczenie szatana?

 • Przemo

  masoneria i illuminaci mają bardzo wiele wspólnego ze sobą
  jak wstępujesz do masonerii to musisz oddać duszę diabłu masoni oficjalnie mówią że to jest ich tylko symbol ale nie jest prawdziwy ale to jest kłamstwo człowiek nie musi wierzyć w żadną religie czy to islam czy chrześcijaństwo bo wszystko co stworzył człowiek jest od szatana wystarczy że w niego wierzysz i wykonujesz w dniu codziennym przykazania Boże.Dobrze że ludzie zdają sobie sprawę z zagrożenia ale illuminatów nie da się pokonać trzeba się nawrócić i żyć według jego wskazówek to jest sprawdzian czy jesteśmy godni dostąpić jego królestwa a szatan każe tych ludzi co się nie nawrócili na na niego a nie tych co z nim walczą.pozdrawiam

 • black

  A czy po wstąpieniu do masonerii ma się pieniądze i sławę jak to większość osób mówi ?

 • Masoneria czy iluminaci mają pełno głupców, którzy liczą na pieniądze od nich.
  To nie tak funkcjonuje.
  To oni dobierają sobie ludzi, których promują.
  Piosenkarzy, sportowców, polityków, naukowców itd.

  To dlatego mamy obecnie tyle ludzi z pierwszych stron prawie każdej gazety, którzy mówią w podobnym tonie. A społeczeństwo ufa tym sprzedawczykom.

  Osoby chcące być sponsorowane muszą się czymś wyróżniać.
  Opluć i sponiewierać Boga, chrześcijaństwo.
  To są najlepsze i najszybsze tematy, w których będziesz zauważony(a).

  Czy warto ?
  To już każdy sam musi sobie odpowiedzieć.

 • black

  Panie Robercie, a czy myśli Pan, że w Polsce mamy iluminatów? Podobno już piosenkarze stosują znaki iluminatów w piosenkach, ale czy to prawda, trudno powiedzieć.

 • Na pewno Nergal przekazuje znaki satanistyczne w teledyskach, Doda dała kiedyś koncert pełen satanizmu w telewizji.
  Ale czy integrują się z Iluminatami ?
  Nie wiem.

  Kuba Wojewódzki lubi robić „rogatke”.
  Jego poglądy, które wyjawia w swoim show są wyraźnie satanistyczne.

  Widać satanizm w czymś co można nazwać sztuką.
  Czyli okładki płyt z okiem horusa, koncerty głównie TVN mają scenerię przedstawiającą znaki. Najczęściej jest to element oka.

  Widzę nasze gwiazdy pokazujące znak rogacza.
  Czy robią to świadomie ?
  Nie wiem.

  Jeżeli inspirują się zachodem, to widać wyraźnie w ich ubiorze czy teledyskach.

  Natomiast zdecydowanie nie słychać tego w słowach piosenek.
  W USA idą na całość i słowa są chwalące to wszystko co jest przeciwne Bogu, a więc: homoseksualizm, lezbinizm, słowa obrażające chrześcijan i Boga czy Chrystusa.

  Jeżeli używam słowa „satanizm”, to mam na myśli zachowanie skierowane w pośredni czy bezpośredni sposób, przeciwko Bogu.

 • Mateusz

  Mam takie pytanie czemu tak bardzo skupił się pan nad samym popem rapem itp a przykładów z rocka czy metalu niema , dosłownie nic oprócz tego że nie można wszystkich zw z rockiem i metalem wrzucić do jednego worka [tych używających rogatej dłoni]
  A co do masonów i iluminatów , twierdzi pan że trzeba się nawracać . OK ale sama wiara chrześcijańska/juda./islam nie jest wcale lepsza od nich, tyle że w tym przypadku to jest po prostu lepiej zakamuflowane. Kto dał prawo księdzu do rozgrzeszania??? Co ma znaczyć stolica piotrowa [ odwrócone krzyże] ??? To takie moje „główne” zauważenie niezgodności bo zauważyłem ich o wiele więcej.
  To co pan mówił o chodzeniu na cmentarz w nocy to się nazywają energie , zauważył pan np. wygłupi się pan na swoją nie korzyść w dość licznym towarzystwie jak uszy zaczynają piec i robi się gorąco ,albo dośw. z jedzeniem /kryształkami lodu nad jedną partią myślimy dobrze przez ok 120 sek. dziennie , a drugą wyzywamy i obrzucamy „mięsem” [tylko w myślach nie nagłos] przez ok 1 max 2 tyg druga bardzo szybko się psuje , a na przykładzie lodu kryształki robią się coraz „brzydsze”.
  Mam dopiero 16,5 lat , rodzice wychowali mnie w „wolności” [nie mam narzuconej wiary] i to są takie przemyślenia.

 • Przemo

  Tylko że nikt tutaj nie mówi o kościele tylko o wierze a to są 2 różne rzeczy kościół to manipulator mas który wpaja im swoją ideologie żadna religia nie jest dobra.Najlepsze co jest to wiara i gorliwa modlitwa w domu i czytanie biblii do kościoła chodzić nie musisz żeby zostać rozgrzeszonym każdy człowiek Jezusa ma w sobie i tylko on ma w sobie moc rozgrzeszania a nie żaden ksiądz lub egzorcysta który ponoć potrafi wypędzać złe duchy bo to jest satanizm. Pamiętaj że w wszystko co jest stworzone przez człowieka pochodzi od szatana tak jak wspominałeś o tej stolicy Piotrowej.Pamiętaj jedno Jezus zawsze cię wysłucha i zawsze ci pomoże a kościół każe tak myślieć tobie jak on tego chce bo jak będziesz inny to będziesz be

 • Zgadzam się nie można wrzucić wszystkich do jednego worka, ale będzie co raz trudniej znaleźć zespół grający ciężką muzykę czy rocka, który nie połknął mody satanizmu.

  Ja też kiedyś słuchałem ciężkich brzmień, jak na przykład Metallice. I nie widzę tam nikogo, kto by szedł swoją drogą.

  Ja bardzo dokładnie odróżniam wiarę od religii. Nie stawiam tutaj znaku równości.
  Wiele jest fałszywych religii, dlatego należy samemu dbać o swoją wiarę, aby wiedzieć kto mówi prawdę.

 • artur

  oswieceni juz dawno przejeli wladze ,panowie r&r swoimi bankami kontroluja usa i eu ,media mowia ich jezykiem ,mysle ze watykan rowniez jest zdominowany przez massonow .zyjemy wlasnie w czasach matrixu ,tylko milosc do siebie ,ludzi ,boga i do tej planety jest prawdziwa reszta jest iluzja… nie oceniam boga ,lucyfera bo np kazdy z nich moze byc dobry .skad wiemy czy lucyfer nie kieruje armia archaniolow w niebie ? kto powiedzial ze jest tym zlym kosciol ? tak samo jakim to zlym byl judasz ponewaz poswiecil sie za swojego pana …ale nie jak piotr ktory zaparl sie nauczyciela .lub m/magdalena ktora usunieto z listy apostolow . swiat to nieskonczona energia ,kochajac ta planete i ludzi odbieraz pozytywna energie z ziemi z kosmosu i taka sama przekazujesz dalej , zla energia jest mocniejsza ale trwa krotko i nie poradzi bezgranicznej energi milosci dlatego milujac blizniego jak siebie samego ,mozemy stanac do walki z elita ,systemem ,banka …

 • artur

  gdybysmy pewnego dnia umowili sie wszyscy ze idziemy do bankow wyciagnac nasze pieniadze to ciekaw jestem jakie miny mieli by panowie r&r haha ,a latwiejszym bylo by zeby nie brac pozyczek w bankach ,bo czasem jak slucham ze mam super dom czy samochod ,to nasuwa sie pytanie ,to nie ty masz tylko oni ,dopoki masz zdrowie i dobra prace to dajesz rade splacac i pracujac po 12 godz ale jak cos pojdzie inaczej to czar iluzji pryska ,tak ze wbrew pozora nie trzeba az tak wiele zeby troche pokrzyzowac plany ztw elicie .ciekawi mnie jezeli zrobic by mapke tej ich potegi masonskiej to raczej w azji poza japonia nie sa darzeni raczej sympatia ,podobnie jak ta cieplejsza ameryka . natomiast zastanawia mnie sytuacja rosji i putina po ktorej stronie barykady stoja eh

 • Putin prowadzi raczej niezależną politykę.
  Współpracuje tam gdzie jest jego interes.
  Na pewno nie jest bezmyślnym trybikiem w maszynerii finansjery, ponieważ opracowuje nowy system monetarny.
  Ma przygotowaną nową walutę – rubel złoty.

 • Nie wiem skąd czerpiesz info na temat Bogu czy szatanie, ale przedstawiasz jakieś wymyślone historie.

  1 – Teza, że lucyfer kieruje armią aniołów pochodzi od….masonów.

  2 – Judasz był złym człowiekiem, okradał Chrystusa i apostołów z darów jakie otrzymywali od ludzi. Paweł natomiast wyrzekł się Chrystusa, ale od razu zrozumiał swój grzech i mocno pracował nad udowodnieniem Bogu, że jest po Jego stronie.
  A co zrobił Judasz ?
  Powiesił się ?
  Więc gdzie jego skrucha ?

  3 – Maria Magdalena apostołem ?
  Skąd masz tę wiedzę z biblii satanistycznej ?

  Masz zdrowe widzenie świata, ale po co łączysz to wszystko w jakąś wymyśloną energie ?
  Tak robią ateiści.
  Zamiast o Bogu mówią o energii, której kompletnie nie można zbadać.
  Od wiary w energie i temu podobne rzeczy do satanizmu czyli między innymi wiary masonów i iluminatów jest bardzo krótka droga.

  Tu ich krytykujesz, a w innym miejscu propagujesz ich wierzenia.

 • artur

  Robert oczywiscie ze jestem przeciw massonom i ich systemowi tak jak i przeciw satanista ale nie powinienes a raczej kosciol nie powinien patrzyc na pewne sprawy ze to jest czarne a tamto biale ,poniewaz tak naprawde jest tym wszystkim wiele szarosci . Wierze w Boga i Jezusa tylko kim ja jestem zeby osadzac teraz ludzi ktorzy zyli 2000 lat temu nie wiem czy Judasz byl zly ? moze byl najbardziej zaufanym apostolem i dlatego dostal tak niewdzieczna role .Odnosnie tego czy sie powiesil ,to skad my mamy to niby wiedziec ,bo ktos tak napisal ? to przyklad takiego np samolotu smolenskiego czy wiez w Nowym Yorku gdzie teorii na ten temat jest kilka a wydarzylo sie to dopiero kilka lat temu.Tym bardziej ciezko jest potepiac czy wychwalac poszczegolne postacie z przed 2 tys lat .Wiem ze dlatego nazywamy to wiara ,ale co innego wierzyc w Swieta Trojce a co innego w kazdy fragment ew i sytuacje ktore w tych czasach mialy tam miejsce . ps zeby nie bylo, to nie mam zadnych zlych intencji tylko patrze moze troche z innego punktu widzenia na to wszystko

 • artur

  jeszcze temat energii to kazdy moze miec wlasne zdanie .ja uwazam ze Bog ktory stworzyl wszechswiat jest wlasnie ta cudowna niepojeta energia ktora przenika kosmos, planety ,galaktyki i nasza ziemie . czym wiecej jest tej milosci czy pozytywnej energii tym jestesmy lepsi dla nas samych ,dla innych ludzi czy mieszkajacych na naszej plaecie zwierzat ,czym mniej bedziemy zanieczyszczac to nasza ziemie tym bardziej ona bedzie dla nas owocowala Niestety R&r specjalnie niszcza ta planete zrzucajac na ziemie ciezkie metale ,puszczajac wirusy i choroby .Stalismy sie ich niewolnikami pracujemy od rana do nocy pon to zeby na koncu miesiaca nie kupic dziecku zabawki lub znowu w tym roku nie wyjechac na wakacje ,ba nawet jak mamy mozliwosci finansowe to nie jedziemy bo moze to nie spodoba sie szefowi ,systemowi …czesto wpadamy w depresie wyzywamy sie na bliskich w domu ,uaktywniajac ta diabelska energie ktora kieruje system illuminatow .Kto ma czas i sily na modlitwe lub medytacje to moze czuc sie w jakims stopniu wolnym czlowiekiem .niestety nasze dzieci po przyjeciu prawie zabojczych szczepionek nastepnie kieruja pierwsze kroki do nowego systemu illuminatych . posrednio przez przeczkola i szkole staja sie ich czescia ,wraz z nakazami i zakazami w tych instytucjach ,gdzie brakuje spontanicznosi ,troche luzu i szczerego usmiechu .z tej maszyny jestesmy gotowi juz jako pelni systemowcy podiac prace walczac tam miedzy soba o uscisk reki szefa ktory i tak ma nas gleboko gzies .dlatego trzeba od czasu oposcic ta pedzaca karuzele i stanac obok, zblizajac sie Do Boga i czerpiac z niego ta nieskonczona moc boza lub jak ktos woli pozytywna energie …i nie dac sie tym wszystkim ludzia banku ,dyrektora poteznych koncernow ,firm ,klamliwym politykom i uwaznie obserwowac ludzi w czerwonych i czarnych sutannach bo niestety wielu z nich nosi pod krzyzem w sercu szatana .

 • Artur, ja nie prezentuje opinii żadnego kościoła, tylko swoje opinie.
  Masz bardzo dobre intencje, ale faktycznie trudno nam będzie rozmawiać, ponieważ nie wierzysz, że Biblia pochodzi od Boga.

  Jestem w stanie przekonać każdą osobę otwartego umysłu, ale na podstawie Biblii.

  Idąc Twoim tokiem myślenia, to na jakiej podstawie wybierasz co jest dobre, a co złe ?
  Jeżeli nie masz podstaw na których opierasz swoją wiarę, to każdą informacje powinieneś uważać za kłamstwo. Łatwo wtedy można Tobą manipulować.

  Zwróć na to uwagę.

 • Oczywiście Artur, każda ma prawo mieć swoje zdanie.
  Ty piszesz co nie podoba Ci się w moich poglądach, ja piszę o Twoich poglądach.

  Myślę, że prowadzimy rozmowę na wysokim poziomie :)

  Tak, zgadzam się z Twoimi rozważaniami, ale wbrew pozorom, nawet w tym świecie można żyć z poczuciem szczęścia.
  To, że świat w koło nas jest czarny, to nie znaczy, że my mamy poddać się temu obrazowi.
  To Ty kreujesz swoje życie.
  Można zbudować fajny krąg przyjaciół-rodziny, z którą budujesz lepszy świat.
  To jest trudne, ale realne.
  Nie mam tutaj na myśli świat w skali globalnej, bo to jest niemożliwe, ale świat w skali Twojego życia.

 • artur

  Robercie zgadzam sie z tym co napisales w 100 % oczywiscie ze jest to realne i wspaniale miec oparcie w rodzinie i przjacielach ,mozna a nawet trzeba tworzyc ten swiat z naszymi bliskimi ale mozna rowniez starac sie przekazywac to innym osoba . Napisales co uwazam za dobre i zle ? dla mnie dobro to kiedy wokol mnie widze szczesliwych usmiechnietych ludzi i nie wazne jaka reprezentuja wiare ale jaka posiadaja dusze , dobro to wolnosc ,swiat bez nakazow i zakazow dlugo by pisac .zlo to pieniadz ,system ludzie dazacy do wladzy za kazda cene ,zlo to rowniez obojetnosc wobedz innych potrzebujacych pomocy …mozna dlugo pisac mysle ze wiesz o co chodzi … czesto o tym kim jestes decyduje ktos inny za Ciebie juz od wczesnego dziecinstwa ,rodzina otoczenie i wiele roznych czynnikow ,wazne zeby na swojej drodze do pedzacego z toba w roli kierowcy autobusu ,zatrzymywac sie na wlasciwych przystankach zabierajac do niego odpowiednie osoby … pozdrawiam !

 • Ron

  na ile on „Ma przygotowaną” a na ile oni mają Putina z „przygotowaną” ?

 • adam

  „o tym kim jestes decyduje ktos inny za Ciebie juz od wczesnego dziecinstwa ” – coraz bardziej jestem przekonany, że NIE ktoś inny i że zadecydował jeszcze wcześniej………… o swoim losie ………….. :-)

  Takie…….. przeraźliwie odważne dusze…….

 • Moim zdaniem w wielu sprawach Putin broni się przed finansjerą.
  Oczywiście, że działa z nimi w spółce, choćby rozbiór Ukrainy.
  Ale również dużo pieniędzy traci na obronę rubla przed kapitałem spekulacyjnym.
  Widzi zagrożenie i dawno zrozumiał, że w systemie gdzie rządzi finansjera tylko wojsko mu pozostaje.
  Dlatego to kraje BRICS będą tworzyć przeciwwagę dla systemu finansjery.

 • Paweł thc

  Masakra jak to czytam!!!, jesteście oszołomy i tyle jedna mafia która trzyma na wszystkim łape to WATYKAN i katoliccy chierarchowie SIC! (usunięte – admin) ja wierze w JAH i nic tego nie zmieni a wy pilnujcie lepiej tych kościelnych pedofili!!!!!!

 • Paweł, uspokój się i dokładnie przeczytaj jaki nurt reprezentujemy.
  Najpierw myśl, a później wyrzucaj armaty.

 • Przemo

  Paweł nikt tutaj nie reprezentuje Kościoła ani lichwy Watykańskiej a tak jak już mówimy o wierze to proponuję odstawić używki też miałem z tym problem i uważałem bakę za całe moje życie roślina która może mnie przybliżyć do Boga teraz przejrzałem na oczy i uważam że to jedne wielkie gówno bo można cieszyć się z życia bez używek razem z Bogiem

 • Paweł thc

  Hm a czy waszym zdaniem do bycia szczęśliwym na tym świecie potrzebna jest wiara w jakiegokolwiek boga?
  Mi się wydaje że religia i bóg potrzebna jest ludziom słąbym i nie świadomym którzy nie potrafią powiedzieć sobie że sami do wszystkiego doszli a nie zawdzieczaja zdrowie jakiejś niewidzialnej postaci a całe zło na świecie jeżeli bóg istnieje to jest chyba sadystą…

 • Tylko, że Bóg nie jest odpowiedzialny za zło świata.
  Każdy ma wolną wolę do czynienia dobra i zła.
  Jeżeli pan X zabije kogoś z premedytacją, to obwinisz za to Boga ?

  Uważam, całkowicie odwrotnie Paweł, to życie bez Boga jest może nie słabostką, a dużym ryzykiem.
  Bóg pozostawił wiele śladów po sobie.
  myślisz, że zdolności człowieka ewoluowały przez wieki i od małpy staliśmy się inteligentnym osobnikiem ?
  Wierzysz, że życie na ziemi powstało od wybuchu ?
  Popatrz na piękne widoki natury, roślinność, krajobrazy.
  To wszystko powstało z przypadku ?

  Myślę, że sporo ludzi, którzy nie wierzą w Boga, są podatni na działanie takich ruchów jak new age. Jakikolwiek ruch nie zbadam, to paprają się wywyższaniem jakiś dziwnych bożków, mają rytuały. Zwariowani ludzi.

  I w takie dziwactwa wierzy coraz więcej ateistów, wiernych również.
  Do tych doktryn przekonywani są powoli i niewinnie jak np.: joga z filozofią buddyjską.
  Buddyzm to czysty okultyzm.

 • Przemo

  Pawle powiem ci jeszcze inaczej bo mówisz że tyle jest zła na świecie a Bóg jest dobry to czemu tego nie zmieni on pozostawił ludziom wolna wole i każdy ma prawo wybrać jaką drogą chcę podążać ludzie się nauczyli zwalać winę albo na Boga albo na szatana a nie patrząc na samych siebie pamiętajmy że szatan tylko kusi ludzi do czynienia wbrew prawu Bożemu to przez nas samych są wojny gwałty przemoc w rodzinie bo nie potrafimy oprzeć się pokusą i przyjąć najprostrzego prawa na ziemi czyli 10 przykazań bożych gdyby każdy człowiek go przestrzegał nie było by wojen gwałtów i nie musiało by się wypełniać proroctwo bo nastąpił by raj na ziemi ale to jest tylko moje zdanie z którym możesz się nie zgadzać

 • anonim

  Jak może pan wypowiadać się w imieniu Boga?

 • Czy pytanie zadałeś do mnie ?
  Jeżeli tak to sprecyzuj.

 • adam

  anonimie, to proste: bo do tego między innymi został stworzony! Tak jak Ty do zadania tego pytania :-)

  Czyżbym ja do tej odpowiedzi?

 • Darek

  Sorry, ale nie moge nie skomentowac tych plytkich mysli.
  Jak Robert napisal juz wczesniej, Bog stworzyl ludzi w edenie. Dal im swieze powietrze, czysta wode i wszystko co bylo im potrzebne do zycia na ziemi i byciu szczesliwym.
  Jeden z wczesniejszych stworzen zaczal zazdroscic Bogu tego, ze ludzie mu tyle zawdzieczaja i sam chcial byc dla nich (b)ogiem. Biblia wyraznie mowi ze, grzech zawsze zaczyna sie od mysli i zeby je od razu odrzucac.
  Stworzenie to jednak mysl pielegnowalo do momentu gdy przerodzila sie w konkretny plan. Pierwsze klamstwo swiata to” Bedziecie jak Bog, jesli zjecie owoc z tego drzewa” Poprzez nieposlusznosc wobec Boga i posluchanie sie klamstwa tego stworzenia, ludzie opowiedzieli sie, (Adam i Ewa),po jego stronie. Wtedy istota ta zostala nazwana szatanem, czyli klamca.
  Zostala zlikwidowana doskonalosc, ludzie stali sie smiertelni i przynajmniej na jakis krotki czas, szatan osiagnal swoj cel. Jest teraz bogiem tego swiata. Tag nazwal to tez Jezus. Nie powiedzialby tak, gdyby szatan nim nie byl. Ludzie sie klaniaja, spelniaja jego wole, bo szatan jest bogiem tego swiata. Do momentu az minie czas kwestii spornej bo oczywiscie Bog mogl go od razu zlikwidowac. Ale Bog nigdy nie dziala nerwowo. Szatan wystawil suwerennosc Boga na probe i powiedzial mu ze ludzie beda sobie sami rzadzic o wiele lepiej. Bog dal czas na to, zeby sie okazalo jak bardzo szatan sie myli. Wiec pytanie…Czy jesli chcesz wychowac swoje dzieci na dobrych ludzi, stwarzasz im warunki do zycia a oni sie opowiedza przeciwko tobie i w zyciu im sie nie powiedzie. Czy bedzie to twoja wina, czy powiesz ze ty tego chciales???
  To wlasnie to typowe plytkie myslenie wiekszosci ludzi. Tez tych, ktorzy mowia gdzie byl Bog gdy na wojnie gina moj syn. Ale to nie Bog sie od ludzi odwrucil. To ludzie poszli za szatanem ktory klamstwem i oszustwem ich omamil. To co sie dzieje to tylko skutki tego wszystkiego.
  Pozdrawiam, Darek.

 • Piotrekk

  iluminaci wg. mnie sami sobie zaprzeczaja,bo wiadomo co to jest deizm-wiara ze bog stworzyl ziemie i juz sie nie interesuje tym co ludzie z nia robia.patrzac na to co sie dzieje mozna odniesc takie wrazenie,ale to nieprawda czlowiek popelnil grzech i narazie na ziemi rzadzi diabel ze swoja swita dlatego sa wojny,choroby,klotnie itp.ale jednak sa dobrzy ludzie na tym swiecie ,co znaczy ze jednak Bog pomaga ludziom ,bysmy dawno byli w piekle gdyby tak nie bylo,zostalismy stworzeni na jego obraz wiec chyba my jestesmy Bogiem,bo stworzyl nas na swoje podobienstwo a my durni szukamy go w niebie ,a on przeciez jest w kazdym z nas.dowod Jezus byl czlowiekiem doskonalym dlatego stal sie Bogiem.pomyslmy jak swiat by wygladal gdyby wszyscy byli tacy jak Jezus,to bylby raj,bo cala ziemia miala byc naszym rajem,a tez wiekszosc szuka gdzie na ziemi byl biblijny raj.po drugie ateizm-ateista nie wierzy w nic,ma tam jakis swoj kodeks moralny wg.ktorego postepuje,ale nie wierzy w nic ,tao jak iluminaci maja przekonac ateiste ,aby wierzyl w diabla,to sie przeciez wyklucza . jak to mowia kij ma dwa konce jest dobro i zlo.wierze w Boga nie w szatana,ale wiem ,ze on istnieje,jak szatanista moze wykluczac to ze Bog nie istnieje.oj biedne beda ich dusze.nie jestem jechowa.jestem katolikiem ,ale nie jakims mocherem czytalem kilka razy juz biblie i za kazdym razem cos nowego rozumie,bo wiadomo,ze czasem tam jest napisane tak ze ciezko zrozumiec o co chodzi.dlatego biedne sa dusze tych ,ktorzy odwrocili sie od Boga i w chwili smierci nie beda Go blagac o przebaczenie,bo jest przepowiedziane ze szatan przegra ,a wtedy bedzie istnial na drugiej ziemi raj ktory mial byc teraz i bedzie tylko dobro,a ci ktorzy uwierzyli szatanowi beda z nim,bo on sie wkurza ,bo wie ze przegra,dlatego jak najwiecej ludzi chce zgubic,musi przeciez kogos dreczyc i straszyc przez cala wiecznosc.przeciez szatanista nie bedzie tak jak mysli ,ze na rowni z demonem.to ci co pojda za Bogiem,beda z nim na rowni.rospisalem sie ale takie sa moje przemyslenia,moze ktos uzna to za glupoty,ale zobaczcie sami .zlo jest realne ,ono istnieje i zwroccie uwage ze dobro tez jest realne

 • Iluminaci nie przekonują nikogo do szatana.
  Oni o tym nie mówią.
  Przekonują ludzi, by kopiowali ich zachowania, stosowali te same znaki, mieli te same poglądy czyli np. akceptowali lub byli homoseksualistami, nosili przy sobie „jakieś” znaki – symbole, wypowiadali się ciepło o globalizmie itd.

  Moja córka chodziła do szkoły średniej w USA.
  Tam pojawił się nurt zwany – iluminaci.
  Tak jak kiedyś byli hipisi, tak dzisiaj są iluminaci.
  Młodzi noszą koszulki z ich wizerunkami, używają ich znaków czyli akceptują cały ruch.
  Oni nie wiedzą, że używają znaki i wierzenia wzięte z religii starożytnych, które były dziełem szatana.

  Wydaje mi się, że Twoje myślenie jest prawidłowe.
  Różnimy się w szczegółach a może w doktrynach.

 • Minka

  Ha! Ha! Ha! To w takim razie jestem ciekawa, kto z Ku Kux Klanu pozwolił Jacksonowi stworzyć taki utwór jak „Black or white”? :D Skoro faktycznie byłoby tak jak mówisz, taki utwór nie miałby w ogóle racji bytu. :D
  Zastanawia mnie też to, w którym miejscu Jackson rozwala trzy szóstki, bo jakoś nie jestem w stanie ich dojrzeć. Czy ktoś mnie oświeci?
  Widzę tylko, jak rozwala KKK Rules i swastykę na szybie auta, ale to nic nadzwyczajnego, że Jackson walczył z organizacją KKK. Nie odpowiadała ona jego poglądom, o czym chyba każdy wie. Trudno, żeby jakiemukolwiek czarnemu człowiekowi odpowiadały rasistowskie ugrupowania.

 • Minka

  Trudno też, by komukolwiek z KKK odpowiadali czarnoskórzy artyści :D Gdyby faktycznie było, jak mówisz, żaden czarnoskóry artysta nie miałby racji bytu :D Taki Michael Jackson czy Rihanna byliby wrzucani do krematorium, gdyby Ku Kux Klan panował nad światem i nikt z takich ludzi kariery by nie zrobił. Chyba że jako palacze w Treblince :P

 • DARIUS

  Hey Minka.

  Jest pewna logika w tym co piszesz, jednak trzeba wziasc pod uwage mozliwosc ze Jackson mowil prawde gdy oznajmial ze chca go zabic i ze boi sie o swoje zycie.
  Jest pewien schemat dzialania tych ludzi. Nazwijmy ich satanistami bo faktycznie nimi sa. Pamietasz kilka lat temu, Pan Kahn, wtedy szef banku swiatowego nagle zostal oskarzony o gwalt. Potem sie okazalo ze kobieta klamala ale jego kariera byla juz na dnie.
  Pan Lepper: Podobna historia z gorszym efektem i nie wierze w samobojstwo.
  Jackson-owi rowniez chciano przypiac latke zboczenca dziwnym trafem od momentu kiedy sie odizolowal od satanistow w showbiznesie. Fakt ze zyl jeszcze tyle lat byl mozliwy tylko dla tego ze nie wychodzil z domu. Ale po prostu sie bal. Zalatwili go w koncu przez jedyna osobe ktorej ufal. Widze jasno harmonogram dzialania tego zamkietego kregu. Jesli chodzi o kkk to tak, zgadzam sie z toba.
  Czy jednak nie jest mozliwe ze kkk jest jedna z wielu organizacji ktore maja za zadanie szerzyc nienawisc i przemoc? W swoich dzialaniach skupieni na czarnoskorych, ale jednak cos zlego dla wszytkich. Czasami sobie mysle ze to dobrze ze czlowiek nie wie i nie widzi wszystkiego tak jak BOG. Ale jestem pewien ze zyjemy w swiecie zaklamanym i satanskim. Caly swiat jest w mocy niegodziwca cytat z Biblii i Szatan powiedzial Jezusowi ze da mu wszystkie krolewstwa za jeden poklon. Jezus nie odpowiedzial mu slowami, jak to,przeciez to nie twoje.

  Pozdrawiam Minka, Darek

 • 1 -Jackson w pewnym momencie kariery walczył z nimi. Stąd ten teledysk i jego wypowiedzi o obudzeniu się.
  Problemem nie jest wyprodukowanie teledysku, tylko jego publikowanie.
  Dlatego nie musiał pytać się nikogo o zgodę.

  2 – Jakiego ku klux klanu ?
  Iluminaci to nie bajka dla dzieci.

  3 – A jak myślisz dlaczego wpakowali go w aferę pedofilską ?

  4 – Poszukaj sobie teledysk na youtube.

  5 – Masz złe dane.
  Im nie przeszkadzają czarni.
  Użyją każdej osoby do promocji swoich planów.

 • wloczykij

  witam serdecznie interesuje sie tematem illuminati i mam mieszane uczucia bo np w satanistycznych usa bardziej szanuje sie czlowieka niz w rodzimej zielonej wyspie czy bogobojnych krajach arabskich. Poza tym zlo spelnia swoja funkcje przeciwwagi dla dobra takze zlo jest potrzebne inaczej ludzie rozmnozyliby sie do zbyt duzej liczby geometrycznie. Tak jak w przyrodzie musza byc drapiezniki i roslinozercy. Jeszcze raz powtarzam ZLO JEST POTRZEBNE jako naturalna selekcja slabszych i glupich. Oszusci wyzyskuja idiotow. Kapitalizm wyzyskuje ale napedza gospodarke. Co do Boga to strasznie dziwnie stworzyl on swiat bo surowce naturalne i klimat generalnie podarowal krajom ateistycznym. Wszyscy korzystamy ze zlych ateistycznych produktow niemieckich amerykanskich chinskich japonskich czy ropy i gazu rosyjskiego. Pan Robert Brzoza rowniez napycha kabze okultystom. Kupujac produkty vw procter and gamble google apple microsoft bankowe i wiele innych. Dlaczego Bog dal sie uzaleznic krajom bogobojnym od ateistycznych. Wracajac to Jan Pawel 2 rowniez prawdopodobnie sluzyl szatanowi i mamonie. Jest na to kilka dowodow. Znaki szostki, czule spotkania z Bushami, Clintonami, Zydami , calowanie koranu, odwrocone krzyze, satanistyczny poglad ze bog jest w kzdym czlowieku, wyswiecanie wlasnego pomnika, krycie okultystow i pedofili. W Watykanie jest wmurowany znak Stotizio di capricorno czyli znak przesilenia zimowego, zwyciestwa ciemnosci. Kard. Dziwisz poswiecil golgote beskidow pelna masonskich symboli. Kard. Nycz sprofanowal kosciol pokazem mody Zienia geja i satanisty. Wyglada na to ze w Kk mamy do czynienia z koniem trojanskim i kultem mamony zamiast Boga na wysokich szczeblach. Muzycy w tym tepe dzidy jak Rihanna czy Spears to tylko maskotki.

 • USA jest jednym z najbardziej zakłamanych krajów po względem politycznym i ekonomicznym, więc nie wiem na czym polega szacunek według Ciebie.
  Chyba, że mówisz o szacunku na poziomie sąsiedztwa.

  Bóg stworzył perfekcyjnie świat, a to jakim jest obecnie, to jest wina ludzi.
  Każdy ma wolną wolę, więc nie rozumiem dlaczego Boga winisz za ten świat ?

  To, że kupujemy produkty różnych korporacji, to nie jest nasza wina. Nie widzę sensu porzucenia wszystkiego i mieszkania w ziemiankach.
  Znacznie więcej osiągniemy budując świadomość i zdrową ekonomie, dzięki temu za jakiś czas korporacje zostaną zastąpione polskimi firmami.
  Nie w każdej branży, ale uważam, że wiele polskich produktów będzie przewyższać jakością i ceną korporacyjny monopol.

 • wloczykij

  moj brat ktory jest programista google nie wierzy w spisek mowi ze w tej korporacji pracuja inteligentni wspaniali ludzie i ze to bedzie w przyszlosci najpotezniejsza firma. zgoda bo co im da sledzenie mojego mejla. W nwo jest pewna sprzecznosc bo zmniejszenie liczby ludzi do np 1 miliarda spowoduje drastycze spadki przychodow i depozytow w bankach mniej kupujacych produkty mniej ogladaczy zmanipulowanej tv mniej taniej sily roboczej i zarazem mniej wykwalifikowanej sily roboczej itd oni sa bogaci bo nas jest duzo inaczej mieliby pusty pieniadz jak marka niemiecka przed wojna i sami sobie strzeliliby w piete Poza tym Putin nie cierpi Amerykanow i brata sie z poteznymi Chinczykami i Iranem. Wierze ze demony potrafia opetac ale na tym koniec i nie trzeba sie im poddawac. Shiva Vishnu Kali a nawet Lucyfer od wiekow wyznawane w Indiach Malezji Chinach w buddyzmie i hinduizmie i jakos im sie mimo to zyje. Demony i szatan karmia sie ludzkim strachem i zlem jak w Ghost Adventures.

 • 1 – Spytaj się brata na czym polega pozycjonowanie stron www.
  Tutaj jest smycz czy pętla założona na małe i średnie firmy przez Google.
  Wiemy, że Google jest korporacją, które działają poza konkurencją. Korporacje są narzędziem wielkiej polityki. To znamy z praktyki.

  Wystarczy, że Google zaostrzy metody pozycjonowania i nastąpi wiele bankructw firm zajmujących się pozycjonowaniem.
  Myk jest taki, że Google w bardzo łatwy sposób mogło poradzić sobie z czarnym pozycjonowaniem.
  Tutaj to opisałem – http://robertbrzoza.pl/alarm-google-zaatakuje

  2 – Tak, zmniejszenie populacji to mniej klientów. tylko, że im nie chodzi o pieniądze. Tego mają pod dostatkiem. W ich władaniu jest emitent dolara – FED.
  Ich celem jest podporządkowanie społeczeństwa. Małą grupę zawsze łatwiej kontrolować, niż większą.
  Popatrz na ten fakt ich oczami. Kontrola ma działać w innym systemie, niż obecnie.

  dobrze myślisz.

 • Iluminatom wgl nie chodzi o pieniądze , sławę czy miejsce w całej polityce tylko o wybijanie ludności w sposób kolejnego ludobójstwa takie jak zrobił Hitler tylko że to są cwane mordy i robią to niezauważalnie na pierwszy rzut oka dla nas . Budują w naszej podświadomości swoje gniazdo którę piętnuję właśnię po przez idee typu że bez pieniędzy zycia nie ma , w muzyce teraz nie ma juz przekazu jest tylko i wyłącznie lans bogactwo piękno i tak dalej . To są wyznawcy szatana ich umysł podlega szatanowi a szatan ma jedno na celu własnie zniszczyć ludzkość coś co stworzył Bóg . hymm w sumie duzo mogłabym na ten tam pisać tylko dodam wam jeszcze że sami musimy odnaleść sie w swiecie wszystko jest zakłamane koscioły telewizja a nawet kosmos jest duzo ważnych wiadomości o kotrych nic nie wiemy póki sami nie dowiemy sie prawdy a co do biblji to nawet tam zostało zmienione imie jezusa na Isusa

 • Norbert

  Swiat (europa) przed nastaniem masonow i iliminatow zyla w prawdziwej ciemnosci, zacofaniu, zbrodnia gonila zbrodnie, Watykan wiodl prym bezapelacyjny. Religia chrzescijanska i islam , gdyz obie silne religie opieraja sie na tej samej bibli, starym testamencie, mialy i maja niestety ogromny zgubny wplyw na ludzkosc. Iluminatom zawdzieczamy naprawde wiele. Powszechne szkolnictwo, kobiety uzyskaja prawa na rowni z mezczyznami. Przed tem mozna bylo kobiete legalnie poniewierac i nawet ostatecznie bezkarnie zabic! Temat jest bardzo rozlegly i mozna przwadzic dysputy tygodniami. Czy religia chrzescijanska naprawde jest taka dobra, jak probuje sie tu wykazac na forum? Czyz nie ujawnia sie co dzien co wyprawia sam kler? Jak wiele rzeczy jest utajnianych i falszowanych. Wydaje mi sie, a nawet jestem pewien ze zagrozenie jest calkiem gdzie indziej. Wiekszosc religii powoduje wiele zamieszania. I dokladnie te same zarzuty przeciwko iluminatom, mozna postawic czolowym religiom na swiecie. Gdy czytam wasze i innych oskarzenia, to widze niestety to wszystko odwrotnie. W waszej opinii Iluminaci sa zli, a watykan i katolicyzm, czy inne odlamy chrezscijankie sa dobre pod niebiosa. A Budda? Mahomet? Krishna? Czy tylko Jezus ma monopol na prawde??? Na poczatku gdy dowiedzialem sie o Iluminatach, uleglem sugestii swiata ze to sekta, satanisci, mafia, wlasnie na kazdym kroku widze jak atakuje sie Iluminatow i Masonow, podobnie jak Zydow i murzynow, nawet w podstawowce w szkole o wolnomularzach, czyli polskich iluminatach mowiono z lekka niechecia. Od lat nabieralem przekonania, ze Masoni to niebezpieczna tajna organizacja. Ale jak zaczalem szukac wiecej informacji samemu, to sie okazuje prawda calkiem inna. Iluminaci, sa ludzmi wierzacymi w Boga, ale mozna spotkac tez grupy iluminatow ateistyczne, szczegolnie we Francji. Poczatkowo ilumicami byli bardzo bogobojnymi ludzmi, gleboko wierzacymi w Boga i Jezusa. Nawet twierdza, ze Jezus jest jednym z iluminatow!!! Latwo jest oskarzac na podstwie tego co mozna ogladac w telewizji, ale prawda jest nieco glebiej ukryta. Ludzie! Tak po jednej jak i podrugiej stronie. Nie ulegajcie masowej propagandzie. Bo pieniadz rzadzi swiatem.

 • Norbert

  Robert jest bardzo aktywnym komentatorem, stara sie prowadzic swoja strone. Ale nie moge sie z nim zgodzic w wielu miejscach, za duzo by pisac o tym teraz. Jedno mnie uderza, ze jest bardzo stronniczy. Po prostu bardzo relijnym czlowiekiem jest. Ale jak bardzo nie wiem. Bo pisac to jedno, a zyc edlug tego to drugie. Boli mnie to ze nawet nie wie kto to jest ateista i miesza tych ludzi z czym sie da. Ja sam jestem ateista. Ateista przez duze A. Wiem co wiem i czego nie wiem. Jezeli bede uprawial jakies obrzedy, czy wierzyl w cos, co pchodzi z jakiejkolwiek religii, nie moge byc jednoczesnie ateista. Przykro mi! Czyje sie dotkniety. Uwazam sie za czklowieka oswieconego. Wolnego od religii, zabobonow i przesadow. Nie wierze tez slepo nauce, jesli nie ma silnych podstaw. Czyli w mysl poruszanych ideologii mozna by mnie posadzic ze jestem iluminatem! Kto wie? Watykan przez setki lat trzymal miliony ludzi w ciemnosci! Zdala od wiedzy. Nawet posiadanie i czytanie biblii bylo zakazane! Pomijajac fakt, ze ludzie nie potrafili czytac i pisac, oprocz kleru! To jest dopiero silna, bezwgladna organizacja narzucajaca swoje wyssane z palca poglady, bo nawet nie maja pokrycia w samej Bibli! paradox! Moze czas na odrobine swiatla?

 • 1 – Islam nie opiera się na Biblii, a na talmudzie i Biblii.
  To jest potężna różnica.

  2 – Norbert, dlaczego dajesz znak równości pomiędzy chrześcijanami, a katolikami.
  Katolicyzm to Biblia i zasady ludzkie, natomiast prawdziwy chrześcijanizm to tylko Biblia, bez żadnej ingerencji człowieka.
  Zresztą Biblia pisze wyraźnie, że nic nie można dodać do praw Bożych. Zamknęły się one na ostatnim uczniu Chrystusa.

  3 – Piszesz, że większość religii powoduje zamieszanie. W 100% się z tobą zgadzam.
  Zasadnicze pytanie brzmi: czy Chrystus zakład jakąkolwiek religie ?
  Jeżeli ktoś powie „tak”, to znaczy, że nie zna Biblii.

  4 – Tu z iluminatami to nieźle pojechałeś.
  Przeczytaj sobie kto założył tę organizację, a następnie jakie cele miała i ma ta organizacja.
  Jeżeli dalej będziesz twierdził, że iluminaci to wyznawcy Boga, to znaczy, że Twoim celem jest ich propagowanie.

 • 1 – oj nie. Nie mieszam ateistów z czym się da.
  Szanuje wybór każdego człowieka, ale krytykuje ateizm.
  Tak samo jak szanuję homoseksualistów, ale krytykuje homoseksualizm.

  2 – Piszesz:
  „Uwazam sie za czklowieka oswieconego. Wolnego od religii, zabobonow i przesadow. Nie wierze tez slepo nauce, jesli nie ma silnych podstaw.”

  Tak samo jak ja, tylko z tym oświeconym bym nie przesadzał, bo ten termin już dawno kupili masoni czy ich przedłużenie iluminaci.

  Norbert myślę, że mamy wiele wspólnych poglądów. Jedynym Twoim błędem jest utożsamianie chrześcijan z daną religią.
  Ja jestem Chrześcijaninem, ale nie utożsamiam się z żadną religią, ponieważ wprowadziły zasady sprzeczne z Biblią.

  Namawiam Cię do nie popierania iluminatów czy jakichkolwiek oświeconych. Poczytaj ich statut, program, postudiuj życiorysy tych ludzi.
  Oni reprezentują czysty satanizm.

 • Kilka luźnych uwag:

  1) film jest do obejrzenia a nie oglądnięcia

  2) już „na starcie” widzę sprzeczności:
  2a) „jeżeli wszyscy połączą swoje pieniądze, wpływy, mogą przejąć władzę nad światem”
  otóż znając nawet pobieżnie naturę ludzką możemy być pewni, że jeśli mają pieniądze
  i wpływy to jest tylko kwestią czasu kiedy się pobiją i skoczą sobie do gardeł w walce o władzę,
  a czym ich więcej tym pewniejsza anarchia. Taka jest natura ludzka, historia dawała i daje temu dowody.

  2b) „deizm czyli wiara w Boga jako stworzyciela” i za chwilkę „ateizm czyli całkowite odejście od Boga” i
  „przyjęcie wierzeń w szatana jako prawdziwego boga”. No tu już komentarz jest zbędny, może jedynie sugestia co do schizofrenii?
  Pomijam już fakt że jeśli się głosi konsekwentny ateizm to o żadnych bogach nie ma mowy.

 • Co to ma być?

  Skoro w 2 drugim kroku jesteś ateistą i nie wierzysz w boga, to jak w 3 kroku możesz uwierzyć w wroga boga?

  Jeżeli tak serio jet to to jest to samo jak te wszystkie religie. Mają wielką władzę, wpływy ale są zbyt głupi na coś poważniejszego.

 • What’s up to every body, it’s my first pay
  a visit of this blog; this webpage consists of amazing and actually good material in support of readers.

 • I am not a Host of this blog… but please join us. Welcome! Join our debate and discussion on important people’s matter. I’m afraid you have to know some Polish to understand what we have to say and I’m sure you know some of it.

 • Małgorzata

  Im bardziej poznaję świat i rozumiem zależności, tym mniej dziwią mnie różne grupy działające ponad przeciętnością.
  Niewątpliwie światu potrzebny jest porządek, póki co panuje totalny bałagan. Jak go ustanowić, kiedy ludzie sami nie wiedzą czego chcą?

 • adam

  kiedy jeszcze bardziej poznasz świat i zrozumiesz dalej ukryte zależności, zaczniesz odczuwać co tak naprawdę jest potrzebne. I na pewno nie jest to porządek :-)
  Może, w takim razie dobre jest to, że ludzie nie wiedzą?

 • malgorzata

  A wy wierzycie w”Boga-stworce”,gadajacego werza i”niebo po smierci?
  a ktore”niebo”macie na mysli?!z ukl.slonecznego czy dalej…?wierzycie tez w”rogatego diabla”co to niby”madry niczym Bog tylko zazdrosny,wiec w swej”madrosci”buntuje sie-a drugi madry:”Bog”ma niezly ubaw tworzac jakies plytkie plany i nazywa je”zbawienie”.Bog w swej”MILOSCI” zsyla potopy,plagi,karze za grzechy a swego syna wysyla na meke…o tak,milosierny to on jest:)
  Zwolenniczka Paleo-Seti.

 • malgorzata

  poprawka:
  mialo byc”gadajacego weza”(Raj);

 • Małgorzato, nie myślę Cię do niczego przekonywać.
  Tu potrzebna jest wiara.
  Ale tylko jedna uwaga.
  To jest wszystko poukładane w całość. Wiem, że tego nie dostrzegasz, ale zachęcam Cię do dobrej woli.
  Skąd wiesz czy jeżeli nie poznasz tego wszystkiego, to nie doznasz prawdziwego szczęścia ?
  Może i górnolotne słowo, ale każdy człowiek do tego zmierza.

 • Żaneta

  Chcialabym z miejsca przeproscic pana Darka ktory wypowiadal sie na poczatku, za to, ze bezczelnie skopiowalam sobie jego wypowiedz i wkleilam ja swoim fb :) no po prostu panie Darku wyjąl mi pan z ust wlasnie to o co mi chodzilo i wlasnie to co chcialam zawsze ubrac w slowa ale nie potrafilam. Świete slowa

 • Żaneta

  powiem wam ze normalnie otworzyliście mi oczy! wcześniej tak na prawdę miałam gdzieś jakie bajki oglądają moje dzieci (no bo przecież to tylko bajki) ale po przeczytaniu tego tutaj i tez po przekopaniu internetów stwierdziłam, ze to jednak nie są bzdury wyssane z palca! Jestem wierząca ale nie chodzę do kościoła. Kościół nie jest mi do niczego potrzebny uważam ze to banda kretynów. Wiara mi wystarcza. ale jak ochronić dzieci? wszędzie widzę te paskudne lalki z monster haigh czy jak im tam i zafascynowane nimi dzieciaki. Z jednej strony to tylko zabawka ale jednak… Świat schodzi na psy to wiadomo, ilumy wszędzie pchają swoje łapy a tak nawiasem- co z ebolą? Coś mi się obiło że w ebole tez maja swój wkład.. Pozdrawiam admina, bardzo mądry człowiek :)

 • Przemo

  Żaneta jako że jesteś rodzicem to twoim obowiązkiem jest wychować dobrze swoje dzieci więc najlepiej zastąp jej te satanistyczne gówna innymi normalnymi bajkami nie będzie to proste bo dzieci będą się pewnie burzyć ale moim zdaniem jest to ważne a co do eboli to wszystko pod kontrolą ilumów

 • Żaneta

  nie nie.. moje dzieci są jeszcze za male na takie bajki jak te monsterki np :) chcialam wiedziec na przyszlosc bo u mojej siostry to ogladaja i lalki tez maja. Moje jak na razie maja na topie swinke peppe, myszke miki, mate cos o gadajacym psie. A co do tej eboli- co jak ja wypuszcza na caly swiat? przeciez to idealny morderca i juz sie z deczka poroznosil..

 • Cieszę się, że choć trochę pomagamy :)
  Co do eboli, to jak najbardziej możliwy jest scenariusz wymordowania części ludzi.
  Przecież wypuścili go w Gwinei i Nigerii, czyli w krajach nieprzygotowanych na masową umieralność.
  Zresztą w USA pierwszy przypadek zanotowali w Nowym Jorku.
  Powinni gościa odizolować, a on chodził sobie wśród ludzi.
  Dlaczego ?
  Bo nie mieli procedur, jak postępować z przypadkami eboli.
  Naiwne i śmieszne wytłumaczenie.

 • Żaneta

  ejjjj.. runął mi przez ciebie teraz świat! Cale życie wierzyłam w czyściec i co teraz?? to jak ze Świętym Mikołajem. Wychodzi na to ze naopowiadali mi historii, zbudowałam sobie swoja wizje świata, a teraz bum szaka laka okazuje sie ze sciema i tyle? yhy yhy ladne rzeczy

 • Adam, Twoje wypowiedzi usunąłem.
  Powiedziałem Ci, że szerzysz masoński satanizm, a Ty nawet nie zareagowałeś na moje słowa.
  Jeżeli dalej będziesz wypowiadał swoje masońskie teorie, to zostaniesz całkowicie zablokowany.

 • natalia

  Dzień dobry.
  Trochę mam dziwne uczucia pisząc na pańskiej stronie. Czytałam prawie wszystkie komentarze wiążące się do tego wątku. I doszłam do wniosku ze tez powinnam tu dodać coś nad czym się zastanawiam od dobrych paru dni. A wiec trafił mi się jeszcze w czasie szkolnym jakiś dziwny sen. Siedziałam na podłodze w swoim pokoju i na moje zdziwienie oglądałam jakaś teczkę. Jakbym się nią tak jakoś bawiłam. Po chwili na coś nacisnęłam i usłyszałam muzykę jakby z heavy metalu. Jakoś się tak zdziwiłam i pokazałam to swojej mamie która leżała na drugim łóżku już chcąc spać. No nic kazała mi to od razu wyłączyć i się pójść położyć spać. Zrobiłam co kazała. Położyłam to coś już wyłączonego pod swoje biurko kolo łózka i położyłam się by zasnąć. Wreszcie zamknęłam oczy. Chwile potem usłyszałam ta sama piosenkę ale o wiele głośniejsza. Zszokowana się odwróciłam w to miejsce by zobaczyć co się stało. To coś się tam trzepało a po sekundzie jakby poleciało szybko w stronę ściany po przeciwnej stronie jakby się rozbijając. Muzyka była wszędzie. Wtedy zobaczyłam jakaś taka postać. Była bez twarzy i ubioru. Jedynie miała formę człowieka oraz była cala czarna. Trzymała ona tą teczkę na jakby jakimś sznurku. Ta teczka się wirowała na nim. Jakby iluzjonista trzymak woj zegarek. Tylko on trzymak teczek z której wydostawała się ta piosenka. Widziałam to ze swojego łózka. Gdy postawiłam stopę na ziemi. To coś jakby mnie poczuło i od razu zaczęło się przysuwać. Od razu zaczęłam to odpychać .Gdy już mnie jakby dotknęło obudziłam się. Był to dla mnie wielki szok. Chciałam krzyknąć i zawołać naturalnie swoja mamę..ale po prostu miałam coś co jakby pożarło mój głos. Po chwili złapałam się szybko za ręce do modlitwy i ciągłe powtarzałam. ” Boże obron mnie, zrób by to zniknęło ” po tej długiej jakbym powiedziała. Modlitwie do boga udało mi się znowu zasnąć. Jednak już bez tego czegoś. Rankiem opowiedziałam to wszystko swojej mamie. Powiedziała mi ze jak to się jeszcze raz pojawi mam rozkazać temu w imię Jezusa Chrystusa by mnie opuściło. I ze mam uwierzyć ze tak się stanie. Niestety parę tygodni później znów miałam dziwny sen. Byli to jakby cienie wychodzące z cienia i mające jakieś szpony i śmiejące się złowieszczo twarze które chciały mnie dopaść. Przypomniałam sobie słowa mamy. Wymawiałam to parę razy i na prawdę starałam się uwierzyć. Jednak te potwory nie przestawały. Chwile po tym się znów obudziłam. Nie miałam pojęcia dlaczego to nie podziałało to. Coraz bardziej się zaczęłam zastanawiać nad swoimi snami. Albo jakby inaczej powiedzieć. Koszmarami. Najdziwniejsze z tego było to ze jakby usłyszałam parę tygodni później jakieś słowa w swoich myślach. Moim głosem. Gdy to wpisałam w you tube wyświetliła mi się piosenka. Puściłam jej kawałek i od razu przypomniałam sobie swój koszmar. To ta piosenka tam była. To ja słyszałam. Bardzo proszę o pańska odpowiedz. Pytałam już dużo ludzi. A raczej koleżanek w moim wieku. One jedynie się tego przestraszyły i nie chciały bym o tym mówiła, bo się boja.Pytałam się tez starszych osób. One tez nie dały mi odpowiedzi. Mówiły ze na pewno ja kiedyś gdzieś słyszałam i teraz sobie o niej przyśniłam.Jednak ja nigdy nie słyszałam tego gatunku muzyki. A co gorsza nigdy nie szukałam tytułów tych piosenek. Co wogule jest nie możliwe by ten tytuł jakoś mi się podsunął w myślach. Mam nadzieje ze znajdzie pan mój komentarz i znajdzie czas by na niego odpowiedzieć. Na prawdę to dla mnie ważne. Pozdrawiam i życzę by ten blog trwał dalej :)

 • Tak, mam w tym pewne doświadczenie, napiszę na email.

 • Kaśka

  Robert gratuluje bloga!! Temat nie jest mi obcy i robię wszystko co mogę by uświadamiać otoczenie. Chciałam zwrócić uwagę na jedną rzecz, z którą nie spotkałam się w innych blogach poświęconych tematowi antilluminati a mianowicie to, ze wykasowujesz/blokujesz ludzi, którzy szerzą masonizm na tego typu stronach i w ten sposób odwracają uwagę od myśli autora zrozumienia tematu przez „nieświadomych” – naprawdę gratuluję charyzmy!!

 • Kaśka

  Robert gratuluję pomysłu zablokowania Adama – fana szatana!! Podziwiam Twoją charyzmę.

 • To jest pierwsza osoba, której musiałem wymazać część komentarzy. Szanuję odmienne poglądy i pełno ich jest na tym blogu, ale nie mogę zgodzić się na rozprzestrzenianie satanizmu.
  To wszystko.

 • Jurek

  Panie Robercie,
  Mam kilka pytań po przeczytaniu tego artykułu.
  1. Czy mam rozumieć, że wszyscy aktorzy i piosenkarze w USA są w grupie iluminatów i są zwykłymi marionetkami. Wszystko co się ogląda i słucha jest wcześnie odpowiednio zaplanowane ?
  2. Pisze Pan, że sportowcy też należą do tej grupy. Czyli mam rozumieć, że sukces osiągają tylko Ci co są w tej grupie ? Tak samo, mam uważać, że Sport w dzisiejszych czasach jest ustawiony i to wszystko co oglądamy to zwykła fikcja ?

 • 1 – Wierzę, że nie wszyscy aktorzy należą do nich.
  Z piosenkarzami jest gorzej.
  Oczywiście mówimy tylko o produkcjach Hollywood, Sony czy innych wielkich koncernów.
  Wiele fajnych zespołów w Stanach jest poza głównym nurtem.
  Tutaj trzeba badać każdy przypadek, ale zdecydowanie te najbardziej reklamowane gwiazdy, połknęły przynętę.

  2 – Ze sportem moim zdaniem jest dużo lepiej. Tutaj faktycznie potrzebny jest talent. Za piosenkarza może śpiewać elektronika, sportowiec musi mieć talent.
  Wielu z nich powiela niestety trendy. Chcą być na topie.
  Nie dawno widziałem zdjęcia Marcina Gortata i Mariusza Czerkawskiego pokazujących symbole Iluminatów.
  Czy są pożytecznymi idiotami czy Iluminatami, to nie wiem.
  Sport jest dużo czystszy od muzyki, nawet w USA.

 • Jurek

  A na czym polega zawarcie paktu z diabłem ?
  Słyszałem, że trzeba to podpisywać własna krwią.
  Ale nie wiem czy ludzie wyolbrzymiają, czy jednak ktoś ze stamtąd przekazał takie info.

  W jaki sposób mają na nas działać znaki Iluminatów w teledyskach, jak przecież nie zwracamy na takie rzeczy uwagę.
  Jeżeli w jakimś teledysku są takie znaki, to od razu można danego artystę przypisać do Iluminatów ?
  Artyści wogóle wiedzą co podpisują. Np. jakiś kontrakt może wyglądać na normalny, podpisywany w tradycyjnych warunkach, a jednak jest kontrakt z Iluminati ? Czy jednak gwiazdy wiedzą o takich rzeczach.

  Z góry dziękuje za wszystkie odpowiedzi.

 • Trzeba związać się z ludźmi, którzy go reprezentują.
  Jest duża konkurencja.

  Tu masz rację.
  Wiele gwiazd to pożyteczni idioci, ale łatwo mogą się dowiedzieć. Dlatego niewiedza ich nie usprawiedliwia.

  Jeżeli mając wiedzę dalej słuchasz typowo iluminackich czyli satanistycznych zespołów czy artystów, to ich popierasz.

  Same znaki niekoniecznie muszą na nas działać. Ale popularyzując je, akceptując taką muzykę czy zespół, stajesz po danej stronie.

 • tkj

  Dobry wieczór.
  Czytalem tekst, wasze wypowiedzi. Od niedawna co jakis czas zgłębiam temat illuminatów, masonów i znaków itp. Ogólnie wiem mało, zawsze jednak cos ;p.
  Z waszych wypowiedzi, a są różne, mówicie, że czytacie biblie i staracie sie iśc drogą – tą dobrą :).
  A co z faktem, że biblia została spisana ręką człowieka, takiego jak my. Do tego to nie był jeden człowiek a wielu. Co z tą informacją zrobić? Jak ją interpretować? Nie wspominając o tym, iż została ona przetłumaczona (czy prawidłowo, czy tłumacz interpretował dobrze słowa itp), co z tym fantem czy mieliście takie pomysły?
  Pomyslicie, że pytanie jest nie trafione, ale aby napewno? :).
  Kolejne pytanie, kolejna myśl :).
  Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. To sie sprawdza, najprostszy przypadek, smierc i zmartwychwstanie Jezusa, no nie. Pasuje jak ulał. Myśle, że wszystko ma poczatek i koniec w Bogu, a Jego genialność polega na tym, że wymyślił swoje przeciwieństwo, byśmy mieli możliwość wyboru. Gdyż moim skromnym zdaniem, największą bronią jaką mamy to możliwość dokonania wyboru. A tą możliwość chcą nam zabrać.
  Czy jestem chrześcianinem, nie wiem, może kiedyś byłem. Może dalej jestem. Jednak mając 36lat i przezyłem co nieco to uważam, że sie pogubiłem i staram sie powoli pozbierać.
  To na początek. ;p

 • Tak, masz rację.
  Biblie napisali ludzie, którzy służyli Bogu. Byli natchnieni.
  Ale żeby w to uwierzyć, należy mieć wiarę w Boga.

  Tu również dobrze myślisz. Jest wiele tłumaczeń sprzecznych ze sobą. Dlatego można posiłkować się słownikiem biblijnym Polsko-greckim i samemu sprawdzać poprawność tłumaczenia. Przynajmniej tych najbardziej kontrowersyjnych wersetów.

  Nie zrozumiałem w jaki sposób Chrystus wymyślił przeciwieństwo.
  Dopisz kilka zdań.

 • tkj

  Może użyłem za dużego skrutu, chodziło mi „że nie ma tego złego co by na dobre wyszło” – przez śmierć i zmartwychwstanie Jezusa (to dobry przypadek do przytoczenia) i tak wszelkie zło w niwecz sie obruci. Czyli nie ważne co zrobi on czy szatan i tak z góry ma przechlapane.
  Druga myśl była taka, iż Bóg będący poczatkiem i końcem, wymyślił swoje przeciwieństwo by dać nam wybór. Znaczy sie, stworzył zło byśmy mogli podążac własną ścieszką.
  Bo przecież nie ma dwoch bogów, dobra i zła, no nie.
  Wiem, że moze to brzmieć niedorzecznie, ale takie mam czasem myśli. Odpowiadajac jak by tu na pytanie, że robiąc zło w jakiej kolwiek postaci i tak bedziemy u Boga. Chodzi mi tu o możliwość wyboru. W tym jest nasz fenomen.
  Mam nadzieje, że nie zagmatwałem :p, moich rozmyślań. Jestem też pod wrażeniem tak szybkiej odpowiedzi.

 • tkj

  „Odpowiadajac jak by tu na pytanie, że robiąc zło w jakiej kolwiek postaci i tak będziemy u Boga. ” no tu to popłynołem;), źle sie wyraziłem. Chodzi mi o to, że mamy wybór. To zależy od nas samych jaką ścieżke wybieramy i dokonujemy wyborów. No coś w tym stylu.:)

 • Tak, każda osoba ma wybór.
  Nie ma przeznaczenia, ale wiedza i decyzje.

  Ja wykluczam tezę, że Bóg stworzył zło.
  Skoro zbudował dla nas idealne warunki do życia, kochał człowieka, to robiłby mu na złość stwarzając szatana i złych aniołów ?

  Nie, oni podjęli decyzje sprzeczną Bogu.
  Szatan, mocniejszy anioł chciał być bogiem i przekonał wiele aniołów do swoich planów. Tych złych aniołów Chrystus nazywa demony.

  Bóg od razu dał im czas to działania, a później ich zniszczy.

 • tkj

  Robert, ja myśle, że nie zrobil nam na złość, dał nam możliwość wyboru. Dał nam władze. A reszta to inna para kaloszy. Dlatego to jest wspaniałe ,bo każdy z nas ma swoja wizje, przez co życie jest kolorowe. Jednak czytają poraz kolejny natknołem sie na twoją wypowiedz do Przemo, jak sie nie myle
  „Co myślę na ten temat ?
  Wszedłeś w świat demonów.
  To nie jest zabawa.
  Będą Cię dręczyć w snach i na jawie.
  Dotknąłeś materii do której nie powinien zbliżać się żaden człowiek. Tak samo jak do horoskopów, wróżek, znachorów, uzdrawiaczy, jogi, czakrów, wschodnich sztuk walki i całego tego demonicznego”
  Nie było by w tym nic dziwnego gdyby nie twoje stwierdzenie o wschodnich sztukach walki. Czy mogł byś rozwinąć to bardziej, bo nie rozumiem. Miałem okazje za młodu ćwiczyc kilka lat i nie spotkałem się ze „złą stroną mocy”. Dlatego co z resztą to ok, ale co do tego szczegółu to się nie zgodze. Ba wręcz uważam, że jest to świetny sposób na wzmocnienie wiary i ciała. Bo wycisza daje świadomość o swojej sile i możliwościach. Uczy pokory.

 • ćwiczenia fizyczne są jak najbardziej wskazane.
  Natomiast istnieje wiele szkół karate, jogi, które uczą technik i filozofii wschodniej.
  Ta filozofia to czysty demonizm. Każą wymawiać dziwne nazwy. Wiele z nich to nazwy bożków, demonów.
  Jest ryzyko akceptacji ich poprzez uczestnictwo w takich rytuałach.

  Polecam wybierać szkoły bez tych wschodnich nauk.
  Co do jogi, to ja bym to odrzucił.

 • nadia

  Interesuje mnie odpowiedz na post Natalii. Pisalam prywatnie,ale zaden mail do Pana nie trafia. Czekam na odpowiedz, dziekuje.

 • Z Natalią wymieniliśmy kilka myśli na prywatnym forum.
  Jeżeli masz pytania to zapraszam pod ten adres: biuro@robertbrzoza.pl

 • mały

  Żaneta przeczytaj swoja wypowiedz i przemyśl to. jeśli się jest chrześcijaninem to takich rzeczy się nie pisze, jak chcesz wychować swoje dzieci w wierze jak nie pozwolisz im poznawać Boga.

 • dejwid

  Może i ja się wypowiem, sądzę że troszkę się nakrecacie oraz szukacie na sile dowodów. Ktoś szukający znajdzie to co szukał, lub stworzy mu możliwości lub urojone odpowiedzi. Nie twierdzę że nie ma grupy ludzi która ma wpływ na ludzkość ale to parę osób, można zliczyć to na palcach, to że artysta taki jak Beyonce pokazuje taki znak to promocja swojego albumu proszę troszkę dociekliwie poszperać, to że rhiana pokazuje znak to tez nie jest znakiem iluminatów, pewne gesty stają się modne i do rozpoznania, one były, są i będą. Znam wiele artystów i bardzo bogatych ludzi lecz nikt z nich nawet nie wierzy w tego typu rzeczy. Administrator bloga troszkę dal się ponieść emocja, lecz jak wspomniałem nie zaprzeczam grupy ludzi którzy maja wpływ na losy lecz to nie tak jak tu jest opisane. Gwarantuje Wam że to tylko parę osób które po przez dawanie w łapę ustawiają sobie łatwiejsza drogę, to że jest lekarstwo na raka i np nie wprowadzają go to dlatego że firmy farmaceutyczne stracą na tym pieniądze, tak samo jest z technologią zderzaków odpychakacych nie wprowadzają tego bo to zmniejszy lub wyeliminuje części samochodowe i mechanikę to może doprowadzić do krahu. Nie traktuje tego poważnie co piszą ludzie, ale w każdym aspekcie życia dopuszcza się układów oraz korupcji. Dlaczego media np w Polsce a dokładniej tvn tak bardzo jest za po dlatego ze maja układ, telewizja jest stronnicza bo może więcej skorzystać. Daleko nie patrząc, afera taśmowa, ludzie dają w łapę polityka po co? By wprowadzić reformę lub ustawę by móc zarobić większe pieniądze. Nie będę się rozpisywać ale trzeba analizować to co się pisze i nauczyć się myślenia a nie ulegania. Ludzie którzy chcą tzw nowego ładu to ludzie którzy chcą jeszcze więcej pieniędzy, władzy i układów tworzą organizacje po to by mieć wspólny cel i stworzyć coś pitexniejszego ale nie mieszajcie tego szatana itp bo uwierzcie mi niema nic to wspólnego.

 • Żaneta

  a co nie są banda kretynów?? pedofile i inne tego typu beznadzieje wiec proszę cie nie wciskaj mi tu ciemnoty :/ bo bardzo wk…. mnie takie cos :/ znam możne góra dwóch porządnych księży a tak to sami..(nie bede pisac co bo nie o to tu chodzi). Moje dzieci (starsza corka znaczy) chodzi do koscioła zielonoświątkowców czasem. Tam żaden nadęty bufon jej nie mówi ze przeszkadza podczas mszy wiec sorry.. Ja dzieciom Boga poznawać nie zabraniam.

 • Monika

  do tkj.
  Pozwól że odpowiem Ci na pytania, które zadałeś powyżej.
  „A co z faktem, że biblia została spisana ręką człowieka, takiego jak my. Do tego to nie był jeden człowiek a wielu. Co z tą informacją zrobić? Jak ją interpretować”
  Otóż Biblia = Pismo Święte to Pismo, które zostało napisane pod NATCHNIENIEM DUCHA ŚWIĘTEGO. Nie ma różnicy czy pisał ją apostoł czy inny człowiek, chodzi wlasnie o Ducha Świętego, co przelewa ten olej do głowy :) stąd Biblia jest skarbnicą wiedzy dla chrześcijanina (i nie tylko) i jest równiez wiarygodnym źródłem. Oczywiście, że została napisana rękami człowieka. Przeciez nie małpy ;)
  Co do tłumaczeń.. Tłumaczenie tłumaczeniem, niektóre słowa, z reguly te malo wazne, mogą być troszke inne, zastapione, jednak sens zdan i znacznie jest od wieków takie same i o to w tym chodzi. Spokojnie, już Bóg dopilnuje, aby Jego Słowo zostało dokładnie przetłumaczone i spisane.. :).
  Kolejne pytania. Najprostszy przypadek?? Nazywasz człowieka, który jest Bogiem i który zstąpił z niebios na ziemie w ludzkim ciele najprostszym przypadkiem??
  „Jego genialność polega na tym, że wymyślił swoje przeciwieństwo, byśmy mieli możliwość wyboru” Bóg nie wymyślił sobie Szatana, tylko stworzył go na poczatku jako najpięknego Anioła, który „Niósł Światłość”. Ale jako chrześcijanin pewnie wiesz, że Lucyfer sprzeciwił sie Bogu, a nastepnie został upadlym aniołem. A to, że nim został to konsekwencja wyboru, ktorego dokonal, czyli nieposłuszeństwo wobec Stworzyciela. Bóg sobie nic nie wymyślił – Bóg dał wybór. W tym jest jego genialność, że pozwala swoim dzieciom wybierać, nic nie narzuca. Daje możliwosc wyboru.
  Mam nadzieje, że pomogłam chociaz troche. Chetnie odpowiem na inne pytania

 • Wnioskuje Dejwid, że nie zrobiłeś analizy powstania masonów i iluminatów.
  Jeżeli przerobisz kilka książek i artykułów, to szybko dojdziesz do powiązania tych organizacji z religiami starożytnymi, które czciły różne stwory, boginie itd. Później powiążesz je ze znakami.

  Twoje wnioski wynikają z braku wiedzy w tej dziedzinie.
  Podsumowujesz temat, który nie zbadałeś.
  Opinia na podstawie własnej intuicji jest nierzetelna.

 • Paweł

  Do Monika.
  Powiem tak: zgadzasz się ze mną, w sprawie, spisania Biblii ręką człowieka. Dodajesz, że została napisana pod ” NATCHNIENIEM DUCHA ŚWIĘTEGO”. Zadając sobie pytanie: a jeżeli ten Duch Święty, to nie wtyczka iluminatów albo innych organizacji czy czegoś tam. Pojawiają się informacje, iż w kościele mogą być ludzie, którzy mają związek z tą czy inna grupą ludzi. Przecież sama piszesz, że została spisana ręka człowieka, a człowiek bywa omylny. Dalego,nie trzeba szukać wystarczy przejrzeć historie, w jaki to sposób człowiek „interpretował” po swojemu to co w Biblii jest napisane i dane od Boga.
  Biblia jest niesamowitą książką, która mówi wiele i jest napisana takim językiem, by była uniwersalna pomimo upływu lat.
  Czemu tak pisze? w końcu jesteśmy na portalu gdzie takie tematy można poruszyć i podyskutować (nie kłócić się) ponieważ warto swoją wiarę czasami podważyć by wierzyć mocniej.

  Druga odpowiedz: A no tak. Śmierć i Zmartwychwstanie jest najprostszym przykładem. To ludzie starają się wszystko podważyć (tak ja powyżej :P) szukają szperają zamiast przyjąć prawdę tak oczywistą jaka jest. Dlatego ten przypadek jest najlepszym przykładem, choć dla każdego z nas może w inny sposób być pomocny.

  I tu kolejna odpowiedz: Początkiem jest Bóg. On stworzył wybór, Aniołów (co kto nosił nie wnikam :P). Zgodzisz się ze mną iż Anioł nie pomyślał sobie, a będę tym złym. On miał wybór i wiedział o tym. Więc czemu podważać tą myśl? Proste, czy widzisz powietrze, wiatr? To skąd wiesz czy istnieje?
  Z twojej wypowiedzi wnioskuje, że co złego to nie pochodzi od Boga. Pamiętaj jesteśmy tylko ludźmi i jesteśmy na samym początku drogi i myślimy strasznie prymitywnie. Dam ci pytanie: ja pochodzę z rodziny patologicznej, w której działo się wiele złego, teraz mam rodzinę własną i mając dziecko uważasz, że jest wynikiem złego czy dobrego?

  Jednak w jednym się zgadzamy „Bóg dał wybór”. Jednak ja w inny sposób patrze na to jak ty.

  Serdecznie pozdrawiam

 • Krystian

  Witam. Z tego co mi wiadomo „OŚWIECENIE” odnosi się do rozumu, wiedzy. Dlatego pytam, dlaczego naukowiec, umysłowiec ma być utożsamiany z satanistą…uważam że to ten co stworzył artykuł nie odrobił zadania domowego z tego zakresu historii, bo nawet nie wie gdzie powstała „rdzenna” część tego stowarzyszenia…a przykład zdjęć, to banalny i zresztą rodem z komedii przykład, zjawisko tego że artykuł nie został wyśmiany bądź znienawidzony graniczy niemal z cudem. To tak jakby podejść do nauczyciela fizyki, chemii i wyzwać go od satanisty… Artykuł robi wodę z mózgu ludziom, którzy po przeczytaniu malują symbole, które nic nie wnoszą. I uważam osobiście że autor artykułu nie może się wypowiadać jako z wykształcenia ekonomista, ponieważ takiej sprawy historycznej NIE DA SIĘ zbadać skrupulatnie na własną rękę. Sam mógł czytać książki, artykuły, które mogły dawać mylne patrzenie na ten wątek. Dlatego uważam że sam artykuł jest mało, a wręcz całkowicie niewiarygodny historycznie.

 • Krystian o jakich ty naukowcach mówisz ?
  Kto dla ciebie jest autorytetem ?
  Wymień oświeconych naukowców, których myśli powinienem wziąć pod uwagę ?
  Od razu ujmę twój zapał. Wcześniej sprawdź ich życiorys i sponsorowanie, zanim wpadniesz w zachwyt.

  Jesteś kolejną osobą, która tak łatwo miesza długopis z rozsądkiem.
  Najpierw zastanów się, podaj argumenty i wtedy pisz.
  Nie odwrotnie.

  Był ten wątek poruszany w komentarzach, dlatego czytaj dokładnie.
  Postudiuj sobie religie starożytne, prawa biblijne i masonerie oraz iluminatów.
  Połącz to w całość.

  I jeszcze raz życzę rozsądku.
  To, że piszesz tylko pod imieniem, nie uprawnia cię do oskarżania bez podawania argumentów.

  Najpierw argumenty, a dopiero później wykaż mądrości.

 • Krystian

  Jestem kolejną osobą, która widzi że ten artykuł robi wodę z mózgu, a jedyną osobą, która winna zachować w tej sytuacji rozsądek jesteś Ty sam. Rozsądnym w tej chwili nazwę to że poproszę Ciebie w tym momencie o szczegółowy wykaz książek/ksiąg/dokumentów/spisów, z których czerpałeś informacje. A jeśli chodzi o argumentację, to może ja nie miałem argumentacji, ale lepiej jest nic nie mieć niż mieć argumenty na śmiesznym poziomie…wybacz ale znak pokazywany przez Rihanne w postaci jak to nazwałeś „rogata dłoń” – czyli symbol illuminatów to po prostu banał…każdy normalny człowiek widział ten symbol u każdego wykonawcy rockowego/metalowego bądź po prostu gwiazd muzyki POP i uważasz w tej chwili że 3/4 ludzkości, która używa tego symbolu dla pokazania że „dało się czadu” jest illuminatami? Kolejny przykład …tak zwane przez Ciebie „oko Horusa” to nie oko Horusa tylko Oko Opatrzności…poczytaj o symbolice , ponieważ oko Horusa wygląda ZUPEŁNIE inaczej…a przykład z bajki dla dzieci świadczy tylko i wyłącznie albo o twoim niedoczytaniu albo o tym że nie wpadłeś na pomysł taki że jest to zrobione specjalnie na potrzeby zadowolenia konsumpcjonizmu i oka dziecka żeby miało frajdę oglądając film. Na dobrą sprawę nie muszę mieć argumentów/dowodów/spisów książek by obalić twoje mylne spostrzeżenia.

 • Ron

  „grupy ludzi która ma wpływ na ludzkość ale to parę osób, można zliczyć to na palcach” – musiałbyś mieć ich 85, tylu ludzi posiada połowę majątku na tym globie, obliczanego na jakieś 250 bln $

 • Oj, Krystian gdybyś nie zaczął z grubej rury, to napisałbym kilka zdań wyjaśniających Twoje wątpliwości.
  Ale najpierw musisz nauczyć się rozmawiać.

  Po tym poście wyraźnie wynika Twoja infantylność.
  Nie możesz albo nie powinieneś podejmować dyskusji, jeżeli nie masz wiedzy.

  Rozumiem, jak ktoś nie zgadza się z moimi poglądami i wtedy rozmawiamy na argumenty.
  Lubię to.

  Ale Ty piszesz, że nie masz argumentów, ale masz dużo do powiedzenia.

  Weź poświęć trochę czasu i dowiedz się więcej o oku horusa i oku opatrzności.

  Oko, które widzisz w bajce nie jest takie same, ale jest ich symboliką :)

  i jeszcze jedno
  nie podoba ci się to odejdź, poszukaj sobie inne portale, albo sam napisz artykuł.
  Jestem ostry, bo nie lubię ludzi, którzy najpierw nie zdobędą wiedzy, a są pierwsi do krytykowania.

  Twój wpis wyraźnie wskazuje, że jej nie masz.

  Książki i podpowiedzi udzielam tylko życzliwym osobą.

  To wszystko.

 • dejwid

  Drogi Robercie, znam historie iluminatów bardzo szczegółowo, przeczytałem mnóstwo książek o tej tematyce. Oglądałem mnóstwo filmów dokumentalnych jak i znam trochę profesorów z którymi rozmawiałem między innymi z polskim profesorem z uniwersytetu Warszawskiego. Uwierz mi ze znam cała historie tzw iluminatów a wcześniej znanych templariuszy. Wiedzę nabywa się podobnie jak doświadczenie przez całe życie wyczuwam w Tobie wrogość, bo najlepsza metoda na obronę jest atak ale nie wchodzę w szczegóły. Staram się tylko wytłumaczyć ze świąt kryje wiele innych ciekawostek i historii wartych uwagi, a z doświadczenia wiem ze apetyty ludzi rosną w miarę jedzenia,zarabiasz 2000 zł jest super, ale po kilku latach chciałbyś zarobić 4000 gdy tak się stanie po jakimś czasie zapragniesz 8000 itp, a argumenty i drogi którymi będziesz podążać będą różne, czasem szyld dobrze się sprzedaje lub też można znaleźć innych zwolenników. Nie wiem czy rozumiesz o co mi chodzi. Bardzo podoba mi się artykuł lecz doszukujesz się iluminacji we wszystkim co zobaczysz a to błąd tak myślę,choć nie mi to oceniać. Polecam zainteresować się podróżami astralnymi, gdy uda Ci się to osiągnąć podobnie jak mi, zrozumiesz o co mi chodziło, odpowiedź sam zrozumiesz. Pozdrawiam.

 • Po pierwsze, Dejwid, nie masz prawa mnie oceniać, bo mnie nie znasz.

  Po drugie , dlaczego osoby atakujące mnie za tekst o Iluminatach i masonach mają często styczność z podróżami astralnymi, czakrami i tego typu czarnowidztwem ?

  Bardzo dziwne powiązania.

  Czyżby chcąc nie chcąc podświadomie ich broniły ?

 • Monika

  Do Paweł.
  Tak, zgadzam sie z Tobą, że Biblia została napisana ręką człowieka. „Przecież sama piszesz, że została spisana ręka człowieka, a człowiek bywa omylny”
  Owszem masz racje, jest jednak tutaj turbo ważne, że bylo to pod natchnieniem Ducha Świętego. W tym wypadku osoba spisująca słowa nie mogła popełniać błędów/absurdów, gdyz nad tym wszystkim czuwał Bóg.
  Duch Święty nie jest absolutnie wytworem/wymysłem innych organizacji, ponieważ nasza wiara zakłada istnienie Trójcy Świętej, o której mam nadzieje już wiesz. Z resztą, w Piśmie Świętym jest mowa wielokrotnie o Duchu, chociażby dar języków czy sytuacja mająca miejsce nad glowami apostołow, czy to na koncu Pisma, w apokalipsie św Jana.
  Ad 2 odpowiedzi : fajnie, ze poszukujesz wszedzie prawdy :) istotą naszej wiary jest m.in. to, że Jezus Zmartwychwstał, przełamał bariere śmierci, umarl za nasze grzechy i „otworzyl bramy nieba”. Nie wiem za bardzo, co tu mozna podważyć, ani czego tu sie mozna przyczepić, wiec poprosiłabym o konkretne pytanie :)
  Ad 3, początkiem i końcem. Inaczej bym to ujęła. Zło jest po prostu brakiem dobra. Oczywiscie, że to, co jest złe, nie pochodzi od Boga, tylko od decyzji/wyborow czlowieka (i aniołów), bo Bóg sam w sobie jest dobry. W niebie nie ma miejsca na grzech, na zło.
  I odpowiadając na koncowe pytanie. Kazde dziecko (w tym Twoje) jest owocem miłości dwojga ludzi, wiec nie moze byc czymś złym. Dziecko samo w sobie nei jest złe. Poza tym, nie zapominajmy, że Bóg szczególnie umiłował tych najmniejszych, gdyz dziecięce dusze są niewinne i czyste. („pozwólcie dzieciom przychodzic do Mnie”).
  Popatrz na to tez z innej perspektywy. Pochodzisz, jak sam napisales, z rodziny patologicznej. Mam nadzieje, że mając przyklad takiej wlasnie rodziny – nie chcesz być tym kims dla swojego dziecka, kim byli dla Ciebie Twoi rodzice. W tym wypadku Twój maluch ma szczescie mając takiego tate :)
  Takze nie generalizujmy tego, Twoja przeszłość to inna historia, teraz Ty piszesz juz nowy scenariusz zarówno dla siebie, jak i Twojej rodziny.
  Pozdrawiam ciepło.

 • adam

  doszedłeś do tego (PA) świadomą metodą?
  Jeżeli miałbyś jakieś wskazówki, daj na GG 10646200

  (Robert, nie gniewaj się, ale skoro Jezus zalecał, żeby się Złemu nie sprzeciwiać, to Go słucham :-)

 • dejwid

  (usunięte – admin) Robercie ja Cie nie oceniam, to Ty mnie oceniłeś pochopnie we wcześniejszych komentarzach ja tylko wyjaśniam. Zadales pytanie co ma to wspólnego,otóż juz mowie, gdy zaczniesz świadomie opuszczać ciało, doznawać eksterioryzacji zrozumiesz ze świąt i religie się mylą, a zgrupowania, masoneria itp kierują się tylko pazernosocia i karmieniem siebie fałszywym świadectwem po to by napełnić swoje kieszenie. Proszę o wybaczenie jeśli uznales ze Cie oceniam, bo ja naprawdę tego nie robię, jestem tylko obserwatorem. Pisząc tu uznałem ze wymienię się doświadczeniami i poglądami żadnego innego celu niemam. Uwierz mi na słowo.

 • Monika

  dejwid, prosze opuścić tą stronę wraz z propagowaniem tych swoich poglądów połączonych z okultystycznymi technikami oraz z reklamowaniem swoich stron i zachęt do antykatolickich czynów. nie wykorzystuj popularności tej strony, aby zwodzić ludzi na zla droge, gdyz ta strona pokazuje prawdę, a nie zakłamane poglądy jakie Ty głosisz.

 • dejwid

  Hmm, Pani Moniko rozumiem i tez tak zrobię, lecz nie rozumiem waszego podejścia, nie reklamuje swojego portalu ani też siebie, nie wiem skąd ta wrogość do mojej osoby, gdybyście choć odrobinę mieli wiedzy na ten temat sądzę że rozmowa by inaczej wyglądała. (usunięte admin) Pozdrawiam Pani Moniko lub jak kto woli Robercie.

 • dejwid, ostrzeżenie dla Ciebie.
  Nie podawaj żadnych danych na tym forum.
  Tutaj nie wolno propagować żadnych form satanizmu, a takim jest oobe czy podróże.

 • Monika

  Rozmowa wygląda moim zdaniem normalnie, nikt tu nikogo nie wyzywa, nikt nikomu nie ubliża ani nie używa niepotrzebnych, krzywdzących bezpośrednich zwrotów. Nie jestesmy tez wrogo nastawieni, tylko bronimy przed tym, przed czym ostrzega nas Biblia, ta strona i przed tym, co jest otwarciem sie na działanie złych duchów. Astralne podróże to forma okultyzmu i kazdy, kto ma choć trochę wiedzy na ten temat powie Panu o tym. Poza tym, okultyzm to grzech przeciwko 1 przykazniu. I proszę o tym poczytać, ale nie na portalach ezoterycznych, bo niewiedzę to na razie Pan, Panie dejwidzie reprezentuje. Pozdrawiam

 • dejwid

  Pani Moniko sądzę że Robert i Pani to jedna osoba, ale pomińmy ten fakt, moje teorie nie są nauką z forum ezoteryki lecz badanem wieloletnim w tej dziedzinie, posiadam aparatury eeg itp, badam eksterioryzacje od 10 lat, myśli wydają impulsy , podczas snu umysł wytwarza fale , prosze zrobić proste badanie, proszę podpiąć się pod eeg i wyobraxić sobie że biegniecie, mózg zacznie pracować jak gdyby biegł podobnie jak cały organizm. (usunięte admin)

 • Monika

  Zapewniam Pana, że nie jestem Panem Robertem, tylko osobną personą. Jedyne, co może mnie łączyć z P. Robertem to podobieństwo w głoszonych poglądach, dlatego może miec Pan złudzenie, jakoby rozmawiał z jedną i tą samą osobą.
  Moja wiedza nie jest ograniczona, poniewaz interesuję sie tą tematyką od kilku lat, nieustannie ją pogłębiam, rozmawiając, czytając, oglądajac przeróżne artykuły z róznych punktów widzenia.
  Odpowiadając na Pana post. Oczywiscie, ze podróże astralne to forma okultyzmu. Zacznijmy od tego, że jest to doświadczenie pozazmysłowe, wkraczanie w pozacielesny świat, niedostepny dla czlowieka, ktory nie wprowadził sie uprzednio w TRANS. Takie techniki są częśćią procesu poszerzenia świadomości propagowanego nagminnie przez New Age, gdzie czlowiek za pomoca roznych metod chce wyjść ze swojego ciała. Owe ciało jest wtedy bezpośrednio wystawione na działanie złych duchów, gdy w tym czasie dusza „buja sobie” w przestrzeni. Wiec prosze mi nie wmawiać, że nie jest to forma okultyzmu. Jeśli nie był Pan tego świadomy, to moze w jakis sposob z moją pomocą i wspolnymi siłami uświadomię to Panu, gdyz teraz, wlasnie w tym momencie, walka toczy sie o Pańską duszę, a to jest za wysoka cena, bym mogła takie komentarze puścić drugim uchem.
  Wspomina Pan, Panie Dejwidzie, o świadectwach osób, które „widzialy siebie w szpitalu od gory widzac swoje ciało” – nie zaprzeczam, że tak było, jak również nie zaprzeczam temu, co Pan napisał odnośnie pracy mózgu i reakcji na różne bodźce. Jednakże prosze dokladnie czytać świadectwa tych osób, oczywsicie te wiarygodne świadectwa, a przede wszystkim o skutkach duchowych jakie po tych technikach wprowadzania sie w trans poszczegolne osoby doświadczyły, o nękaniach i opętaniach przez złe duchy (oczywscie nie tylko podroze astralne maja na to wplyw, ale w znacznej mierze przyczyniają sie do tego).
  Pozdrawiam

 • Przemo

  Witaj dejwidzie Pani Monika ma 100% rację w tym co piszę oobe to okultyzm sam miałem z tym do czynienia jest to bardzo nie bezpieczne na pączku jest wszystko ładnie pięknie ale jak człowiek coraz mocniej się zgłębia w to zaczyna miewać złe myśli interesuje go śmierć i inne różne chore rzeczy to tak samo jak z narkotykami na początku jest fajnie i jest fan ale póżniej z biegiem czasu jest coraz gorzej i proszę nie propagować tego gówna na tej stronie bo w necie jest wystarczająco dużo stron new age

 • Monika

  Panie dejwidzie, to zawsze ma powłoke „dobrą”, złudzenie dobra. Nie zapominajmy, że Szatan jest ojcem kłamstwa i potrafi w różnoraki sposób docierac do takich osób jak Pan za pośrednictwem swoich duchów.
  I nie jest bezpieczne, jak można nazwać bezpiecznym aktem stan, w którym nie ma się kontroli nad własnym ciałem? toż to przeczy pojęciu „bezpieczenstwo”.
  „Gdy wnikasz w ten swiat rozumiesz sens zycia,poznajesz siebie i swoje cele,nigdy nie przychodzi Ci na mysl o smierci,poniewaz gdy popelnisz jakas gafe odrodzisz sie jako prymitywna forma zycia tak tez wyklucza sie ta opcje.” -> sensu życia nie poznaje sie poprzez astralne podróże, litości. sensem życia jest przygotowanie swojej wieczności, a Pan ją właśnie zaprzepaszcza. odrodze sie jako prymitywna forma zycia jak popelnie gafe? co to znaczy gafe? czym jest gafa? a gdzie konsekwencje jej popełnienia? kazdy medal ma dwie strony, a na świecie istnieje tzw. sprawiedliwość. popełniając jedną rzecz, tzw „gafe” jak to Pan nazwał, trzeba w jakis sposób za nią zapłacić. Pan płaci swoją duszą.

 • dejwid

  Pani Moniko, to żadne zaprzeczenie, to absurdalne co Pani pisze, (usunięte admin) Dziękuję za rozmowę, na dziś mam dość tej syzyfowej pracy. Pozdrawiam.

 • Monika

  Drogi dejwidzie, mój ulubieńcu :) nie doświadczam okultyzmu codziennie podczas snu. wiesz jaka tutaj jest różnica? że w oobe wprowadzasz sie ŚWIADOMIE, obcujesz ze światem pozazmysłowym, z demonami najprosciej mowiac, bo aniołowie od Boga Prawdziwego mają miejsce w niebie, a nie w podrozach astralnych. sen natomiast jest naturalną potrzebą organizmu do zregenerowania komórek, jest z reguły nieświadomy i służy m.in.do upakowania, posortowania wspomnien i czesto sny sa odbiciem psychiki czlowieka. Nie mozesz mylić pojęcia świadomego wpadania w trans, poszerzenia swiadomosci charakterystycznej dla kultury new age z pojeciem snu ! nie mieszaj proszę ludziom w głowach.
  Napisałeś, ze o dusze nalezy sie bać, gdy wywołujesz duchy itp – racja, jednak to co praktykujesz, jest właśnie w pośrednim sensie wywoływaniem złych duchów, kusisz ich zostawiając swoje ciało bez kontroli, bez duszy. jest to dla nich idealne miejsce do osiedlenia się !
  Kościół nie nazywa poznaniem siebie – wchodzenie w oobe, wrecz przeciwnie, Kościół je potępia, prosze sobie poczytac Księgę Powtórzonego Prawa.
  Studiowal Pan 4 różne religie i utrzymuje, ze buddyzm wyznaje jednego boga? gratuluję niewiedzy. Mówi tez Pan, zebym poczytala, postarała sie zrozumiec.. wszystko to spełniłam, ale jak na razie to Pana musze poprosić o poczytanie i popatrzenie na to co Pan robi, z troszke innej perspektywy.
  Myli sie Pan też, że nie znam tego, co opisuję – wrecz przeciwnie, przeszłam przez to za małolata, wiec dokładnie wiem, o czym mówie. Jednak ja przejrzałam na oczy, bo byc moze juz bylam na ‚krawędzi’, ale Pan w tym tkwi i to mnie martwi. Nie potępiam tego, tylko upominam Pana i zachęcam do lektury, jak juz mowilam, z tych dobrych stron. :)

 • Przemo

  Przytoczę ci kawałek tekstu z mądrości syracha 33,32-34,19
  Przepowiednie z lotu ptaków i marzenia senne są bez wartości jak urojenia serca rodzącej kobiety jeśli najwyższy nie zsyła ich jako nawiedzenia nie nie bierz ich do serca
  pamiętaj że ty nie masz pewności co jest po drugiej stronie ja też się w to bawiłem widziałem przed oczami znaki masońskie oświecone oka i inne w tedy nawet nie wiedziałem co one oznaczają podczas wychodzenia z ciała tzw królowie ziemi też używają tych znaków z resztą ta cała ezoteryka to nic innego jak czysta doktryna kabały czyli czystego satanizmu odkryć samego siebie jak i mocne i słabe strony możesz osiągnąć poprzez ciągłą pracę żeby zwalczyć w sobie wszystko co jest złe lub ma pozory dobra każdy człowiek walczy na ziemi nie z masonami czy illuminatami tylko z samym sobą i na tym polega prawdziwa wiara od kolorowych wizji po wyjściu z ciała życzę ci wszystkiego najlepszego żebyś osiągnął zbawienie bo każdy człowiek zasługuje na zbawienie tylko nie każdy je otrzyma w przypowieściach o talentach jest to dobrze ukazane

 • Dejwid, odejdź, bo pleciesz bzdury i szerzysz okultyzm.
  Skoro Chrystus powiedział, że są demony to są.

  Jeśli Twoim bogiem są byty astralne i szatan, to idź gdzie indziej propagować swoje błazeństwa.

 • Żaneta

  Pakujecie do jednego wora wszystkich ktorzy maja odmienne zdanie od was. Mieszacie ich z błotem. Jak ktos wierzy w Boga nie znaczy ze musi miec klapki na oczach i widziec tylko to co jest na wprost a tego co po bokach juz nie.. Dejwid ma inne zdanie to dla was jest to co? A no szerzenie satanizmu oczywiscie. Adam ma inne zdanie to dla was jest to co? A no szerzenie poglądów masońskich. A dlaczego? A dlatego ze to co inne koniecznie trzeba tutaj negowac, poddawac krytyce i od razu ocenic człowieka z góry zupełnie go nie znajac. Inne poglady potraficie obrzucic błotem tak samo inne religie.. Buddysta=Satanista, Naukowiec= Mason (tak w jednym komentarzu tak ktos określił naukowców), Podróże Astralne=SamoZło, Gej,Lesbijka=Lincz itd. mozna sobie wymieniac.. I wiecie jakie okreslenie mi do was pasuje?? Otóż Fanatycy! Jakby ktos nie znal definicji tego słowa to ja podam „Fanatyzm(od łacińskiego „natchniony’, „zagorzały”), zjawisko społeczne i postawa społeczna (religijna, ideologiczna, polityczna) przejawiające się w ślepiej wierze w przyjęte poglądy religijne, społeczne, polityczne. Fanatyzm charakteryzuje się skrajną nietolerancją wobec przedstawicieli innych ideologii, religii, poglądów społecznych czy politycznych. Przeciwieństwem fanatyzmu jest tolerancja.” A teraz oczywiscie mozecie (bo przeciez nie omieszkacie tego zrobic) zmieszac mnie z błotem, zbluzgac, wyśmiać i inne takie nie pomijajac usuwania komentarza przez Admina bo przeciez mam inne zdanie. Pozdrawiam

 • Jestem bardzo tolerancyjny na innych ludzi.
  Niech sobie mówią i myślą co chcą.
  Każdy ma wolny wybór.

  Ale jeżeli ktoś wchodzi na moje podwórko i chce głosić teorie sprzeczne z Biblią, to walczę i jestem wtedy fanatykiem Biblii.
  Ale tylko wtedy.

  Ja na ich podwórko nie wchodzę, ponieważ szanuję ich wybór.

 • catholic

  @Żaneta wybij to sobie z głowy że Polacy pozwolą szerzyć się Sodomie i Gomorze i całemu temu plugawemu genderyzmu który promują masońskie siły zła. Nawet nie licz na to że rodzice pozwolą by szkoła wychowywała ich dzieci na zboczeńców i wpajano im od młodu że wszelkie zboczenia są ok, ponieważ jakaś grupka wpływowego lobby homoseksualnego taki ma kaprys. Wybij to sobie z głowy że świat się na to zgodzi, tak samo kraje arabskie czy inne kultury wschodu. Oni chcą demoralizacja świata wojen religijnych plucia na Boga i dążenie do chaosu. Zepsuć moralność wszelkie idee zdrowego rozsądku, wychowania.

  Żydowskie legendy podają, że po uwiedzeniu Ewy powstały jak by dwa rody: linia Kaina i linia Abla. Przedstawiciele linii Kaina mieli się podobno zachowywać jak zwierzęta: „Z odkrytym przyrodzeniem chodzili potomkowie Kaina, a kobiety i męzczyźni byli jak bydło, chodzili nago po targu, a mężczyzna parzył się z własną matką i z własną siostrą, i żoną brata swego na środku ulicy.”
  Złośliwość i perfidia tej linii opisane są w legendach o Sodomie i Gomorze. Mieszkańcy tych miast nie przestrzegali żadnych praw ani nakazów moralnych i robili to, na co akurat przyszła im ochota. Niech uzmysłowi to drobny przykład z tej epoki: „Mieszkańcy Sodomy i Gomory ustawili łózka na ulicach. Ktokolwiek wszedł do miasta, był chwytany i siłą roziągany na jednym z łóżek. Jesli był krótszy od łóżka, to trzech ciągneło go za głowę, a inni za nogi. Człowiek krzyczał, ale oni nie zwracali na to uwagi. Jesli natomiast był dłuższy od łóżka, to po trzech mężczyzn stawało po obu stronach i rozciągało go na szerokość, aż zamęczyli go na śmierć. Kiedy obcy krzyczał, oni powiadali: „Tak się dzieje z człowiekiem który przybywa do Gomory.” Nie dość na tym.

  Historia lubi się powtarzać i zataczać koło, bogowie jak wiecie zniszczyli Sodome i Gomore oraz to plugastwo kosmicznym ładunkiem nuklearnym, są slady stopionego kamiienia, piasku, naczyć od ogromnej temperatury w tamtym miejscu. Potem resztę utopili w potopie. Co się dziś dzieje każdy widzi, picnic golgota i inne ustrojstwa.

 • catholic

  Lepszy urywek z biblii o s&g mówi o „gościnności” jedynego z sprawiedliwych w oczach jhwh :D Który wolał oddać własną młodą córkę mieszkańcom na całonocne gwałty pod chałupą zakończone śmiercią niż obcego przybysza.

  Nawet aniołów którzy chcieli zabrać Lota i jego rodzinę byli napastowani przez pederastów z Sodomy i Gomory.
  Mojżesz przekazuje nam (I Mojż.19, 1)bardzo obszerne, szczegółowe i wstrząsające sprawozdanie z katastrofy w Sodomie i Gomorze. Oto kiedy ojciec Lot siedział wieczorem przed bramą miasta, do Sodomy przybyli dwaj aniołowie. Najwidoczniej oczekiwał ich Lot „aniołów”, którzy zresztą okazali się mężczyznami, gdyż poznał ich natychmiast i zaprosił gościnnie na noc do swego domostwa. Lubieżnicy sodomscy- jak opowiada Biblia, zapragnęli tych mężczyzn. Jednak obaj przybysze potrafili jednym jedynym gestem odeprzeć seksualną chuć miejscowych playboyów, pozbywając się intruzów. „Aniołowie” nalegali(I Mojż.19, 12-14), aby Lot jak najszybciej wyprowadził z miasta swoją żonę, synów, córki, zięciów i synowe, gdyż jak ostrzegali miasto zostanie lada moment zniszczone. Rodzina Lota nie bardzo chciała uwierzyć i uważała to wszystko za kiepski dowcip ojca. zacytujemy dosłownie: „A gdy wzeszła zorza, przynagnali aniołowie Lota mówiąc: Wstań, weź żonę swoją i dwie córki, które się tu znajdują, abyś nie zginął w skutek winy tego miasta. Lecz gdy się ociągał, wzieli go owi mężowie za rękę i żonę jego za rękę, i obie córki jego za rękę, bo pan chciał go oszczędzić, i wyprowadzili go, i pozostawili poza miastem. A gdy ich wyprowadzili poza miasto, rzekł jeden: Ratuj się, bo chodzi o życie twoje, nie oglądaj sie za siebie i nie zatrzymuj się w całym tym okręgu; uchodź w góry, abyś nie zginął. Schroń się tam szybko, bo nie mogę nic uczynić, dopóki tam nie wejdziesz!”(I Mojż. 19, 15-17, 22). Z opisu wynika niewątpliwie, że obaj „aniołowie” dysponowali nieznaną mieszkańcom mocą. Zastanawia także pośpiech i naleganie jakim popędzali rodzinę Lota. Kiedy Lot się ociągał, wzieli go za ręce. Każda minuta musiała być droga. Lot jak mu polecili, miał pójść w góry i nie odwracać sie po drodze. Jednak wydaje się że ojciec Lot nie miał bezwzględnego respektu przed aniołami, gdyż odwazał się zgłaszać coraz to nowe zastrzeżenia.”Lecz ja nie mogę ujść w góry, zanim mnie nie dosięgnie nieszczęście i umrę”(I Mojż.19, 19). Zaraz potem aniołowie wyznali, że niczego nie będą mogli dla niego zrobić, jeśli ich nie posłucha.

  Co właściwie wydarzyło się w Sodomie? Trudno sobie wyobrazić, aby wszechmocny Bóg uzależniony był od jakiegoś rozkładu zajęć.Skąd zatem pośpiech aniołów? A może zagłada miasta została zaplanowana co do minuty przez jakąś inną siłę? Może rozpoczęto już odliczanie i aniołowie o tym dobrze wiedzieli? W takim przypadku termin zagłady nie można by było rzecz jasna przesunąć.
  Czy jednak nie było prostszego sposobu zapewnienia bezpieczenstwa rodzinie Lota? Dlaczego musiał iść w góry? I dlaczego na miłość boską, nie wolno im było ani razu nawet spojrzeć za siebie? Ale od czasu zrzucenia w japoni dwóch bomb atomowych wiemy jakie szkody wyrządza ta broń. Wiemy, że żywe stworzenia narazone na bezpośrednie działanie promieni umierają lub zapadają na nieuleczalną chorobę. Powiedzmy bez ogródek, Sodoma i Gomora zostały zniszczone celowo, według planu, w wyniku eksplozji jądrowej. Byc może aniolowie, chcieli się po prostu pozbyć niebezpiecznego materiału rozszczepialnego, z pewnością przyswiecał im też cel wytępienia niemiłej im ludzkiej rasy. Czas zagłady był dokładnie ustalony. kto miał ujść z zyciem tak jak rodzina Lota, musiał się schronić w górach, kilka kilometrów od centrum ekzplozji. Skalne ściany pochłaniają bowiem groxne, twarde promieniowanie. Zaś żona Lota jak wszyscy wiedzą, odwróciła się i spojrzała w błysk atomowego słonca. nikogo już nie dziwi, że zginęła na miejscu. „Wtedy pan spuścił na Sodomę i Gomorę deszcz siarki i ognia..”(I mojż.19, 24). Sprawozdanie o katastrofie kończy się następująco”
  „abraham zaś, wstawszy wcześnie rano, udał się na to miejsce, gdzie stał przed Panem. i spojrzawszy na Sodomę i Gomorę, i na całą okolicę, ujrzał , że dytm wznosił się z ziemi, jak dym z pieca”(I Mojż.19, 27-28). Możemy być tak samo wierzący, jak nasi przodkowie, ale na pewno jestesmy mniej łatwowierni. jak moglibysmy, nawet przy najlepszych chęciach, wyobraźić sobie wszechpotężnego, wszechobecnego i absolutnie dobrego Boga, który nie zna pojęcia czasu i zarazem nie wie co się wydarzy. Bóg stworzył człowieka i był zadowolony ze swego dzieła. Wygląda na to jakby później pożałował jednak swego czynu, gdyż ten sam stwórca postanowił zniszczyć ludzką rasę. Nam cywilizowanym dzieciom naszych czasów z trudem przychodzi wyobrazic sobie arcydobrego ojca, który wsród niezliczonych innych dzieci faworyzuje garstkę ulubieńców(żydów), takich jak rodzina Lota. Stary Testament przedstawia sugestywnie opisy, w których Bóg lub jego aniołowie z wielkim hałasem, w oparach dymu zlatuja na ziemię bezpośrednio z nieba.

  Morał z tej histori mamy taki że nawet jak naszymi stwórcami, bogami byli osoby obcej cywilizacji nie popierali tamtejszego genderyzmu i niszczyli go zmieniajac ludzi upadłych w słupy soli od żaru ładunku nuklearnego.

 • Przemo

  Po pierwsze jacy bogowie i jakie ładunki nuklearne i kim są ci bogowie kosmitami z innych planet

 • Zgadzam się z Tobą, masz prawo tworzyć własną fikcję biblijną i zielone ludziki.

  Biblia pisze o ogniu – to wszystko.
  Reszta to spekulacje i hipokryzja, jak to, że Bóg chciał zniszczyć ludzką rasę.

  Nigdzie o tym nie ma w Biblii. żałował, ponieważ ludzie odeszli od Niego, ale nigdy nie chciał zniszczyć ludzkości.
  Gdyby chciał to by to zrobił.

 • Piotr

  Czasami dostrzegam historyczne świadectwa istnienia tajnych stowarzyszeń. Kiedyś w Żarach przejeżdżałem obok starego domu, który tuż nad wejściem ma symbol cyrkla i węgielnicy jako element sztukaterii. Nikt na to nie zwraca uwagi, ale to kiedyś coś przecież oznaczało. Bardzo lubię stare budynki i zwracam uwagę na detale. Takie elementy zdają się mówić: Byliśmy tu, pamiętajcie. Ciekawe, że np. przez tyle lat istnienia jednostki w wojskowej w Żarach nikt nie wpadł na pomysł usunięcia niewielkich elementów takich jak, liście dębu z elewacji nad wejściami do niektórych budynków , choć to przecież symbole wehrmachtu. Co do samych iluminatów to jeszcze się zdziwisz, ale ja uważam, że świat uratuje tylko barbarzyństwo. Breivik w swoim manifeście jasno odnosi się do islamskiego ekstremizmu, teraz siedzi w więzieniu. Kto z zachodnich przywódców spodziewał się powstania i rozrostu państwa islamskiego na taka skalę? A taki szaleniec przestrzegał przed zagrożeniem . Konfrontacja jest nieuchronna. Teraz zamiast pasów szahida dostarczą do Stanów ebola. NSA już rozważa plany ewentualnościowe, a prezydent wysyła marines z pomocą do afryki. Puszka Pandory jest otwarta, teraz tylko płacz i zgrzytanie zębów.

 • Ron

  już adam tu gdzieś pisał, że najłatwiej będzie im zwyciężyć doprowadzając motłoch do stanów lękowych a najlepiej ustawicznej paniki.
  Zachowujmy jasność umysłu i oceny faktów bez nadinterpretacji.

 • Paweł

  Do Monika
  Tak jak ty i ja przyjmujemy napisanie Biblii za fakt i bierzemy ją na wiarę, którą ciężko określić. Ponieważ (moim skromnym zdaniem) wiara dla każdego jest czymś innym, nienamacalnym tworem ludzkiej istoty jego umysłu i stanu ducha. To wiara, nadzieja w nią popycha nas do tworzenia, robienia, kreowania świata wokół nas.

  Nie o tym jednak chciałem pisać. Dziękuję Tobie za miłe słowa co do mojego bycia ojcem. Podoba się mi „Twoja przeszłość to inna historia, teraz Ty piszesz już nowy scenariusz zarówno dla siebie, jak i Twojej rodziny” pisząc to potwierdzasz moje małe motto „niema tego złego co by na dobre nie wyszło” :P. Dla tego piszę o Zmartwychwstaniu, nie podważam tylko wyjaśniam mój punkt widzenia i postrzegania tego świata.
  Co do ad. 3. Zgadzam się z Tobą, że gdzie kończy się dobro zaczyna się zło, tylko mój punkt widzenia jest taki, że aby było zło, musi być dobro. Musi być wybór bo to jest nasz największy oręż. Załóżmy, że żyjemy w raju, cud mud malina :) i nagle chcesz zjeść owoc, może mango, może jabłko (polskie :P) w tym momencie dokonujesz wyboru. Takie mam myśli. Może bardziej mię zrozumiesz o co mi chodzi.
  Teraz tak z innej beczki. Czy myśleliście o tym, że jesteśmy sami w tym całym wszechświecie czy może gdzieś tam są ufoki :P. ?Wiem, że się wam wyda to śmieszne, ale w dobie tych informacji o Wszechświecie i kometach i asteroidach, nie uważacie, że ludzie na ziemi Wszyscy są jak małe dzieci? Kombinują w jakieś spiski (tu już na temat :P) , biją się i zabijają, i resztę nie se każdy dopisze. Przecież jak coś piźnie w nas albo zacznie się zmieniać oś ziemi, czy słońce zacznie bardziej przygrzewać, to te nasze popiskiwania będzie można se kieszeń włożyć.
  Oglądam wiadomości, żyje w świecie gdzie tak wiele się dzieje złego i nie tylko, czytam tak ja ta strona i dowiaduje się różnych przerażających rzeczy. Czy macie czasami takie myśli i widzicie jak mali jesteśmy. Czasami patrze na księżyc i wiem że mogę go zasłonić ręką i mam tą świadomość, że w drugą stronę jest tak samo. Jestem przerażony tą myślą. Macie czasami to samo?
  Dziękuje i pozdrawiam.

 • Behemot

  Miałam kota imieniem Behemot bo noja mama go tak nazwała…. ale zaimponowała jej postać z książki która była bardzo mądra sprytna i hytra a to pasowało do naszego kota. Ale czy to źle?

 • W tym wypadku chyba nie ma problemu.

 • Malik

  Adam Darski to albo Polak który wierzy w dawnych bogów pogańskich, albo mieszaniec polak-żyd który jest powiązany z pewnymi stowarzyszeniami. Wolałbym żeby był z tej pierwszej opcji, jednak bardziej mi wygląda ten cały behemot na szpanera nastawionego przez kogoś by podarł Biblię, gdyż mu zapłacono. Tacy ludzie są tak naprawdę bardzo słabi pod każdym względem i muszą przynależeć do jakiejś grupy, kiedyś magowie Słowian , czy papieże druidów takie miernoty które chciały zajmować się czarna magią tępili migiem. Zapamiętajcie nigdy zły szaman nie przewyższy białego maga który kieruje się dobrocią i sprawiedliwością. Te wszystkie miernoty tzw wolnomularstwa to zgryzoty zawistne które są w tamtym świecie, po tamtej stronie cienkimi frajerami. Tak samo Jezus gardził nimi i powiadał, albo jesteście ze mną, albo przeciwko mnie. Tak jak oni żyją tak pomrą, ponieważ takie łajdactwo raczej się nie zmieni i nie wzbije na wyższy poziom duchowy.

 • Malik

  Szanowny panie Robercie, mógłby pan poprawić na tej stronie wyszukiwanie starszych artykułów, chciałbym znaleźć taki wpis Izrael bestia z siedmioma głowami i nie mogę jej wyszukać, ponieważ nie odnajduje wyszukiwarka na stronie tego artykułu.

 • Ja nie miałem takiego wpisu :)

 • Krystian

  Biali magowie, szamani, druidzi, magia. Ludzie, powiedzcie, co wy bierzecie bo nieźle kopie. Jako ludzie wypowiadający się na tym forum winniście wypowiadać się myślę w sposób bardziej rozumny a nie siać bajeczki o magach, druidach i innych nie stworzonych rzeczach. Ja rozumiem, różne religie mówią o różnych rzeczach, więc każdy wierzy w co innego…no ale takie coś, na prawdę? Szanuje różne wierzenia bo żyjemy w czasach gdzie panuje wolność słowa i wyznania…ok…no ale nie wciskajcie ludziom bajeczek o magach bo sami wiecie jacy ludzie potrafią być bezmyślni, potem będą chodzić po ulicach z kijem i za przeproszeniem pieprzyć zaklęcia i oczywiście potem dziwota…”Dlaczego mam na sobie białą szatę i nie mam rąk?” Pomyślcie za nim będziecie ludziom robić gnój z mózgu. Niestety żyjemy w czasach gdzie większość ludzi zapomina o istnieniu czegoś takiego jak książka czy jakiekolwiek inne źródło wiedzy…są czasy internetu, tableta, smartphonów…i innych badziewi umilających ludziom życie…tylko pytanie, ile wiedzy ma w głowie ktoś kto przesiaduje większość swojego życia w internecie śledząc życie innych i tym samym jak bardzo podatny jest na wpływ wiedzy jaki mu się zaprezentuje…dobrze przedstawić ostro skoloryzowaną bajeczke i taki ktoś łyknie to jako fakt…więc na prawdę…nie róbcie tego ;P

 • adam

  każdy łyka co mu smakuje
  To z czym Ty masz problem?
  Widocznie nie trawisz swojego.

 • mareczek

  Krystian ciekawe czy to twoje prawdziwe imię przebierańcu, wiem że jesteś gejem ateistą. Ale jak inni wierzą w wielkiego Mojżesza który swoją semicką laską przeznaczenia rozstąpił morze na pół, wcześniej uwięził wielką królową Miriam więzieniu, aby wśród narodu wybranego nie było dominacji kobiet. Ale to ukryto więc prawda jest tylko taka jaka zapisał wielki wybrany naród bajkopisarzy i redaktorów. Internet to takie miejsce, że każdy może pisać co chce, no chyba że Bill Gejts zrobił już cenzurę o czym nie wiem, do tego to nie jest artykuł tylko mało znaczące komentarze, więc Mati czy jak Ci tam wyluzuj pasjansa. Adam pisanie pierdół a wiara to dwa różne aspekty.

 • Krystian

  A skąd Ty możesz wiedzieć czy ja jestem gejem i czy jestem ateistą? A to czy wierzysz w to że Krystian to moje imię, to tylko twoja sprawa. A ja skomentowałem właśnie post Adama, więc przepraszam bardzo to ty „wyluzuj pasjansa” bo od Ciebie nic chciałem. A i rację masz w sprawię naszej religii. Ale i niestety racja w sprawie tego że internet to miejsce gdzie każdy pisze co chce, bo Adam z tego prawa skorzystał, i to widać że w pełni bo nie było w jego komentarzu za grosz realizmu, i to właśnie denerwuje, że wchodzi taki i robi siekę normalnym ludziom w głowach.

 • darek

  Hej ja sądzę że i nadmierna wiara i iluminati jest złe no ale to moje prywatne zdanie panie robercie

 • Szczepan

  Robercie. Albo mi sie zdaje albo Royal Arms ma nawet swoje koszulki. Kilka razy sie spotkałem z jakaś osobą lub jakimś randomem i miał/miała koszulke z napisami Royal Arms. Zdaje mi sie czy nawet zwykłe koszulki chcą zatruć swoimi głupimi wierzeniami?

 • Nie wiem, czy tą nazwę ktoś sobie nie podebrał. Prywatnych armii jest dużo, jak na przykład ta która zrobiła Odesse w Ukrainie.

 • Paweł

  Panie Robercie, z całym szacunkiem, ale czy Wy jesteście chorzy?
  Rozumiem prawo do własnej opinii i tak dalej, ale oskarżacie ludzi na zasadzie, „przeczytałem mnóstwo na temat masonów i iluminatów, ona pokazała dwa palce, wiec musi być iluminatem, on też, bo w stanach trzeba być iluminatem, żeby coś osiągnąć”, właśnie takie podejście jest złe… Nie zna pan Rihanny, Eminema, Jacksona, Nergala i innych „oskarżonych”, żeby posądzać ich o takie rzeczy.

  Cytat pewnego księdza: „Jeżeli twoje dziecko ogląda pokemony, kieszonkowe potwory… to wiedz, że coś się dzieje” itd.

  Większość oskarżeń to spekulacje (czyste spekulacje).
  Przez takie właśnie spekulacje palono „czarownice”, gdyż uznawano, że pieprzyki na ich ciałach są dziełem szatana…
  Wie pan, przypomina mi to wszystko starsze osoby z mojego osiedla, posiadające swego rodzaju moc oraz wszech wiedzę: „On dał mało na tacę, ja mu pokażę ile sie powinno dawać Bogu”, „O, chodzą w czarnych ubraniach, na sto procent satanisci” itp.

  Joga, wschodnie sztuki walki, gry = czyste zło hahaha (Przepraszam, ale nauczono mnie wyśmiewać przejawy debilizmu).
  Proszę obejrzeć ten film youtube.com/watch?v=NZiH_JUbxfo . Właśnie w taki sposób widzę Wasze oskarżanie ludzi, gier, zabawek itd.
  I tak pewnie pojawią się osoby, które uznają, że to prawda.

  Właśnie po tym filmie trafiłem (jakoś) na pańską stronę.

  Przepraszam, jak moje wypociny wyszły dziwnie, pisałem „pod natchnieniem” i pozapominałem już, jakie kwestie jeszcze chciałem poruszyć.

  Pozdrawiam :D

 • Tutaj jest częściowe wytłumaczenie Pana wątpliwości.
  Mój pogląd wynika z połączenia ich symboli z symbolami religii starożytnych:
  http://tajemnice.robertbrzoza.pl/ilumianci/gwiazdy-iluminatow-satanisci

 • kacper

  Illuminaci zawsze bogaci

 • Tomasz

  Panie Robercie :) Ja osobiście akceptuje homoseksualistów. Ale tylko jeśli siedzą w domu nie chcąc małżeństw, dzieci oraz nie afiszują się . Ale czy to oznacza że kopiuje zachowania np: Iluminatów ? Bo jak dla mnie nie. Mam swoją wolę i własne poglądy. Wierzę w Boga, uczęszczam (może nie często ) do Kościoła ale akceptuje homo. Więc czy od razu kopiuje zachowania innych ? Bo jak dla mnie to nie- jest to moja własna opinia względem tych ludzi :)

 • Ja też akceptuje, ale nie zgadzam się na promowanie homoseksualizmu.

  Akceptacja nie ma nic wspólnego z kopiowaniem. Zresztą homoseksualizm to nie iluminaci.

  Jedno z drugim może nie mieć nic wspólnego.

 • Natalia

  Nie nie nie… nie mam nic wspólnego z okultyzmem, czy satanizmem, a mimo to ten artykuł uważam za przesadzony i nawiedzony. Lepiej żyje się ludziom, którzy nie mają takich szalonych spojrzeń na świat.

 • Czy ja powiedziałem, że masz coś wspólnego z satanizmem?

 • Tylko Bóg uratuje świat. Wszystkich położy na kolana, wszystkich wrogów, do póki nie zasiądzie na zasłużonym tronie. Jezus Chrystus był, jest i będzie królem. Zbliża się pełnia czasów. Jezus Chrystus Syn Boży położy na kolana wszystkich swoich wrogów. Nie siłą jakby tego wszyscy chcieli Bóg wygrywa, ale potężnym swoim Miłosierdziem, które zwycięży całe zło na świecie. Nie ma obaw, Jeśli Bóg z nami nikt przeciw nam. Amen! Alleluja!

 • Pablo

  KRYSTIAN masz racje Te symbole tak zostały rozpropagowane że dzieci i dorośli nawet nieumyślnie je powtarzają.

 • Pablo

  Przeczytałem ten artykuł (już wcześniej o nim słyszałem) oraz inne podobne artykuły i dochodzę do wniosku że na pewno takie ugrupowanie istnieje.
  Na pewno symbole iluminatów są dodawane do nowych zabawek, filmów, muzyki itp.
  Wiem, że każdy ma wolną wolę. Muzycy tacy jak Michael Jackson (jeżeli źle napisałem to przepraszam) należeli do nich to prawda. Stwierdzam też, że niektórzy, którzy się tu wypowiadali mogli też do nich należeć. Sam uważam na to co czytam i na to co mówię. Czytam Pismo Święte i Rozmyślam nad tym co przeczytam. Ten artykuł podpowiedział mi, że nie zawsze to co wydaje się fajne i piękne musi być „czyste”. Panie Robercie na pewno włożył pan dużo pracy i wysiłku w napisanie tego artykułu (za co pana chwale). Sam Nie chcę się chwalić swoją religią bo nie oto tu chodzi. Zastanawiam się w jakiej Pan jest religii bardzo chciałbym podzielić się z Panem myślami na ten temat.

 • belial

  Przesada i to gruba…życie trzeba brać garściami ile wlezie.Czy istnieją tajne stowarzyszenia?-na bank-tyle że ludzie o dużych wpływach łaczą się w nieformalne grupy żeby bronić owych wpływów i majątków-świat jest brutalny-jesli brakuje ci sił-szybko zostaniesz zjedzony-to jest głowne prawo rządzące światem,natomiast to że oni oddają cześć szatanowi;lucyferowi czy innemu demonowi z kręgu królów,markizów,książąt piekielnych…nie sądze-to już raczej dziecinada.człowiek jest tylko człowiekiem-istota komórkową i ułomną-nie przekroczy pewnych granic-modlitwa do furfura czy lucyfera nic nie da-nie pożyje ani jeden dzień dłużej niż mu pisane-wszyscy zgnijemy tak samo i obrócimy się w woreczek sproszkowanych kości.-nie ważne czy ktoś jest rotschildem czy żebrakiem-finał jest zawsze jeden i nie pomożę na to żaden piekielny markiz-ci co mają wielka kase-dobrze o tym wiedzą wiec korzystają z życia ile wlezie bo niewiele tego życia de facto jest…nie twierdze że niektórym z nich nie odwaliło i modlą się do lucyfera o życie wieczne bo nadmiar kasy i władzy ryje mózg-ale to raczej jednostki-nie ma żadnych czcicieli szatana kierujących światem.Adam darski?hehe śmieszny,żałosny kolo-gdyby nie Doda ,która uratowała mu życie to już dawno by go nie było….

 • jrk

  Wardęga wygrał! hahaha :D

 • Anonim

  Ale wiedzę o tych tajnych zgrupowaniach zaczerpnąłeś z teo typu artykułów. A kto powiedział, że to, co w tych artykułach jest powypisywane jest prawdą? Skoro ci szataniści mają władzę, czemu po prostu tych artykułów bądź filmów nie usuną? Te wasze teorie obalają same siebie…

 • Norbert

  Czytam z ciekawoscia wszystkim komentarzy, az tylko czekalem kiedy padnie haslo Trojcy Swietej! Momentalnie trace zaufanie do reszty wypowiedzi. O co chodzi? Naczelny Robert uparcie odwoluje do starozytnych religii. Pewnie sam tez wierzy w mit Trojcy Swietej… Trojca wystepuje niemal we wszystkich starozytnych i poganskich religiach, zostala nawet zywcem wzieta i wpojona w religie Katolicka potem inne odlamy chrzescijanstwa. Zydzi nigdy nie wierzyli w Trojce. To byla jedyna najsilniejsza religia ktora utrzymywwala wiare w JEDNEGO BOGA. Tym sie nawet wyrozniala od innych. Gdy Jezus nauczal, sami rzymianie powiadali : „Chrzescijanie to ci ktorzy maja tylko jednego Boga, jakaz to przedziwna religia” Muzulmanie (Islam) tez opieraja sie na starym testamencie i wierza w jedynego Allacha. Idzmy dalej. Skoro Biblia jest Slowem Bozym, to trzeba mu wierzyc. Trojca Swieta nie ma uzasadnienia w Pismie Swietym, nawet logicznie rozumujac widzimy jasno ze Trojca jest tworem ludzkim i poganskim. Byl werset w nowym testamencie, teraz nie pamietam gdzie, niektore starsze biblie nadal go maja, ale jest watykansim falszertwem dowiedzionym naukowo, i tylko ten jeden jeden jedyny falszywy werset popieral Trojce. Ktos kto myslal, ze to prawda, to mu ten werset nie przeszkadzal. Ale biorac pod uwage zrozumienie Bibli jako calosci plus historia na przestrzeni wiekow, plus przepowiedziane przez Jezusa odstepstwo od wiary, pokazuje wyraznie, ze trojca swieta, celowo teraz z malych liter jest absurdem. Jezeli kogos to zabolalo, trudno, prawda czasami boli. Ciekaw jestem uwag, ale niech ktos probuje teraz mi udowodnic, ze jestem w bledzie. Powiem smialo, nie widze szans, co najwyzej ludzka polemika, bo tak wierzyli rodzice. a moze Iluminaci maczali w tym palce by trojca nadal byla bytem?

 • Norbert

  1. Islam to Biblia bez nowego testamentu plus Talmud, w tej kolejnosci… Mieszkam i pracuje z muzulmanami, mam szacunek do ich wiary, Chrzescijanie mogli by brac przyklad sily wiary od nich. Islam jest bardzo silny, chrzescijanie stopniowo sa wypierani i dominowani. Na miejsce tego powstaja kontrowersyjne domy modlitw pod wezwaniem Jezusa Chrystusa, niestety moja zona jest bardzo aktywna z jednych takich domow, niedlugo zostanie pastorem… ja mam inne zdanie. Pieniadze sa celem niemal kazdej religii, wiara przy okazji
  2. Kto byl ostatnim uczniem Jezusa? Biblia owszem jest wyladnia wiary, tylko kto teraz pisma rozumie prawidlowo? W przyszlosci bede mial wiecej wnioskow w tym temacie.
  3.Twoje slowa :”Zasadnicze pytanie brzmi: czy Chrystus zakład jakąkolwiek religie ?
  Jeżeli ktoś powie „tak”, to znaczy, że nie zna Biblii.”
  Tutaj mozna by polemizowac. I tak i nie, dlugo by wyjasniac, zalezy co chcemy uzmyslowic. Fakt, kontynuowal to co bylo wczesniej, przestrzegal prawa mojzeszowego, ale stworzyl tez cos nowego, z czym wciaz nie zgadza sie wielu nawet chrzescijan, lepiej zyc po staremu, jak przykladowy faryzeusz, nowy testament pieknie to opisuje.
  4.O iluminatach i wolnomularstwie uczylem sie w podstawowce bardzo dawno temu, pamietam nauczycielka wypowiadla sie pochlebnie. W sumie kazdu dobry murarz wtedy przynalezal z koniecznosci zyciowej do cechu wolnomularskiego, z tego pozniej sie rozwinely i pokrzyzowaly drogi masonow, iluminatow … nie ma jednej organizacji, jest ich tysiace teraz, o roznch profilach i dyrektywach. Tez dlugo by wyjasniac, wrzucanie ich do jednego worka, to tak jak wrzucic wszystkich chrzescijan razem… niby wszyscy wierza w Jezusa, ale jakze odmiennie. Nawet iluminaci roznie sie krancowo swoja ideologia, poprzez wiare w szatana, Boga stworzyciela lub po prostu ateisci, co nie znaczy ze wszyscy ateisci to iliminaci.

 • Damian

  Panie Robercie, z calym szacunkiem do Pana i tego artykulu musze powiedziec ze nie jest to prawda co pan pisze.
  Jestem Masonem 33 stopnia i jestem tak samo jak pan chrzescijaninem. Nie ma tutaj zadnego nakazu wiary. Kazdy wierzy w to co chce wierzyc.

 • belial

  Pana art.mnie zainspirował do wieczornego grzebania w necie i poszperania trochę na temat NWO,iluminatów itd.-faktycznie sporo tego jest,ale nasuwa się tez jeszcze więcej pytań…1.jeśli oni mają taką potężną władze to dlaczego tyle tego jest w necie?jakby byli tacy potężni toby wszystko pousuwali…a niewygodnych ludzi natychmiast likwidowali-znikaliby bez śladu.2.wg teorii to są światowe elity-śmietanka mająca kupe szmalu i wpływów-na cholerę im wiara w takie demony jak lucyfer i oddawanie im czci?oni też mają dzieci,rodziny;wiedzą że życie jest chwilą-oddawanie siebie pod opieke takich demonów jest co najmniej debilizmem skrajnym-wyznawanie tak skrajnego zła to godzenie się na jego warunki-a wiec zero zasad-zezwierzęcenie extremalne-prawda nie istnieje;wyrzuty sumienia nie istnieją;nie ma empatii;nie ma uczuć-można kraść;kłamać;poświecać innych dla swoich korzyści;gwałcić i mordować-a więc wolno absolutnie wszystko-istnieje jedna zasada-brak zasad…Nawet wśród baronów południowo-amerykańskich karteli są jakieś zasady…A jak jacyś bogaci ludzie mają rodziny-dzieci-braci-siostry-to starają się o te rodziny dbać,pomagać sobie-a to już jest dobro-nie chce mi się wierzyć ,że jakiś wpływowy człowiek srający kasą poświeca na rytualnym ołtarzu swoje dzieci lucyferowi ,żeby mieć więcej kasy i władzy-no może takie jednostki się zdarzają ,ale nie chce mi się wierzyć,że jest to większość wpływowych ludzi na świecie.każdy z nas choruje i kiedyś umiera-co wtedy?jesli wierzą w ideologie-brak zasad-czyste zło to co potem?chyba nie sa na tyle głupi,żeby wierzyć że lucyfer-sedno zła i kłamstwa,zabierze ich do swojego raju gdzie będzie wieczna impreza;dziwki i wiadra koki…raczej wessie ich dusze jak odkurzacz żywiąc się ich strachem i zagubieniem do końca wszechświata.Podsumowując moje wypociny-myśle ,że na świecie jest sporo nieformalnych organizacji ,które różnymi metodami walczą o wpływy,władze i kasę-sterują politykami jak marionetkami aby chronić swoje majatki i strefy wpływów-jednak to tylko ludzie-mają zarówno złe jak i dobre strony-są zachłannymi egoistami ale czasem robią tez cos dla innych-nawet przez pryzmat siebie i swoich rodzin bo oni też mieszkają w danym kraju-musza jeździć jakimiś drogami;chcą kupować drogie i solidne rzeczy;chca pójść do kina ;do teatru;do muzeum itd.-a żeby można spełniać te potrzeby musi istnieć pokój,spokój,wzrost gospodarczy-jeśli szli by wg zasad lucyferskich-dązyliby do extremalnego chaosu-totalnej rozpierduchy,gdzie ludzie polują na ludzi z głodu-a tak nie jest.Więc do brzegu…biznesowe lobby-nawet bezwzględne tak ale ,że są oni wyznawcami diabła i idą pod jego komendę zasad NIE.

 • Norbert

  To sprobuj zbudowac dom. Najpierw go zaprojektuj nie uzywajac szatanskiego punktu,linii i plaszczyzny. Powodzenia!
  A gry komputerowe? To jest dopiero iluzja!
  A ogladanie telewizji? To nic innego jak biegajacy punkt z predkoscia swiatla, zmieniajacy natezenie po zakrzywionej lub plaskiej plaszczyznie. Telewizor napewno wymyslili iluminaci pod wplywem… przeciez to blyskajacy punkt, na poczatku uzywano luminoforu, teraz cieklych krysztalow na ekran. Coz, jedni ida do przodu, za to drudzy sie cofaja w rozwoju… Do czego,prowadza takie spekulacje? Moze lepiej zyc tak jak Amisze, bez nowoczesnej technologii. Tak na marginesie szanuje Amiszow, bo oni obok Swiadkow Jechowy najblizej sa do Boga gdyby istnial.

 • Uwaga!

  Komentowanie na tej stronie zamknięte.

  Zapraszam tutaj – http://tajemnice.robertbrzoza.pl/ilumianci/gwiazdy-iluminatow-satanisci